reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2011

reklama
Ja co prawda dopiero w pazdzierniku skoncze 28 ale powiem wam ze nie czuje sie na tyle lat,mowia mi ze nawet na tyle nie wygladam wiec jest dobrze
spoko.gif


A ty Rabbit ile masz wiosenek?

Ja urodzilam Alana jak mialam 18lat,a zaszlam majac 17 ;-)
 
a to najwazniejsze ze czujesz sie młodziej, trójka dzieci teraz staranki o czwarte , tylko pozazdrościc energii itd :):):):)

kochanie ja uciekam dac małemu obiad, a potem uspic go :) Bede potem :*:*:*:* :-)
 
Ja też juz jestem, mały śpi , najedzony, troszke posprzatałam zeby nie miec wyrzutów sumienia ze nic nie zrobiłam dziś :) No ale mały wstanie wiec znów bajzer !:wściekła/y:
 
Juz poszlo szybko :-p

W dzien spi tylko raz tylko godzinke poltorej :dry:

A w nocy budzi sie na mleczko co 3 godz a dzisiaj wyjatkowo budzil sie o 2:30 i 6:30 :szok:

A Twoj maly przesypia noce? Jak ma na imie twoj synek?
 
reklama
W dzień to widzę ze identycznie , bo ok 1,5 godzinki śpi no czasem to i 3 pośpi :):) W nocy juz nie wstaje dzięki Bogu :) tzn jak skonczył roczek to juz spał mi całe noce, kłade go 20-21 i śpi do 9 rano :) czasem nawet do 10 !! Wiec ja jestem straaaaaaaaaaaasznie zadowolona :) i ma na imię Jaś :)
A Natan juz zaczyna chodzić sam ?? czy przy meblach ?? Jasiek to juz przed roczkiem biegał :) A kazdy mówił ze w życiu nie bedzie tak szybko chodzic bo byl grubasek :) a tu prosze :)
 
Do góry