reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2008

melduje, że żyję.
Młoda ma kryzys rozwojowy chyba, od 3 dni nie umie zasnąć. Świat zbyt ciekawy czy co.... Wczoraj w ciągu dnia 3x po 10 min zaliczyła. Wieczorem foch i się wozimy 3 godz :dry: z cyckiem w paszczy nie pasi, lulać nie pasi, huśtawka nie pasi, chusta nie pasi. Choć dzięki temu ostatniemu pospała dziś w dzień. Niestety na mnie, a że oprócz tego ma faze na noszenie i pół dnia dzis w chuście spędziła, to kręgosłup mi daje znać, że istnieje. Poza tym mama jest najlepsza na wszystko a inni be. I najlepiej to okazać płacząc jak ktoś się pochyli, zagada czy nie daj Boże na ręce weźmie. Żeby się to już skończyło i żebym z powrotem moją córcię (i trochę przestrzeni życiowej) odzyskała :sorry2:
 
reklama
uuuu.... a tu już nikt nie zagląda? Nie ma co poczytać:-p

My po lekarzu, Wojtuś dostał antybiotyk. Straszny kaszel go męczy, zaflegmiony, schodzi mu już na płucka.:-(

Poza tym przygotowuję się psychicznie do operacji oczek, to już za tydzień:baffled:
Marma wszystko drożeje, więc się nie przejmuj. Musimy z czegoś żyć, co nie?;-)
Trina to pewnie tylko jakiś kryzys, zaraz jej przejdzie:tak:

Czarna ty byłaś ostatnio na wakacjach w chorwacji. Możesz coś więcej mi napisać?? Sami szukaliście noclegów czy wcześniej coś rezerwowaliście? W jakim rejonie byliście? Mieliście polskie jedzenie, czy tam się stołowaliście? i wogóle jak wrażenia, to kawał drogi autem z małymi dzieciaczkami.
My na wakacje w tym roku pewnie do Turcji się wybierzemy we wrześniu, bo na organizację samemu trochę za późno.
Ale myślimy o chorwacji w przyszłym roku, kiedy oba dzieciaki będą płatne.

U nas pogoda się poprawia, więc i humor od razu lepszy:tak:
 
Ja już po połówkowym.

Pierwszy obraz jaki pojawił sie na usg to rozwarte pośladki. I dalej brak wątpliwości co do płci. Będzie dziewczynka:-D. Nie bardzo chciała współpracować. Jak próbowała zrobić zdjęcie w 3d jej buzi to odwracała się do nas plecami, ziewała...aż jej w koncu spokój daliśmy i przeszlismy spowrotem na 2d to się bawiła paluszkami od stóp. Niezła akrobatka mi rośnie heheh. Ma już 573g. A ja przeżyłam mały szok przed wizytą. Próbujac się oporządzić pod prysznicem nie mogłam ujrzeć swojej...kiedy mi tak brzuch urósł nie wiem hehehe
Za to mój M ma więcej cierpliwości. Poczuł ruchy. Z Hanką szybko się niecierpliwil i mówił ze nic nie czuje. Widać człowiek dojrzewa do macierzyństwa/ojcostwa całe życie;-)
Wogóle to zaczynam mieć stresa ze TO coraz blizej heheh
 
Kaka gratulacje dobrych wieści, a z tym goleniem to chyba każda w ciąży ma ten problem :)

Jak wam się podobał wczorajszy mecz? Znowu kondycji starczyło na pierwsze 30min i znowu skończyło się na marzeniach...ehh

No wracam do nauki. Jutro i w srode trzymać kciuki, bo mam egzamin zawodowy. Jutro na 12 pisemny, w środę na 9 praktyczny.
Buzka laski

sorki za bledy ale pisze z telefonu
 
Witam w słoneczną niedzielę, nastroje po wczorajszym meczu do bani, mecz był brzydki, Polacy nie dali rady a nawet się zbytnio nie starali a może chcieli aż za bardzo i nic z tego nie wyszło:no:

Dziękuję za podpowiedzi co do kolonii, będę zbierać kaskę na przyszłe wakacje, ja sobie zostanę u teściów z Lenką a młoda niech jedzie....

Wczoraj było w PL szkole zakończenie roku szkolnego, na świadectwie same piątki noi nagroda książkowa, mój mały kujonek:-)

W piątek zakończenie szkoly i przeszkola, wakacje, ale co tu robić przez ponad 2 miesiące z nimi jak lato niezbyt ładne w tym roku, przewaga chmur i deszczu, będą rozrabiać w domu:szok:

Karolina dobre wieści po usg, najważniejsze że maleńka zdrowa:tak: a poród? jeden przeszłaś to i z drugim pójdzie gładko;-)
Martynka trzymamy za zdany egzamin
Natusia zdrówka dla małego
 
Martyna trzymam kciuki;-)

Ula no niby dałam radę ale czy ja wiem czy chce powtóre z rozrywki?

Danusia jak malutka?

Co do meczu. widziałam perwszą część bo potem zasnelam i miałam wrażenie ze za bardzo się starają i że za nerwowo.
 
Czesc kobitkiiiiiiiii serdecznie pozdrawiam

kaka - gratulacje - super widok jak się widzi maluszka, sąsiadka tez będzie miała drugą córkę .

U nas pogoda taka sobie -przygotowujemy się do wakkacji - chłopaki wyjeźdzją na dwa miesiące - najpier dziadkowie, potem morze, góry, dziadkowie potem jedziemy na tydzien do hiszpani do znajomonych

martynka kciuki zacisniete
 
A ja się próbuje uczyc :) Ula gratki dla małej ;) Zupełnia jak ciotka z BB ;) Też miałam wczoraj zakończenie roku i nagroda książkowa też była za średnią 5.1 :D ha ha Dostałam taką fajną encyklopedię Polski, zabytki, ciekawe miejsca itd :) A co do koloni to ja za młodego bardzo dużo jeździłam na kolonie, potem na obozy, najpierw w Polsce, potem za granicę i bardzo sobie chwale i wspominam do tej pory. Może mi się kiedys wyjechac jako opiekun, w koncu kurs wychowawcy kolonijnego mam :-D Fakt ze kiedys było łatwiej wyslac gdzies dziecko, np. moim rodzicom czesc pokrywało socjalne, wiec mozna bylo sobie raz w roku na taki wyjazd pozwolic, a teraz... ehhh szkoda gadac, zamiast lepiej, to coraz gorzej... Uciekam do nauki :)
 
Haha... Karolina te dostaa ksiázké o Polsce, taka mala encyklopedie:-)

A Ty ucz sie ucz;-)

Agamir to udanych wakacji dla dzieciaczkow i dla Was zycze:tak:

A ja na wczasach juz bylam na wielkanoc a poza tym czekam na mebelki do kuchni i teraz nie moge o niczym innym myslec, juz bym chciala je miec:tak:

Wlasnie sie mecze zakonczyly, zgodnie z przewidywaniami wygrali Niemcy i Portugalia, szkoda ze Polski juz nie ma:-(

A czy ktos ogladal przepiekny mecz nazych siatkarzy???
 
reklama
Czesc dziewczyny miłego tygonia.

mecze oglądam wszystkie a co do NASZYCH ZACZELI ŁADNIE ALE KONCÓWKA SZKODA GADAC. WIDAC PIŁKA NOZNA TO NIE NASZE MOCNE STRONY. A SZKODA

MALAULKA- MUSIELISMY ICH NA DWA MIESIACE ZABRAC Z WARSZAWY ABY ZMIENILI KLIMAT I MOZE UDA SIE DWA MIESIACE BEZ ANTYBIOTYKU , INHALACJI -
NOWE MEBLE W DOMU TEZ BYM CZEKAŁA.

A JA OSTATNIO MAM JAKIS OKRES ZADUMY CHODZĘ I ROBIE RACHNEK SUMIENIA A WŁASCIWIE ZYCIA I ......
 
Do góry