reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2008

Napisał Aniaaa
Dla mnie przy okazji jest to też druga rocznica ślubu!! Nie nadrobię Was teraz, mam nadzieję, że wieczorkiem się uda.... w pracy jestem.. tęsknię za Wami i ciekawość mnie zjada co tam u Was słychać, gdyż od piątku Was nie czytałam !!
ja nie czytalam juz duzo dluzej choc chcialabym czesciej do was zagladac nie mam czasu i strasznie zaluje bo nie wiem co u was slychac jak wasze malenstwa ile juz zabkow i wogole ja non stop praca dom i w dodatku olenka mi sie rozchorowala:-( no i spoznilam sie z zyczeniami na dzien mamy dlatego teraz... ja wam zycze zeby wasze dzieciatka nie chorowaly buziale dla wszystkich malusich aniolkow:)
 
reklama
Hello mamusie.
Wczoraj nie miałam czasu wpasc zbyt piekna pogoda by ja tracic przed kompem:-p
A dzis porazka:confused2::confused2::confused2:
Kate piekna niespodzinaka:tak:
Aniaaa wszystkiego naj z okazji II rocznicy ślubu
Kaka moj tez nic nie przygotował:-:)-( sama poszłam sobie kupic wieczorkiem winko:-( A od Niki dostałam kartke i sprawdzian do podpisu z ndst:eek::eek:
Patrycja a masz czas na oddech:rofl2::rofl2::rofl2:
lilunia to super ze imprezka weselna sie udała:tak:
Dorotka Gratki dla kolezanki moze ty u niej chrzestna zostaniesz:-p

Kaka a co powiesz na kawke u ciebie???? Musze przemeblowanie zobaczyc:rofl2:
 
kochane byc moze ciemna ze mnie masa ale chce wkleic suwaczka i nie mam pojecia co sie robi z tymi kodami pomocy robie to po raz pierwszy
 
Hello mamusie.
Wczoraj nie miałam czasu wpasc zbyt piekna pogoda by ja tracic przed kompem:-p
A dzis porazka:confused2::confused2::confused2:
Kate piekna niespodzinaka:tak:
Aniaaa wszystkiego naj z okazji II rocznicy ślubu
Kaka moj tez nic nie przygotował:-:)-( sama poszłam sobie kupic wieczorkiem winko:-( A od Niki dostałam kartke i sprawdzian do podpisu z ndst:eek::eek:
Patrycja a masz czas na oddech:rofl2::rofl2::rofl2:
lilunia to super ze imprezka weselna sie udała:tak:
Dorotka Gratki dla kolezanki moze ty u niej chrzestna zostaniesz:-p

Kaka a co powiesz na kawke u ciebie???? Musze przemeblowanie zobaczyc:rofl2:
Super. Zapraszam. O której będziecie to się moze w koncu ubiore;-)

tez nie.znaczy sie Eferlagan mam.to chyba to samo nie?
Nie wiem:no: ale moze na paracetamol lepiej zareaguje
 
ok
to czekamy...a może potem przeszlibysmy sie do tesco na zakupki...bo u mnie mało obiadków?
 
mały spi uff, bo szalał od rana więc mam czas na loda i kompa. Na spacer ide dopiero jak wstanie, bo pada co chwile.

Dorotko bo ty im w głowie męcisz jak ci płacą ;-)
Ania ja też zgłaszam brak dentystki- urodziła dziecko niedawno i czekam aż wróci do pracy
Kaka ale chociaż pospała landryneczka
asiu a moze coś go bierze
czarna ta co oddycha;-)
 
Kaka - mój M też nie pomyślał o Dniu Matki ...ale ja na pewno coś na Dzień Taty wymyślę, to może i jego zmobilizuje na przyszły rok :-) U M w domu nie obchodziło się tego typu świąt, a ja mimo wszystko chciałabym choć trochę świetować :-):-):-)
 
reklama
Asia - współczuje.... może po prostu Mały w ten sposób próbuje wymuszać rączki?? skoro uspokaja się na nich, czy jak mówisz do niego, to może po prostu chce zwracać na siebie uwagę... Szymek np nie potrafi się długo bawić sam... 10-15 minut to maks, a później zaczyna się najpierw wołanie, marudzenie i wrzask z prężeniem, jeżeli nikt do niego nie podejdzie...ale wystarczy się nim zainteresowac czy wziąć na rączki (wtedy jest wniebowzięty!!)...
Marianna - dużo, dużo zdróweczka!!!!!!
Czarna - to oryginalny prezent dostałaś od Niki
Kaka - lepiej idź na przegląd póki nic nie boli!! ja byłam jakieś 8 miesięcy temu, a teraz co?? wyje z bólu :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

A mnie dalej boli ząb...umówiłam się na 17 dzisiaj...w Krakowie...przy oakzji wycieczkę sobie zrobię... Głuptas ze mnie... od jakiegoś czasu miałam szukać dentysty tutaj i .. nie chciało mi się.... to mam za swoje...
 
Do góry