reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2008

Marma no to was przetrzymali ważne że mały ma sie dobrze, w domku najlepiej

My juz po kapieli i mały cycoli. Cos zaczyna sie przejaśniac więc moze uda się spacer zamiast werandowania.
 
reklama
Majeczka - coś mi się wydaje,ze będę z Tobą zamykać tą listę, jak nie sama... ja mam TP na dzisiaj, ale jakoś nie zapowiada się, żebym dzisiaj trafiła do szpitala :-(
Aniu, ktoś musi być ostatni na liście, może jakaś listopadówka do nas wpadnie i już nie będziesz ostatnia ;-)

My znajomym powiedzieliśmy że zapraszamy jak mały skończy miesiąc:rofl2: Może to chamskie z naszej strony, ale niech mały się zaaklimatyzuje w domu..
Aneta wcale nie chamskie, też uważam, że na takie wizyty to się przyjeżdża jak dziecko i mama się zaklimatyzują. Poza tym takie maleństwo szybko może złapać jakąś infekcję.

Marma, ale mieliscie przeżyć. Współczuję. Mam nadzieję, że Kacperek szybciutko dojdzie do siebie i bedzie zdrowiutki.

A my mieliśmy dzisiaj nawet spokojną noc. Szymonek ładnie spał za to teraz marudzi ;-):rofl2:. Oj żeby pogoda się poprawiła, to może złapiemy dziś troszkę świeżego powietrza.
A ja dzisiaj jakaś niedojedzona jestem, od rana tylko gębą ruszam, bo stale mi się jeść chce. Hmm...

Buziole mamusie!!
 
Majeczka, Aniaaa - u mnie też Małej się nie śpieszy, ale tak jak pisałam max. 06.11 będziemy RAZEM :tak: więc się nie martwcie :tak:

Ppatqa - a w Wawie tak pięknie i słonecznie (18 st)! Dziś już zaliczyłam dwa spacerki (rano ze szpitala i teraz z zakupów) i aż się nie chce w domu siedzieć, ale na razie muszę odsapnąć chwilę

Antuanet - ja też już od razu mówię z góry, że zapraszamy po ok 3-4tyg od narodzin, a znajomi do tego czasu będą musieli nacieszyć się zdjęciami :-)
 
Marma super że już w domku, no i że przespana noc :tak:
ppatqa u nas też leje i zimno
Aniaaa, kate, majeczka trzymam kciuki żeby jak najszybciej wasze maleństwa chciały opuścic brzuszki

u nas położna była na drugiej wizycie, jeszcze za tydzień wpadnie zobaczyc pępuszek, na razie pępowinka trzyma skubana z jednej strony i nie chce puścic
 
witam kochane u mnie jeszcze nic sie nie dzieje:( po terminie cztery dni wlasnie wrocilam z ktg wszystko jest w porzadku ale nic nie postepuje do przodu w sobote juz mnie klada do szpitala i bez mojej olenki juz nie wroce:) trzymam kciuki za dorotke i za wszystkie mamuski ktore sie jeszcze nie ropakowaly wpadlam tylko na chwilke bo zaraz z powrotem do rodzcow jade pozdrawiam cieplo trzymajcie sie
 
reklama
Marianna - może do soboty Oleńka sama zrobi niespodziankę! A może nasze córeczki zechcą np. w Halloween się pojawić... ;-)

Na nieobecnościach info od Dorotki :-)
 
Do góry