reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2011

reklama
Ja zupełnie w temacie nie jestem ostatnio. Czytam tylko info o tym która juz rozpakowana. Walcze od 2 tyg z chorobą. Najpierw Młody był chory i chyba sie od Niego zaraziłam. Teraz jestem na antybiotyku. Prawie głos straciłam. Musze sie wykurowac bo za 2 tyg szpital mnie czeka.
Cały czas trzymam za Was kciuki laski. Pozdrawiam.
 
Ja niestety nie mam sterylizatora więc musze sobie maminymi sposobami radzić :)

no ja kupic musialam , bo mam taka kuchnie , ze masakra i na prad bym nie wyrobila juz nie spomne o czasie :)

Ja zupełnie w temacie nie jestem ostatnio. Czytam tylko info o tym która juz rozpakowana. Walcze od 2 tyg z chorobą. Najpierw Młody był chory i chyba sie od Niego zaraziłam. Teraz jestem na antybiotyku. Prawie głos straciłam. Musze sie wykurowac bo za 2 tyg szpital mnie czeka.
Cały czas trzymam za Was kciuki laski. Pozdrawiam.

zdrowka duzo i kuruj sie :)))

widze , ze u Rudson tez nie idzie jak z platka :( &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& dalej trzymam mocno !!!
 
trzymam kciuki żeby dziewczyny jak najkrócej się męczyły&&&&&&& i szybko swoje maleństwa przytuliły

tak sobie myślę........
mam zamiar przewijać małą na przewijaku nakładanym na łóżeczko. I pomyślałam że obok tego łóżeczka to przydała by się jakaś szafka, słupek, stolik czy coś takiego żeby położyć tam miseczkę z wodą, watę, pieluszki i inne rzeczy potrzebne do przewijania. Z tym że koło łóżeczka mam bardzo mało miejsca max.0,5 metra. Mogłabym to wszystko trzymać na parapecie bo łóżeczko stoi jednym z krótkich boków przy oknie ale z tej strony mamy baldachim założony więc dostęp jest utrudniony do parapetu. Widziałam jeszcze w ikei że mają coś takiego jak składany blat do przewijania przykręcany do ściany i pomyślałam że może coś takiego kupić i używać jako półka na akcesoria? A wy macie jakieś rozwiązania tej sytuacji?
 
elifit, Rudson trzymam kciukasy!!!!!!

kiniutka mam nadzieje ze ci sie cisznieje ladnie unormuje i bedziesz mogla do domciu wrocic :)

tricolor zdrowka zycze!

kasiadz ja tez mam bardzo malo miejsca, poza lozeczkiem nic juz nie wcisne do sypialni,nawet takiego blatu przy scianie bym nie zmiescila. Tez mam przewijak na lozeczko i wszystko co potrzebne do przewijania bede trzymac w malym koszyczku, ktory sobie stoi na przewijaku. Przy przewijaniu koszyczek przeloze na paparapet i jakas mala miseczke z woda bede musiala do tego skombinowac. Inaczej nie dam rady z miejscem. A na parapecie nie bede tego trzymac caly czas bo kot tam lubi siedziec... albo poprostu koszyszek i miseczka beda sobie w lozeczku staly na czas przewijania.
 
Ostatnia edycja:
tak, u mnie też kot do tego wszystkiego dochodzi, który na parapecie siedzieć lubi, a przypuszczam że jak już dziecko będzie to będzie miał tam dobry punkt obserwacyjny na parapecie :)
 
reklama
mi to tyko skoda tych dzieciaczków które mają takie nieodpowiedzialne matki...
brak słów...
Ewa, dwie paczki dziennie... ja tą babkę to bym chyba... nie dokończę zdania.

Tricolor. trzymaj się i zdrowiej szybko :)

ja mam podobny problem z przewijaniem, także zakupiliśmy przewijaczek na łóżeczko... ale od łóżeczka do naszego łóżka jest zaledwie 20 cm...a jeszcze nie myślałam o tym jak zorganizować sprawne przewijanie... ale pewnie będę kombinować podobnie jak wy.... mi to dochodzi jeszcze psiunia... ciekawska duża bokserka...

a właśnie czy jakoś specjalnie będziecie izolować na początku dzieci od zwierząt ?
 
Do góry