reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2008

alan spi chwilowo wiec zagladam na chwile.
Troche poczytalam tak pobieznie.

Widze ze przeprowadzki sa MINISIA i MARTYNKA
MINISIA fajnie ze robota idzie do przodu,pomysl jak juz sie fajnie bedzie mieszkalo jakwsio zrobione bedzie:tak:.Zazdroszcze ci ze po takim czasie milosc miedzy toba a m kwitnie,super:tak:.
MARTYNKA kciuki zacisniete.

BLONDI serdeczne gratulacje .Widze ze Alanek ma juz ponad3 tygodnie;-);-).Alanki to fajne chlopaki;-).
CZARNA wspolczuje przezyc z Nikola aledobrze ze to tylko tak sie skonczylo.
KAKA widze ze 2 dziewczynka sie szykuje,super.

Dziewczyny nie radze sobiejuz z Oliwka,jest taka nieznosna inie posluchana.Nic do nie nie dociera,grozby i prosby tez nie.Nawet klapsy ja by chyba trzebabylo laci czasem szczerze to juz nie daje rady iOliwce sie obrywaa pozniej mam wyrzuty sumienia ale ona i z tego sobie nic nierobi.Ali podpatruje i robi sie podobny do niej:-(.Oszalec mozna.Do tego dochodza jej tiki nad ktorymi juz tez nie dajemy sobie rady,tikuje caly czas,dzieci sie zaczely juz z niej smiac z czego ona narazie nie zdaje sobie jeszcze sprawy i dorosli dziwnnie zaczeli patrzec.Te tiki to mnie bardzo przeszkadzaja a ona czuje sie z nimi dobrze.Wogole jestem jakas podlamana chyba @ sie zbliza:sorry:
 
reklama
Czesc kobitki

DOROTKA - WITAJ - CO DO NIEZNOSCI TO CHYBA TAKI OKRES - ANTEKZA SWOJE ZACHOWANIE CZASEM PRZESIADUJE NA KRZESEŁKU PO 20 MIN. ALE NIE ODPUSZCZAMY ZA NIC - WIE JAKIE SA ZASADY W DOMU I ZA KAZDE ZŁAMANE ZASAD JEST KARA - KRZESEŁKO. JA MAM INNY PROBLEM - ANTOS PODŁAPAŁ W PRZEDSZKOLU TAKIE SŁOWA ZE CZASEM BYM MU WLAŁA ALE TŁUMACZE ZE TO SA BRZYDKIE SLOWA

U NAS ZNOWU CHOROBSKA I TO NA CAŁEGO - WSZYSCY MAMY ATOPOWE BAKTERYJNE ZAKAZENIE - WSZYSCY NA ANTYBIOTYKACH - A MIELI W SOBOE WYJECHAC. MAM JUZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZ DOSSSSSSSSSSSSSCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCC

KAKA- DO DO WYMUSZANIA PŁACZEM TEZ MIELISMY TEN PROBLEM ZA PŁACZ BEZ POWODU JEST KRZESEŁKO MINEŁO JAK RĘKĄ ODJĄŁ

CZARNA - WSPOŁCZUJE. A GDZIE ZDJECIA MIESZKANIA PO LIFTINGI?????????????????????????
 
AGAMIR wspolczuje i duzo zdrowka dla was

Witam piatkowo.Ja mam wsio posprzatane.alan spi,oliwka lepi samakluski :tak:nie ma to jak darmowa sila robocza:-D.Alan wstaniee zjemy kluchy i na plac zabaw pojdziemy.Mam tu niedaleko taki fajny zaciemniony plac zabaw,w samopoludnie mozna tam is bo wtaki upal jak dzis to jest tam tak fajnie milo i przyjemnie w cieniu:tak:.Milego dnia
 
Dorka witaj znów, u nas też krzesełko karne stoi w kącie w pogotowiu ale rzadko jest używane bo Lenka to skarb :tak:
Agamir ojej... zdrówka
Czarna oj to przezyłaś trochę z córą ale najważniejsze, że to nic bardzo poważnego
Kaka to jak masz 1 kg na plusie to po Tobie jeszcze nic nie widać:szok:

Ja ostatnio znów trochę niedomagałam, bo najpierw mi dysk wyskoczył i tydzień wyjęty z życiorysu a do tego jeszcze zapalenie pęcherza i antybiotyk,ale teraz już na szczęście ok.

W poniedziałek mam wizytę u chirurga w związku z kamieniami na woreczku i pewnie się dowiem kiedy mniej więcej będzie zabieg.

Chcialabym jak najszybciej żeby już bylo po.

Teściowa obiecała, że jak tylko będę mieć termin to ona przyjedzie i będzie tak długo jak trzeba:tak:

A tak po za tym to nic nowego, dopiero tydzień wakacji minął a Karolina stwierdziła że jej się nudzi:baffled: a gdzie jeszcze 2 miesiące??
 
hej laski :)

czarna dam foty dam ale jeszcze troszke bo mase roboty wciaz przed nami a tylko weekendy na to mamy..dzis dzien wyciety z zyciorysa bo mati mial imprezke urodzinowa wiec nic nie zrobilismy ale jutro konczymy pokoik dla niego..jak Niki??
karola daj foty brzusia :)
martynka trzymam kciuki za was
agamir zdrowka zdrowka i jeszcze raz zdrowka
ulka wakacje ?? chyba w pl szkole co?
dorotka no hej ..nasz tez odkad do szkoly poszla tupie nogami i wszystko musi ona zrobic i wszystko dla nie ehh brak slow normalnie! bo jak cos nie tak placz taki ze uszy pekaja ...

a my mamy nowego lokatora :) znow kotka ale tym razem inna rasa obiecalam dzieciom ze na nowym domku kupie im kotka bo na tamtym nie mielismy warunkow i dopoki byl mlody sprzedalismy ..szkoda nam bylo ale taka decyzje wtedy podjelismy..ten juz zostanie..jest przecudowny ale za to diabel wcielony..lata jak szalona po domu a jak na chwile znikniemy z oczu miauczy tak glosno ze dzis chyba nas czeka noc we troje :)) a to nasz kotek..pochwale sie autkiem :)) i mateuszka torcik :)
521931_450935274926001_389844138_n.jpg135265108.jpg135265398.jpg252787_450962071589988_571464929_a.jpg
no i zdjecie domku jeszcze z naszym starym autkiem :)IMG_20120620_061100.jpg
 
Ostatnia edycja:
Hej. Dzisiaj dostałam na stacji umowę na 3 miesięczny okres próbny, jednak cały etat. Siedzę właśnie na swojej pierwszej nocce, a wczoraj byłam jeszcze w tesco i dzisiaj na 16 tez idę, chyba na rzesach Do 8 tutaj nie wiem jak wysiedze, bo oczy mi się juz zamykają, ale damy rade. Przeprowadzka w trakcie, znaczy pakuje się wolnych chwilach, których od kilku dni nie mam wcale. Na razie przewieźliśmy ciuchy dzieci i czesc zabawek, a resztę nie wiem kiedy, bo grafik na najbliższe dni napięty. Ehhh damy radę jakoś :D
 
ULKA to ja juz 3 mam kciuki za zabieg.Bedzie dobrze:tak:.
MINISIA to kolejnego urwisa macie w domu:-p,sliczny kotek,dzieci sie pewnie ciesza,torti samochod super:tak:.A domu normalnie zazdroszcze:-D.Fajnie ciebie tez jest zobaczyc bo juz dawno fotek was dziewczyny tutaj nie widzialam:-(.
MARTYNKA ja tez kiedys na stacji pracowalam,pracujesz po 12 godz? z tesco rozumiem rezygnujesz?No nie zazdroszcze teraz tyle pracy,zycze cisil na prace i przeprowadzke:tak:.

Witajcie niedzielnie,ja wlasnie szykuje jakis prowiant bo idziemy dzis na BASEN :tak:.Ale juz sie doczekac nie moge,plywalam rok temu,ehhh poplywam sobie dzis:-D.Dzieci moje to takie ryby wwodzie oboje bardzo lubia basen i wode,wiec dzis bede zadowolone:tak:.

Milej niedzieli
 
Minisia fajne autko, kotek też a wakacje my mamy tak samo jak w Polsce od 22 go czerwca w tym roku do końca sierpnia, a twoje dzieci chodzą do szkoly ? kiedy macie wakacje?

Dorka miłej niedzieli na basenie

Martynka aleś zapracowana, wow, a jakie mieszkanko znalezliscie?

U nas dziś leje, siedzimy w domku, chciałam jechać z dziewczynkami na jakieś zakupy ale jutro jedziemy wszyscy więc po szpitalu napewno gdzieś pójdziemy to nie ma sensu dziś kasy rozwalać.

Zapisałam się w piątek od września do szkoły:tak: to taki roczny kurs, z kilkoma przedmiotami ale mi głównie chodzi o to, że to po ang więc wyszkolę język a że to tylko 2 dni w tygodniu po 5 godzin... będę się uczyć na stare lata hehe...
 
Ulka dziekuje :) nasze dzieciaki maja koniec roku 20go lipca ... co do szkoly na starosc ja tez chyba od wrzesnia pojde dalej na kurs jezykowy bo w pracy niby sie rozmawia ale brakuje mi czasem slow i musze okrezna droga haha albo moze w koncu sie wezme za czytanie gazet to naprawde duuzo daje!!!

dorka jak tam po basenie az Ci zazdroszcze wiesz..sama mam ochote ale nie ma kiedy:angry:
 
reklama
Witajcie. Gorąco, gorąco i jeszcze raz gorąco :-)
Oby po takich upałach nie przywiało mega burzy u nas, bo w woj. wielkopolskim, kujawsko-pomorskim i warmińsko-mazurskim już szalały i zniszczenia są.

A my dziś wyruszyliśmy na wycieczkę i A2 szybciutko pojechaliśmy do Łodzi do ZOO. Było super, choć gorąco :eek: ufff.
Zdjęć nie zrobiliśmy a szkoda. Mnie bardzo się podobało. ZOO pełne zieleni i jak pierwszy, wakacyjny weekend bardzo mało zwiedzających. Nie to co w W-wie :baffled: mega kolejki i stanie na 2 godziny.

Jednym słowem wycieczka udana i Seba zadowolony.

A jutro do pracy, później do babci podjechać i po południu na zakończenie Sebciowego przedszkola.
Szkoda, że już nie będzie tam chodził, ale cóż wyszło inaczej.

Martynka trzymam kciuki za pracę. Współczuję tych przeprowadzek i całej gonitwy.

Czarna o masz .... zdrówka dla Niki. Biedulka ile wycierpiała.

Domi jeszcze raz najlepszego dla Matiego. Samochodzik super, kotek też śliczny. Dobrze, że tak się fajnie u was układa.

Dorcia ja nie rozumiem innych dzieci - i z czego to się śmiać ... chyba z własnej głupoty i niewiedzy ich rodziców, którzy nie tłumaczą swoim pociechom, że na świecie są różne dzieci - chore i zdrowe. Ech mentalność niektórych Polaków przeraża mnie.
Najważniejsze, żeby Oliwka nie była odtrącana.

Ula super fryzurka a ja miałam się obciąż i w końcu nie poszłam. Muszę poczekać jeszcze do połowy lipca niestety, bo moja ulubiona fryzjerka na urlopie :-(

Natka gratulacje - teraz to już będzie lepiej ze wzrokiem.

Agamir współczuję tych ciągłych chorobowych zawirowań.

Zapodałam klimatyzację w domu, bo nie daję się wytrzymać i uciekam przygotować się do oglądania meczyku - Forza Italia <3
 
Do góry