reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2008

Dziewczyny zycze Wam dzis szalenstwa na calego i Roku 2013-go bardzo udanego!!!
Aby byl jeszcze lepszy od tego, ktory wlasnie sie konczy!!!
 
reklama
Wszystkiego dobrego w 2013, duuuuuzo milosci, pociechy z dzieciaczkow, a przede wszystkim zdrowka dla wszystkich czlonkow rodzinki i jako wisienka na torcie, wygranej w totka!!!
 
MOje drogie
z życzeniami Świątecznymi się nie wyrobiłam, ale na Nowy Rok życzę WAM i Waszym rodzinom duuuużo zdrówka, uśmiechu pociechy z pociech, kieszeni pełnych kasy, żadnych zmartwień i realizacji najskrytszych marzeń, a szczególnie postanowień NOWOROCZNYCH :-)
a tymczasem udanej zabawy sylwestrowej!!!!!!

do zobaczenia w przyszłym roku!
 
WSZYSTKIEGO DOBREGO W TYM NOWYM ROKU,OBY BYL LEPSZY NIZ POPRZEDNI :tak:.


I JAK DZIEWCZYNY OPOWIADAJCIE JAK U WAS UDALA SIE NOC SYLWESTROWA?

U MNIE KICHA
unhappy.gif
.

Ja wrocilam z pracy wczoraj o 18.30 ,wykapalam dzieci,pranie wstawilam jeszcze w tamtym starym roku heheheh,pobawilam sie z dziecmi i one poszly spac,ja chcialam posiedziec do 24 ale alanka budzily wczesniejsze fajerwerki i mi plakal wiec musialam byc kolo niego i tym sposobem spalam juz przed 22,o 24 na szczescie alan usnal bardziej i nie obudzil sie ,ja popatrzalam chwile na efekty hihi i poszlam spac ,i taki oto sylwester mialam,PRZESPANY
baffled5wh.gif
.

Dzis chcialam choc na pol godziny wyjsc z dziecmi na spacerek bo one nigdzie nie wychodza bo chore wiecznie,teraz juz jest lepiej i chcialam aby wyszly bo ile mozna w domu siedziec ale wieje strasznie,normalnie glowe urywa,nie wiem czy to tak na 9 pietrze ,czy na dole tez ale z tego co widze to dzis paskudny wiatr jest
baffled5wh.gif
.

MILEGO DNIA
 
U nas chorobowo. Sylwester w domu z dziećmi i teściami.

Wczoraj jeszcze w szpitalu byliśmy z Roksi, bo mimo 2 antybiotyków gorączka dochodziła do 39,5. Dostała teraz najsilniejszy dla dzieci i musi być dobrze... Na szczęście nie musieliśmy tam zostać. Dzisiaj generalnie nie goraczkowala, dopiero teraz znów 39. Generalnie to obydwoje od 1,5 tygodnia zapalenie płuc, Rafał kończy antybiotyk i dochodzi do siebie powoli, kaszel jeszcze ma ale nie tak zle. A malej doszła angina... Furczy, kaszle z flegma non stop i teraz jeszcze gardło... Nie je nic prawie od paru dni, tylko pije.... Ehhh mam dość... Pierwszy raz mi tak poważniej chorują...
A teraz sprobuje pospać, bo na 6 do pracy idę...
 
MARTYNKA zdrowka dla Twoich dzieciakow ,biedne dzieci tak sie musza wychorowac:-(,moje od 3 tygodni non stop chore ale bez goraczki .


Witam juz 2 dnia nowego roku
yes2.gif
,wlasnie jem sniadanie przed bb i pije kapucino
yes2.gif
,Wczoraj spokojny dzien spedzony na zabawie z dziecmi i w poludnie bylismy z dziecmi na Jasnej Gorze zobaczyc Szopke z pawdziwymi zwierzatkami
yes2.gif
.Bylo super,ale wiatr popsul nam zabawe,byloby lepiej jakby go nie bylo.

Dzis o 13 ide do pracy,wroce po 22 wiec moj po pracy pojdzie z dziecmi do lekarza do kontroli bo nie wiem jak dlugo oliwka ma brac leki itp.

Milego dnia,ja ide cos ogarnac i dzieciom obiad zrobic
yes2.gif
i do pracy
yes2.gif
.
 
Witam w 2013 roku:tak:

Sylwester byl bardzo udany, bylismy w naszym hotelu, potanczylismy ja nawet kilka drinkow wypilam, z wszystkimi sie obsciskiwalismy o polnocy:-D

A teraz powrot do normalnosci, koniec imprez, obzarstwa i czas do pracy!!!

Dorotka, Martynka zdrowka dla dzieciaczkow!!!
 
hej melduje się że żyje. My jeszcze mamy błogie lenistwo bo dzieciaki trzymam w domku jakoś tak wole aby poszli do przedszkola od pn:tak::tak::tak: mam ta mozliwość że mogę ich przetrzymać to trzymam. Bo znając zycie po takiej przerwie teraz to kumulacja wszelkich chorób w przedszkolu.:tak::tak::tak:
Zdrówka dla chorowitków a reszte doczytam bo mam zaległościiiiiiiiiii:cool2::cool2:
 
Czarna, ale Ty to mądra jesteś, nawet bym nie wpadła na to, że po przerwie to w przedszkolu jest wylęgarnia choróbsk. Ja co prawda dziś Szymonka nie puściłam do przedszkola, ale bardziej z wygodnictwa i pobłażliwości, a niech mu tam.... sama się nie mogłam przemóc z rozleniwienia aby iśc do pracy:cool2:
Jutro za to pełna mobilizacja, ja wróciłam już na właściwe tory to idziecko niech powoli wraca, zresztą już jest nastawiony psychicznie, że idzie wiec nie będę mu wody z mózgu robić.
Ale i tak sie obawiam ataku histerii.

Martyna, o matko kochana, współczuje, ja bym chyba schudła na wiór ze zmartwienia, oby Roksanka jak najszybciej wyzdrowiała, no i Rafałek też.

Magdziunia i jak tam? Mam nadzieję, że wracasz do zdrowia, pozdrawiam i ściskam cieplutko!!!
 
reklama
Wszystkiego dobrego na ten Nowiusieńki Rok! Zdrowia przede wszystkim! Jak zdrowie jest, to i reszta się ułoży- taka mam nadzieję przynajmniej;-)
My jeszcze tylko 2 dni- w sobotę jedziemy do Krakowa a w poniedziałek fruuuu! do Dublina. Ale okropna jestem, bo z tego żalu siadłam przed chwilą i kupiłam już bilety na święta wielkanocne. Na razie w jedną stronę;-)

Nasz Sylwester to domówka u przyjaciół z ich dziećmi. Przetrzymaliśmy maloty do północy, a potem nas moja mama zgarnęła do domu i jeszcze z nią mały szampan poszedł.

Jeszcze raz dużo zdrówka- zwłaszcza dla chorowitków!
 
Do góry