reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2008

Blond ja już sobie wyobrażam Twojego Skarba... A co do tego,że nie wolno tak szybko mleka zmieniać to guzik prawda... (Moja pediatra jeszcze szybciej mi je zmieniała. nie czekała tylko chciała pomóc dziecku i mi:tak:)Jakbym była na Twoim miejscu poleciałabym rano do apteki i kupiła Nutramigen bo jak Pepti nie pomógł to już nie pomoże...A po co dziecko męczyć?:confused: Pepti od Nutramigenu tak wiele się nie różni - hydrolizą białek - w nutramigenie białko tak jest rozbite,że prawie go tam nie ma. Co Ty za lekarzy tam masz dziewczyno... u nas na wsi mamy tylko takich zacofanych...dlatego do miasta jezdze z małym. Musisz zadecydować co dalej...
 
reklama
Witam Kochane ;-),
Wczorajszy dzień był tak zalatany, że tylko z rana miałam okazje zajrzeć..
Dziś od samego rana sprzątam.., a jak pomyślę ile mi jeszcze zostało - to szkoda gadać..:baffled:No, ale się uparłam, że jak nie posprzątam raz, a porządnie to co chwila będzie się robił syf z niczego.. :sorry2: Młoda, trochę markotna, ale daje mi ogarnąć mieszkanie..;-) M pojechał do znajomego na "drinka" ;-), a ja zrobiłam sobie przerwę na malibu :-)(już tyle czasu ono za mną chodziło, że szok :szok::-D). Doczytam jeszcze chwile i do roooooboty..;-)

ppatqa- 2 temu, wcisnęłam jej smoczka z rana, gdy zaczęła się wiercić.. Zassała go i od tamtego czasu, co chwila go cycka :happy:. Nie wiem jak to się stało..:szok::-). Cud jakiś..:tak:

blondi- Biedny Rafałek.. :-(Strasznie się Dzidziula męczy..:-(

dorotka- Dziwna ta dr. z izby przyjęć..:sorry2: Idź jutro dla pewności do swojego pediatry..:tak:Ja tam jestem zdania, że lepiej iść do lekarza o raz za dużo, niż raz za mało..;-)

ANTOSIU i OLIWKO wszystkiego najlepszego Dzieciaczki :happy::happy::happy:
 
Czecs dziewczynki serdecznie witam . Probuje was nadrobic ale tak szybko mi sie nie uda.
Sobota była cudna maz wrocił z prezecikami potem kolacyjka i był super. Dzis sniadano potem spacer obiad i teraz na chwilke wpadłam do was. Jak poczytam to odpowiem !!!!!!!!!!!!!!!1

dziewczyny co do suwaczka chetnie bym to zrobiła ale jestem głab i nie umiemmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

jak maly sie zasnie to sie odezwe
 
Agamir miło, że taki arcyprzyjemny weekendzik;-) Fajnie.
Jak chcesz to pomożemy z tym suwaczkiem:tak:

Tuśka leży i ma wybór w stylu "osiołkowi w żłoby dano...": po lewej kolorowe grzechotki, po prawej aparat z takim długaśnyyym paskiem na szyję:-D ale za daleko leży, hie hie

A ja się chyba zawzięłam, przemyślałam sprawę i będę szukać nowej pracy. Nie wiem jak to zrobić, bo przydałby się ktoś do opieki nad Tuśką przynajmniej na 2-3 miesiące, a ja jakoś nie mam zaufania do obcych niań: albo żłobek albo ktoś z rodziny. No i decyzje, decyzje.... Głowa mi pęka:nerd:

No i Tuśka podjęła decyzję, co jej się podoba bardziej, bo wrzeszczy, a do aparatu dalekoooo:rofl2:
 
AGAMIR fajny mialas weekendzik :tak:
ASIU MAJECZKA ma racje Ja wiem ze NUTRAMIGEN mozesz kupic rowniez bez recepty ale 400 g kosztuje u mnie 26,20 ale ja bym na twoim miejscu Pogadala z pediatra aby dala ci Nutramigen a jak nie to kupila jedna puszke bez recepty i zobaczyla czy wogole Rafalek bedzie chcial to pic
EVELAJNA a dlaczego zastanawiasz sie nad zmiana pracy??????

Ja dzis pocwiczylam Nie zjadlam slodycza I wogole jestem szczesliwa bo chyba sie troche zawzielam i wezme sie za siebie:tak:
Jutro na 9,30 umowilam sie z kolezanka Juz kiedys umowilysmy sie na sernik na cieplo z lodami i bita smietana Ale chyba zamienie to jutro na jakas salatke Chce jak najdluzej bez slodycza wytrzymac I cwiczyc ,cwiczyc i jeszcze raz cwiczyc:-p
 
No wreszcie mały po kapieli ja posprztałam , poprasowałam wstawiłam pranie i mam chwilke.
Zaraz wezme sobie winka.
 
Dzis mój ostatni dzien macierzynskiego - szok:szok:

Ja od wtorku mam już urlop wypoczynkowy. Szok jak ten czas leci.

Blond tak mi żal Rafałka i Ciebie :-( Nie znam się na tych mlekach, ale mam nadzieję, że coś się uda w końcu zaradzić :baffled:

Dorota idź do przychodni i wszystko będzie jasne.

Anna22 pewnie już po porządkach i malibu ;-)

Evelajana oby udało się podjąć dobrą decyzję :tak:

Agamir super, że wszystko fajnie się udało

Ja zaraz zabieram się do ćwiczeń. Zdziwiłam się, bo M też chce ćwiczyć :szok:
Pogoda u nas cudna była. Gdyby Bartek nie zasnął po obiedzie, to drugi spacer byśmy zaliczyli, a tak zabrałam Martynę i poszłyśmy do kościoła. Moja córka od wakacji tam nie byłam. Ciężko takiemu dzieciakowi wysiedzieć, ale zaryzykowałam. Była grzeczna, zabrała ze sobą książeczki, a na koniec jak jej czapkę ubierałam powiedziała "dzienia Boziu" :-) ("do widzenia")
 
Witam i ja
wczoraj byliśmy w poradni rehab. no i od nowego tygodnia zaczynamy ćwiczonka z Szymciem. Rehabilitantka dopatrzyła u małego kręcz szyi :-(
a dziś na odreagowanie pojechaliśmy do galerii całą rodziną i było milusio, przetestowaliśmy spacerówkę i chyba się Szymciowi spodobało. Zakupów żadnych nie zrobiliśmy......bo taka nędza bryndza, że szok!:szok:
Ehhhh....aktywny był ten tydzień a nowy zapowiada się nie mniej wyjazdowy :baffled:
Mam nadzieję, że znajdę czas na "moje dziewczynki BB" jak to mówi mój M :-D

Buziammmmm
 
reklama
Agamir - heej!! Udało się. Ładny suwaczek:-)
Dorotko - to doping antysłodyczowy ode mnie: bleeeee:no: Pewnie mało przekonujący, ale na chwilę obecną nic innego nie przychodzi mi do głowy;-)
Muszę zmienić: obcięli nam pensje, do pracy mam prawie godzinę, żłobek kosztuje 80% mojej pensji, a reszta pójdzie na dojazdy etc. Jednym słowem bezsens. W ogóle to skomplikowane.:baffled:
Kasia Martynka jest rozbrajająca:-D:-D
Wiola no oby się okazało, że się pomyliła. Aż strach pokazywać dzieci specjalistom... Nie lataj za dużo!

Mykamy spać z głową pełną pomysłów....:dry: Dobranoc Kobitki!
 
Do góry