reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2008

Witajcie.
Oglądam sobie zmagania pływackie i w między czasie podczytuję co u was się dzieje.

Kaka wyprawka super - ach będzie się działo niedługo :-p
Tak patrzę na twoje suwaczki i druga córcia to będzie Oleńka? Super ja na drugie mam Aleksandra.

U nas ze staraniami jakoś nijak - co ma być to będzie a może na wyjeździe zmiana klimatu pomoże :-p
Co prawda jestem właśnie po @ więc właściwe dni powinny wypaść podczas wyjazdu, więc zobaczymy.
Nie nastawiam się, bo wiadomo że jak bardzo będę chciała to wyjdzie klops a tak co ma być to będzie.

Evela pewnikiem już w PL - więc witam w Stolycy :-p

Domi ech jak pech to pech - złośliwość rzeczy martwych ... ostatnio też sporo inwestowałam w swoją Avensis.

Natusiu współczuję maluchowi tych przeżyć - nasz Seba darł się w niebogłosy jak pani chciała jemu zrobić prześwietlenie RTG. Nawet nie chcę myśleć co by było w tej sytuacji.
A i gratki dla drugiego bąbelka za stawianie pierwszych kroków - no to teraz faktycznie oczy w koło głowy.
A jak u ciebie z oczkami - już po zabiegu wróciło do normy?

No i to byłoby na tyle. Jeszcze przed wyjazdem powinnam zajrzeć także dobrej nocy.
 
reklama
Witam się i ja czytam czytam, ale pisać jakoś nie chce mi się. Żniwa u nas na całego, roboty w huk, M wraca do domu ok. 22 wiec ja sama na polu walki:baffled:, jak sobie pomyśle o Martynce to zaraz się stawiam do pionu, co za marudzenie przychodzi mi do głowy:cool2::cool2::cool2:.

Nie mniej padnięta jestem na całego i czekam z utęsknieniem na chwile odpoczynku. Najgorsze, że już PO urlopie a nie przed. Moje dwie dziewczyny z pracy na urlopie, dwie łącznie ze mną na straży wiec wiadomo.....ale to wakacje, ładna pogoda więc i ruch mniejszy w interesie:-D:-D:-D

pozdrawiam wakacyjnie:-D:-D

Magdziunia udanego wyjazdu.

Kaka Ola super imię, ale ja i tak Laurkę bym chciała;-):tak:
wyprawka mmmmmhhhh......aleź urocze maliutkie ubraneczka, my już rozmiary 86, 92 kupujemy, a te małe są takie śliczne:sorry2:

Natusia współczuję przeżyć, MOja chrześnica też po szpitalu, różnych zabiegach, przeryczałam ostatni tydzień :-:)-(

Dorka trzymaj się dzielnie z tymi chorobami

Evela, ja też szymonka straszę robalami:cool2::cool2::cool2:, bo się sama boje dziadostw różnych i tak jakoś samo wychodzi
 
WANILIA hmmm Laurka ci sie marzy?to co zastanawiacie sie w przyszlosci nad 3 ?????;-)
MADZIU milego odpoczynku i owocnych staranek;-).
KAKA wyprawka super,zakochalam sie w tym rozku:tak:,oj zachcialo mi sie DZIEWCZYNKI :-D:-D:-D.
MINISIA zlosliwosc rzeczy martwych niestety:wściekła/y::wściekła/y:.
NATUSIA dobrze ze Bartus dobrze przezyl te wyciecie migdalkow,zuch chlopak :tak:.Gratki dla za pierwsze kroczki,teraz to wam sie zacznie:-p;-).

U nas ze zdrowiem dzieci juz jest ok odpukac,M dostal silnych boli brzucha i zabrala go karetka i okazalo sie ze mial wrzoda o ktorym nie wiedzial i ten wrzod mu pekl,przeszedl operacje.Jest ciezko strasznie sie meczy,boli go to,jezdze do niego 2 razy dziennie:tak:.

Dzieci spia jeszcze odziwo wstana i jedziemy do szpitala,pozniej obiad jakis walnac,plac zabaw,znow szpital,kolo 19 klachy z kolezanka i do domu spac ;-).
 
Kaka a ciuszki dla Maleństwa? wiesz, teraz to już bliżej jak dalej:cool2:

Magdziu w takim razie nic nie mówię i po cichu trzymam kciuki:tak:
A z oczkami coraz lepiej, narazie wada zeszła mi z 2,5 do 0,5 więc jest dobrze, ale ma być jeszcze lepiej;-)

Dorotko pęknięty wrzód... straszny ból, współczuję. Mam nadzieję, że szybko do zdrowia M wróci.

u nas upał, więc siedzimy w domku, wieczorem spacer zaliczymy. Poza tym czeka mnie prasowanie, okna się kłaniają:dry:

Miłego dnia:-)
 
karola dobra uwaga :) mialam na mysli usterki w aucie :) ubranka sliczne :)
dorka zdrowka dla M
natusiaMa jak maly?

laski poczytam innym razem pozdrawiam was wszystkie serdecznie buziaczki
 
Młoda wczoraj odjechała pociągiem na wakacje do teściowej, mamusia z łzami w obu "okach" jej pomachała...No i zamierzamy z M dobrze wykorzystac ten czas i co nieco odmalować.

Ciuszki wypiore po malowaniu, dwa nie bardzo mam gdzie je teraz ułozyć;-)
 
Hej
a co tu taka pustka? :szok::szok::szok::szok:

cisza jak makiem zasiał, czyżby nie tylko mnie dopadł zły nastrój z powodu strasznych upałów?
 
WANILIA no pustki tu straszne,ja malo pisze boumnie cay czasto sao wiec nie zawracam wam gitary :tak:.
M dochodzi do siebie:tak:.Alan mi w nocy zagoraczkowal i oczko to operowane co mial w listopadzie strasznie mu dzis ropialo,zobacze co bedzie dalej i jak co to do lekarza .

KAKA ijak Hania na wakacjacj? jak ty sie czujesz? ciezko ci juz?
WANILIA jak humorek?
MINISIA jak rodzice?
 
reklama
Hej. Ja właśnie w autobusie, wracam z nocki. Ja się tylko wkurzam bo jak ja w pracy to piękne słońce, a jak mam chwile czy jakiś dzień wolny to leje i burze. W tym roku nawet jeszcze na plaży nie byliśmy a tu koniec lata zaraz... Ehh szkoda gadac.
 
Do góry