reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2008

hejka kobietki
No i na wstępie się usprawiedliwiam ale miałam Nikole w szpitalu i po pierwsze ona zabrała mi laptopa a po drugie byłam tak zalatana że wieczorem na nic sił nie miałam. Ta na oddziale M na szkoleniu a ja z maluchami bryyyy dobrze że już wróciliśmy do normalności. A co do NIkoli to skakała na Batucie (trampolina jak my mówimy) i upadła na głowę. Diagnoza skręcenie kręgosłupa szyjnego. Chodzi w kołnierzu. Na szczęście poważniejszych zmian zarówno chirurgicznych jak i neurologicznych BRAK!!!!

Natusia cieszę się że juz jesteś po teraz zobaczysz jaki naprawdę piękny jest świat:-D:-D:-D
Natusia co do chorwacji to lokum szukaliśmy w necie (jak coś mogę dać namiary) Była to willa z mieszkaniami (2 pokoje, łazienka, kuchnia- wyposażona) mieliśmy około 100m do morza z piaszczystą plażą!!! Co do jedzenia głównie mieliśmy swoje (chodzi o obiadki) mi ich żarcie nie podchodziło (NIE DOPRAWIONE!!!) jak coś pytaj śmiało mam fotki namiary:))) aaaa właściciele gadają po ang, niemiecku a nawet z lekka po polsku:)))miejscowość Omnis

Blondii a moze tak ochrzcij dwoje na raz;-);-)

Kaka i tak Ci niewierze że masz brzuch!!!! z Hanusią większy miałaś:)))) A fotki Marcelinki PIĘKNE!!!!!! jaaaa ja chcę by już się urodziła

Martyna Gratki kujonie!!!

Ulka wow ale masz zdolną córeczkę a plan na przyszłe wakacje genialny!!!!!

Minisia dawaj fotki swoich remontów

Wiola o jaaaa widzę że ten sam koszmar przeżyłyśmy!!! ojjj naoglądałam się tych dzieci po róznych wypadkach:tak::tak::tak: ale szczerze mogę pochwalić nasz oddział dziecięcy!!!

Marma powiedz Ty mi zapracowana kobieto czy będzeicie w tym roku w Malborku?? (nie wiem czy dobrze kojarze że jeździcie tam na ekranizacje B pod G... ) albo całkiem coś pojeb....
 
reklama
Czarna inscenizacja bitwy pod Grunwaldem jest co roku w Grunwaldzie :)
A ja idę dzisiaj na kolejna rozmowę o prace... Ehh ciężko z dwójka dzieci coś znaleźć, jak słyszą ze masz dzieci to Cię od razy dyskwalifikują... Jak to mi pan wczoraj na rozmowie powiedział "takie mamy czasy"...
 
Wiola, czarna- zdrowka dla starszakow.
kaka - ja w M kurtce chodzilam
martynka - powodzenia
blondi - my 2 w 1 mielismy

u nas po chrzcinach. Maciek marudzil w kosciele, Lilka w restauracji. Wieczorem nie wiedzialam juz jak sie nazywam. Podobno impreza sie udala, nie wiem, bo mi strasznie szybko mignelo to wszystko. Stresowalam sie dzieciakami, bo w kosciele musialam zabawiac mlodego, a pozniej zwiedzlama okolice z mloda w chuscie. Nawet tortu nie sprobowalam. Goscie dopiero wczoraj wyjechali, musze odgruzowac chalupe, a mloda sobie stwierdzila, ze ok matka pospie, ale z cycem w dziobie. Bez cyca nie spie. Wiec leze obok niej i pisze jedna reka. Maciek po chrzcie zdziczal i od niedzieli histerie uskutecznia. Mysle, ze to tez kwestia zamieszania i gosci w chalupie. A jeszcze mi sie wczoraj po poludniu wlascicielka do chalupy wpakowala, zeby zdjecia do ogloszenia robic. M jej mowil, za chrzest, goscie i balagan, a ta piczka sie uparla. Ludzie to za grosz wyczucia nie maja...
 
A więc wg pomiarów na wizytach mam dopiero 1 kg na plusie, oczywiście ja w to nie wierzę i wg mnie jest ich z 5:ninja2:. W brzuchu mam lekko 100 cm więc mały hipcio ze mnie.

O rety, biedna Niki...dobrze ze tylko tak się to skończyło.

Martyna, teoretycznie nie mają prawa o dzieci pytać ale to tylko teoria. W 99% pytali mnie na rozmowach o dzieci. Może trzeba kłamać? Sama juz nie wiem...

Danusia najważniejsze ze już po...teraz czas na relaks. Torta pewnie jeszcze coś zostało to zjesz ze spokojem.
 
Hej laski. U nas pogmatwanie z poplątaniem, dostałam prace na stacji, jutro idę do lekarza pracy, któregoś dnia szkolenie i 3 miesieczna umowa na próbę, na razie chyba pol etatu, do tego jestem na zlecenie na kasie w Tesco, wiec jutro, piątek i sobota najprawdopodobniej jestem tam. W obydwóch przypadkach wyplata marna, ale na razie lepszy rydz niż nic. Dzieci niedawno pojechały z tata do teściów, ja jutro do nich dolacze. W między czasie będę próbować załatwiać leczenie dla mamy. No a najlepsze ze za 4 dni powinniśmy się stad wyprowadzić, a nawet nic nie zrobiliśmy, bo nas co chwile w domu nie ma... Trzymać kciuki żebyśmy to wszystko ogarneli...

Kaka super ze malutka ok:-) Buziak w brzuszek :-*
 
Czarna to żeście przeżyli...:no: Całe szczęście że tak tylko to się skończyło.
Co do chorwacji to w przyszłym roku się wybieramy, więc jak najbardziej proszę o namiary. Dużo wcześniej rezerwowaliście miejsca? Ile płaciliście za miejsce? Dzieciaki zadowolone z wakacji?

Kaka 100 w brzuchu to ja dzisiaj mam:sorry2:

Martynka a co z małą? Idzie do żłobka czy masz z kimś ją zostawić?

Ja mam tam jakiś pomysł na dorobienie od września, mam nadzieję, że wypali, ale narazie cicho-sza:-p

A Bartek jakiś kryzys rozwojowy przechodzi, strasznie wariuje, już nad nim nie panuje...
 
Martynka a gdzie się przeprowadzacie? Jak już nabierzesz troche doświadczenia zawodowego to powinno być łatwiej z pracą.

U nas wymuszanie płaczem na topie. Staram sie nie ulegać ale negocjować, tylko nie wiem czy to napewno dobrze;-)

Brzuch mi tak może jeszcze nie przeszkadza tylko jakas taka jestem w kręgosłupie sztywna. Skarpetki mi się xle zakłada, schyla kiepsko...a tak ok:-D
 
Witajcie dziewczyny,Dlugo mnie nie bylo ale juz mam neta i juz bede.Teraz nie mam czasu bo lobuzy mi szaleja.Alan w pizamie ma kupe wiec pod prysznic go musze wsadzic.Ogarne ich i moze zajze.Chcialam sie przywitac i powiedziec ze zyje :tak:
 
reklama
Do góry