reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2008

http://img359.imageshack.us/img359/7097/dsc00236nu2.jpg

http://img352.imageshack.us/img352/8623/dsc00221hj0.jpg

To jest moj WAFELEK :-)

http://img389.imageshack.us/img389/490/dsc00233jy4.jpg

To jestem ja :-) tylko teraz mam ciut dluzsze wlosy :-) teraz mam za ucho :-)

http://img352.imageshack.us/img352/8973/dsc00226sm9.jpg

Tu po lewej stronie jest moj brat ,ja po srodku hihih i po prawej moj M

Mama nadzieje ze nie jestescie zle za ta sesje poprostu jak zawsze wy pokazywalyscie siebie to teraz ja chcialam :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dorotka - bardzo fajne zdjecia !!!! Nie wiem czemu nie podobasz sie sobie Wariatko !!!! Niezla z Ciebie laska !! Szkoda, ze nie masz zdjec z brzuszkiem... A mnie dzidzia od rana kopie jak szalona !! no sa przerwy takie maksymalnie godzinne i znowu kopie!! az sie zaczynam martwic czy to normalne, czy jej cos nie dolega i dlatego tak kopie...
 
Dorota fajne zdjecia :-) Ja tez bym wkleiła swoje jak dokładnie wygladam ale jednak bym chciała na wątku zamknietym do którego nadal niemam dostepu :-:)-:)-:)-:)-:)-(
już mam dostęp
 
Ostatnia edycja:
Dorota fajne zdjecia :-) Ja tez bym wkleiła swoje jak dokładnie wygladam ale jednak bym chciała na wątku zamknietym do którego nadal niemam dostepu :-:)-:)-:)-:)-:)-(
już mam dostęp

Andzia i Ania dzieki :tak:

Andzia mnie to obojetne gdzie dam zdjecia czy tu czy na zamknietym:tak:
O zamkniety musisz udezyc do Czarnej ;-)

Ja zaraz ide spac DOBRANOC
 
Dorotka na tym drugim zdjeciu całkiem inna dziewczyna niż na ślubnym:tak: I wklejaj ile chcesz fotek ja bardzo lubie oglądać:-p

Co do pralki to niestety mój M sie wykrecił od roboty więc jutro sama bede walczyc;-)
Dzis został mi podrzucony pomysł abym poszukała ofert firm wykonujących place zabaw dla dzieci (te z bali) wiec musze w necie poszperac:tak: i zanies do spółdzielni. Może sie uda i dzieci nareszcie beda mieli plac zabaw.

Andzia to masz juz ten dostęp????????
 
Dziewczyny, skoro podobaja sie Wam fotki Dorotki, to moze stworzymy nowy watek z samymi zdjeciami. Co Wy na to??? Mam nadzieje, ze kazda z checia cos wklei od siebie :)

Bardzo fajny pomysl :-D

Ja juz nie spie jakos nie umialam juz spac choc nie powiem ze mi sie nie chce hihihih.
Zaraz zjem sniadanie i polece z ta przychodnia zalatwiac bo jutro z rana ide do tego nowego gina i musze z ta przychodnia zalatwic.Pojde wczesniej po juz jest cieplo a w poludnie to dopiero bedzie skwar:tak:
 
ja tez już nie spie, ale jeszce nie chce mi się wstawac z łózka,
czarna udanej walki z pralką, a z placem zabaw to dobry pomysł
 
reklama
Dziewczyny jaka dziwna polityka jest u nas w slozbie zdrowia masakra.Dzwonilam dzis do tej nowej przychodni i ona mi powiedziala ze ja musze sie tam w przychodni 4 lekarzy zapytac czy moge sie do nich zdeklarowac jak sie zgodza to wtedy w rejestracji mnie zdeklaruja :crazy:
Jak powiedzialam babce ze jestem w ciazy i chce aby gin mnie prowadzil i bylam u niego kiedys to on powiedzial ze jak chce aby on mne prowadzil w ciazy to musze sie do tej przychodni zdeklarowac wiec wtedy babka powiedziala ze jutro na miejscu to zrobimy.Wtedy wtracila sie polozna jak uslyszala ze ja ciezarna.Powiedziala ze musze przyjsc na stwierdzenie ciazy a jak jej powiedzialam ze jestem w 20 tygodniu to juz doszla do wnioslku ze to zalezy od lekarza czy bedzie chcial mnie prowadzic a ja bez jej slow to juz wiedzialam ze ide najpierw pogadac co i jak :tak:.Szok tyle zamieszania ale na szczescie nie musze tam dzis dreptac bo to daleko i jak gin sie zgodzi to jutro na miejscu to zalatwie:rofl2:
 
Do góry