reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2008

Dorka! Uśmiechnij się!

Dorotko głowa do góry. Idź na spacer. Jest przepiękne słońce :) ( przynajmniej u mnie)

Dziewczyny tęskniące za Wrocławiem a może jakiś mały zjazd mam październikowych???????????

Jak najbardziej.
Nawet mam mieszkanie we Wroc tylko wynajuję...
A nie byłam już półtora roku!

Dorotka na pewno poprawi Ci się humorek jak wyjdziesz:tak: U Ciebie też dziś słoneczko?
My też wybieramy się na spacerek:tak:
Wstyd się przyznać...:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y: Ale wiecie co... nie potrafię zyć bez słodyczy :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y: Dziś rano zgrzeszyłam;-):blink::-D Kiedyś jeszcze nim poznałam M błam szczupła bo nie jadłam po 18 to była twarda zasada-nie tyłam a jadlam w dzień co chciałam-ale trwało to tylko 4 lata...Bo pózniej zaczelismy sobie robić romantyczne kolacje no i wyszło mi to boczkami:szok::-D Ale teraz od kilku dni nie jem po 18 i teraz będę się tego trzymac...I będę mogła jeść te wszystkie moje slodkosci...Ajjj chyba założę sobie suwaczek:tak:;-)

Życzę wytrwałośći.
Rzeczywiście kolacje romantyczne nie wpływają dobrze na figurę (no chyba, że "spalanie" trwa potem całą noc ;-))
A niejedzenie po 18 bardzo skuteczne!
 
reklama
Evelajna fajny obiad
Anna no to fajne łupy
Marma ale masz dobrze ze szczepienim, oj fajne wyjście ci sie zapowiada. Ja planuje wyjazd do Wrocka na maj czerwiec- zoo i japoński co ty na to???
Dorotko oj współczuje nocy
malena fajna decyzja, czyli szybko 2 kresek, to może jakieś spotkanko się uda, jak daleko masz do wrocka bo my 140 km
majeczko ja na sniadanie zjadłam bułke z nutelą bo tak mi się chcialo

Ja mieszkałam na biskupinie naprzeciw Arki 5 lat, a wczesniej rok na grabiszynku za Carfurem.
Ja mam dzisaj humor do d... po wczorajszej wizycia. Jeszcze złośliwośc rzeczy martwych zepsuła się drukarka i mikrofalówka. ciekawe co jeszcze. Kamiś spał ładnie od 9 do 5.30, sam ładnie w łóżeczku, jejku nie wiem jak to M zrobił ze tak ładnie zasnął. My już po pierwszej inhalacji, narazie nad garnkiem, czekam na inhalator. Przesyłka ze śpiochami chyba zagineła, na poczcie nie ma, facet powiedział ze złoży reklamacje i wysle nam 2 raz towar. ide bo Kamiś się obudził spał 40 minut:0
 
Ostatnia edycja:
Mam daleko, bo 420 km, ale cały czas prawie jest autostrada, więc autem do myknicia w 5h. Ja mieszkałam w okolicach placu 1Maja.

Może się uda kiedyś spotkanie, chociaż bliżej mi do Warszawy ;-)
 
HEJ KRÓLEWNY MAM STRASZNY PROBLEM Z NETEM:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
teraz jest niby połaczenie ale nie wiem jak długo:crazy::crazy::crazy: niejestem w stanie was teraz nadrobic:-:)-:)-:)-(

My po chrzcie SUPER. Sami był grzeczniutki obyło sie bez niespodzianek.
Mamy już jednego ZĄBKA!!!!!!! a drugi właśnie się przebija:)))) Strasznie mi brakuje bb i czekam aż M w końcu naprawi neta:angry::angry::angry::angry::angry::angry:
Idu troche was poczytać jak net pozwoli i mały:rofl2:
 
Witam z rana.

Czarna na wstępie gratki dla Samusia, że był dzielny podczas chrztu no i pierwszy ząbek.
Fajnie.

Dorotko napiszę na zamkniętym ale później co i jak.
Ciężko mi z tym - po wczorajszym ochłonęłam trochę i przemyślałam parę spraw ... ale i tak jestem zła :wściekła/y:

Zaraz idę do gina na trzeci już zabieg wypalania kwasem tego czegoś co się zrobiło przy szwie.
Trzymajcie kciuki.
 
Witam się wtorkowo ;-)
Mnie dziś Andy rozłożył na łopatki jak przyniósł obiad. Wklejam fotę:-)
Dobranocki!
Mistrzostwo świata :tak::-):-):-).
Witam z rana. Mało się odzywam bo u nas ostatnio ciężkie nocki. Kolejna z rzędu prawie nieprzespana. Kurde co jest. Chyba to rzeczywiście ten skok rozwojowy. ech...nie mam siły.potem nadrobię zaległości jak Mały przyśnie, bo mam nadzieje ze w ogóle przyśnie choć na trochę w ciągu dnia.
A może ząbki?;-)

Kacperek wczoraj miał szczepienie. Po nim jak tylko widział moją mamę to od razu zaczynał płakać :baffled: Chyba od teraz będzie musiała go szczepić pielęgniarka bo już zaczyna kojarzyć co i jak.W dodatku musiał mu wczoraj mocno ciągnąć siusiaka bo zrobiła mu się okropna stulejka. Nie wiem czy to się nie skończy chirurgiem.
Oj chyba będzie lepiej jeśli w przyszłości będzie go szczepić pielęgniarka..:tak:Po co ma Bidulek kojarzyć babcie z czymś nieprzyjemnym..;-)
Co do stulejki, to kompletnie się nie znam, ale mam nadzieję, że wszystko będzie ok.
ANNA Ty to masz dobrego M Ostatnio robi ci same ZAKUPY NIESPODZIANKI :tak:
To już chyba koniec niespodzianek na jakiś czas..;-) Przymierzamy się do kupna domu, więc musimy trochę przystopować z kasą..A wczoraj M mnie zastrzelił..:szok: Zapytał czy jak już będziemy mieli chatę, to czy pozwolę mu kupić quada za 34.000 dkk:szok::szok::szok:. W pierwszej chwili, odpowiedziałam mu, że chyba oszalał.. W końcu dom też trzeba będzie z czegoś umeblować..:sorry2: Ech.. cI FACECI..;-)


CZec dziewczyny serdecznie witam. U nas noc rewelacyjna mały zjadł o 24 a potem spał do 7 zjadł mleczko i teraz sie bawi. DZIS MAMY SZCZEPIENIE I WIZYTE U LEKARZA BOJE SIE STRASZNIE. ODEZWE SIE WIECZORKIEM. MIŁEGO DZIONKA I POWODZENIA
Trzymam kciuki za szczepienie.. :-) Sama się trochę boję kolejnego..:dry:
A ja mam dola Bez jakiejs wielkiej przyczyny Jest mi salobo i niedobrze strasznie Kreci mi sie w glowie Dostalam jedna jedyna plamke @ i na tyle Chodze wsciekla ale to chyba przez @ bo na nia czekam
G wyszedl OLi lezy i bawi sie sama Pozniej zakupy i spacer MOzxe mi sie poprawi jak wyjde na powietrze
Zrób sobie kawkę, zjedz coś słodkiego (może Ci brakuje ;-)?), wyjdź na spacerek i może poczujesz się lepiej?
Wstyd się przyznać...:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y: Ale wiecie co... nie potrafię zyć bez słodyczy :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y: Dziś rano zgrzeszyłam;-):blink::-D
Ja też nie umiem żyć bez słodyczy..:-):tak: To mój największy nałóg :tak::tak::tak:. Dzień bez czegoś słodkiego, jest dla mnie dniem straconym..:tak:

Evelajna fajny obiad
Anna no to fajne łupy
Marma ale masz dobrze ze szczepienim, oj fajne wyjście ci sie zapowiada. Ja planuje wyjazd do Wrocka na maj czerwiec- zoo i japoński co ty na to???
Dorotko oj współczuje nocy
malena fajna decyzja, czyli szybko 2 kresek, to może jakieś spotkanko się uda, jak daleko masz do wrocka bo my 140 km
majeczko ja na sniadanie zjadłam bułke z nutelą bo tak mi się chcialo

Ja mieszkałam na biskupinie naprzeciw Arki 5 lat, a wczesniej rok na grabiszynku za Carfurem.
Ja mam dzisaj humor do d... po wczorajszej wizycia. Jeszcze złośliwośc rzeczy martwych zepsuła się drukarka i mikrofalówka. ciekawe co jeszcze. Kamiś spał ładnie od 9 do 5.30, sam ładnie w łóżeczku, jejku nie wiem jak to M zrobił ze tak ładnie zasnął. My już po pierwszej inhalacji, narazie nad garnkiem, czekam na inhalator. Przesyłka ze śpiochami chyba zagineła, na poczcie nie ma, facet powiedział ze złoży reklamacje i wysle nam 2 raz towar. ide bo Kamiś się obudził spał 40 minut:0
Oj ta złośliwość rzeczy martwych.. :dry:U nas tak samo..:tak: Jak już się jedno spi....... to wtedy leci po koleji :tak:. Co do sprzedawcy, fajnie, że wysyła 2 -parę.. Może faktycznie z winy poczty przesyłka zaginęła..

HEJ KRÓLEWNY MAM STRASZNY PROBLEM Z NETEM:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
teraz jest niby połaczenie ale nie wiem jak długo:crazy::crazy::crazy: niejestem w stanie was teraz nadrobic:-:)-:)-:)-(

My po chrzcie SUPER. Sami był grzeczniutki obyło sie bez niespodzianek.
Mamy już jednego ZĄBKA!!!!!!! a drugi właśnie się przebija:)))) Strasznie mi brakuje bb i czekam aż M w końcu naprawi neta:angry::angry::angry::angry::angry::angry:
Idu troche was poczytać jak net pozwoli i mały:rofl2:
Współczuje problemów z netem.. :sorry2:
Gratuluję natomiast udanych Chrzcin no i pierwszych ząbali :-):-):-)
Witam z rana.

Czarna na wstępie gratki dla Samusia, że był dzielny podczas chrztu no i pierwszy ząbek.
Fajnie.

Dorotko napiszę na zamkniętym ale później co i jak.
Ciężko mi z tym - po wczorajszym ochłonęłam trochę i przemyślałam parę spraw ... ale i tak jestem zła :wściekła/y:

Zaraz idę do gina na trzeci już zabieg wypalania kwasem tego czegoś co się zrobiło przy szwie.
Trzymajcie kciuki.
Ojojoj.. Powodzenia życzę..:-)

U nas nocka rewelacyjna..:-):-):-). Młoda obudziła się o 5-tej, popiła wody i spała do 8-ej. M wrócił z pracy i co chwilę zatykał Majkę smoczkiem, bo się już wierciła.. Wstałam, zrobiłam jej mleczko i położyłam z powrotem do łóżeczka.. Co chwila jej ten smok wypadał, więc wzięłam ją do siebie do łóżka...;-)I wiecie do której spała :szok:? Do 11-tej :szok::szok::szok::szok::-):-):-).
Potem 2 god. zabawy, a teraz znowu kima Zając mój mały :-).
M przed chwilą jechał dalej do pracy i wróci wieczorem..;-)Dziś przyjeżdza teść i bardzo się z tego powodu cieszę..:tak:
Idę na dymka i postaram się jeszcze trochu doczytać ;-)
 
reklama
PATI nie doczytalam jeszcze Jakie inhalacje dla Kamilka ? i z jakiej przyczyny ? a tej alergi tak ?
CZARNA czekamy na Ciebie tutaj z niecierpliwoscia Molestuj M aby jak najszybciej neta zrobil:tak:
Ciesze sie ze Sami byl grzeczniutki na chrzcie i chyba z tej przyczyny ZABEK WYSZEDL:-D GRATKI

MADZIU oj biedna jestes z tym wypalaniem
No jak sie wygadasz to moze bedzie ciut lepiej :tak:

Ja sie zdrzemnelam na 2 godziny Przez ten czas G zajal sie mala,zrobil 2 prania,pozmywal,obral kartofle a teraz robi mi obiad :tak:Dla mnie ryz z warzywami na patelni Mniam uwielbiam a dla nich schabowe :-pJa tak troche dietetycznie hihihi
Czuje sie katastrofalnie Bylismy na godzinnym spacerku Kreci mi sie w glowie Niedobrze mi,brakuje mi tchu i powietrza Jestem taka wypluta jak juz dawno nie bylam ale DOSTALAM @

Dzis humorek przez to mam do D...:baffled:
Ale G wszystko dzis zrobi i w domu i z Oli ja mam odpoczywac ;-)
 
Do góry