reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2008

MAGDA to u ciebie tam wywoluja szybciej niz po tygodniu czy po 2 tygodniach :tak:
ANIAA bardzo w to watpie aby Oliwia okazala sie taka punkualna :rofl2:
Ciesze sie ze lepiej sie czujesz :tak:
ASIU super ze byl C i ze sie poprzytulalas Czyli widze jakas czulosc z niego wychodzi :-pKurcze ty masz pawera z tymi ciastami ;-)
CZARNA zycze aby sie cos rozwinelo Ja tych bezbolesnych stawian brzucha nawet nie licze i wogole nie traktuje tego aby sie cos dzialo Ja czekam na bolesne skurcze:tak:

Ja umylam klatke i zas odpoczywam ale teraz ide juz sprzatac bo wieczor mnie zastanie Dzis mam tekiego lenia ze jestem glodna a nie chce mi sie isc jedzenia zrobic :baffled:Jestem dzis trasznie nieznosna i SAMA SIEBIE MAM DOSC :wściekła/y:

Wlansie dzwonil M i poryczalam sobie do sluchawki :baffled:Juz nie moge z tym moim bulem brzucha i uzgodnilismy z M ze w poniedzialek bo on ma w poniedzialek nocke pojdziemy kolo 8 na ginekologie pogadac z ordynatorem i powiemy mu co i jak Ze mam te wieczne bole brzucha ze mialam juz raz KTG i jaki byl wynik i ze jestem juz po TP i co on mi radzi aby zostac i przy okazji dowiem sie kiedy by zaczeli dzialac bo jak za kilka dni to poczekam w domu a nie w szpitalu a jak powie ze beda dzialac odrazu to sie poloze Niech sie dzieje co chce Teraz troche zaluje ze moim ginem nie jest ordynator
 
reklama
Witam, witam:-):-):-)
Szymonek śpi, to mogę choć na chwilę wpaść tutaj. Cieszę się z kolejnych rozpakowanych mam i gratuluje, a za dwupaki trzymam kciuki!!!!

A u nas ciekawie się robi, Szymcio coś się marudny zrobił i po karmieniu zamiast zasypiać on marudzi i popłakuje, nie wiadomo o co chodzi i wszyscy się denerwujemy, za to jak maleństwo zaśnie to jest takie słodkie, że tylko siedzieć, patrzeć i kochać....:-)
Trochę się jeszcze nie mogę odnaleźć w nowej rzeczywistości, bo zawsze żyłam w biegu, robiłam kilka rzeczy na raz a teraz albo niunia karmie i się nim zajmuje, a jak on śpi, to przecież nie będę szurała, stukała tylko kładę się z nim, albo chodzę cichutko po domu. Denerwuje mnie, że o wszystko muszę prosić M, bo sama nawet do sklepu nie pojadę, bo musiałabym M wołać, żeby z malutkim posiedział.

Buziam!!!
 
WIOLU odnajdziesz sie w tym predzej niz myslisz A ja bym chaial tak jak ty :-)
I juz sie tego nie moge doczekac :-)

Milalam wlasnie bolesny skurcz ale pewnie na 1 sie skonczy Wiem zlinczujecie mnie dzis za to marudzenie ale nie mam do kogo pomarudzic WYBACZCIE wiem ze tu mozna o wszystkim co sie czuje wiec pisze :-)
 
Witajcie! Jestem sama w domciu...zimno...bo nikt nie napalił w centralnym:sorry2: Czekam aż wrócą;-):tak: Tata wczoraj z takim tekstem do mnie,ze już koniec października i mogłabym już zawijać na tą porodówke...a dziś od rana mi tak mama i M gadają...jakby to ode mnie zależało:-D Nawet M rozmawiał z Rubenem (jak ojciec z synem) i prosił go,żeby już się nam pokazał:-D Chyba prośby taty nie działaja:-D:-D:-D Tłumaczę im,że i tak kiedyś muszę urodzić:-D:tak:
 
Ostatnia edycja:
witam ja dopiero wstalam po nieprzespanej nocy dopiero nad ranem udalo mi sie zasnac wszystko mnie boli jakby ktos niezly lomot mi spuscil:baffled: nie wiem co sie dzieje moze juz to jakies znaki ze juz moj czas nadchodzi zaraz jedziemy do mamy na imieniny:tak: pojem troszke:-)tzn sie poobzeram:sorry2: mam nadzieje ze nastepnym razem pojawie sie juz z wiescia ze moja olenka jest z nami bo pewnie weekend przesiedzimy u rodzicow standardowo:-Da w pon mam sie zglosic do szpitala hehe ciekawe jak to z nami bedzie wam kochane zycze zebyscie wszystkie sie rozpakowaly przez ten weekend:tak: tzrymajcie sie cieplutko pozdrawiam:-)
 
MAJECZKO mnie tez tak M i mama mowia ze moglabym juz urodzic :wściekła/y:Albo M dzwoni i pyta RODZISZ a ja mam takiego nerwa na to

Mnie lapia skurcze czyli dosc bolesne bole jak na @ juz jakies 3 mialam ale narazie nie licze nawet im czasu bo wiem ze zaraz ustana :baffled:
Posprzatalam w koncu troche zostalo mi podlogi i lazienka Z psem musze isc na dwor i zjesc hehehe
 
MARIANNA ty w poniedzialek idziesz do szpitala na wywolanie ????Kurcze ze tez w moim szpitalu nie wywoluja odrazu :-(
Milego weekndu A moze napisz do ktorejs z nas smsa jak bedziesz rodzila ????
 
Hej dziewczyny, niemam czasu wpasc i wam napisac co i jak z porodem, mała niechce sama spac, zasypia przy cycu, troche zje i zaczyna cmokac i zasypia, jak ja kłade do lozeczka to sie budzi, płacze i znowu chce cyca i tak wkółko, niemam na nic czasu, niechce jej dawac za bardzo smoczka, niewiem co mam robic?ma ktoras z was taki problem?
 
Ewela witaj
Ja ci niepomoge bo moje tak robiły i nieznalazłam innego sposobu jak smoczek wlasnie:tak:

Panienki ja chyba przejade sie do szpitala niech sprawdza co i jak. Bo te moje stawianie jest coraz czesciej. Jakos tak nie czuje ze to to ale jednak to kolejna ciaza i jest rozwarcie wiec moze cos zdziałaja:)))
Jak cos dam znac komus:-p

ps tylko najpierw obiadek zjemy:-D
 
reklama
Ewela mój maluszek też tak miewa, zje, a potem zamiast spać to się denerwuje i nie może zasnąć, dlatego więcej śpi w naszym łóżku niż swoim łóżeczku. Smoka staram się mu nie dawać, ale wczoraj wymiękłam i co? wypluwał. Jedyny sposób to zasypianie przy cycu i zostawianie go w dużym łóżku, bo przy przekładaniu się budzi.
 
Do góry