reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2011

A ja jestem przeciw przekłuwaniu uszów da tak małych dzieci.
no ok. zgodzę się z tym że maluch jest nie świadomy co mu się zrobiło, że nie grzebie sobie tam i psychicznie dobrze to zniósł. a ze starszym jest odwrotnie....
ale tak właściwie to po co ten kolczyk ? taki maluch nawet nie wie co to? do czego? po co ?
a starsza dziewczynka już wie że jest to element kreacji, dbania o swój wygląd..
i mi się wydaje że to jest świetny moment by taka przykładowo 7 latka sama podjęła tą decyzję, świadomie przede wszystkim... i do tego zrozumie że niekiedy za takie przyjemności jak kolczykowanie trzeba zapłacić bólem, cierpieniem.
to jest moje zdanie, wiem możecie się nie zgodzić ze mną :-)
Jest takie przysłowie "Nie usuwaj dziecku kamieni spod stóp, bo gdy dorośnie będzie się potykać o ziarenka piasku."

się rozpisałam :)

tak właściwie to ja mam bardzo ważne pytanie.
ja wczoraj zauważyłam że mi odchodzi czopek śluzowy... wyglądało t takie galaretowate, biało - przeźroczyste.
i to oznacza że już finał tuż tuz ?
 
reklama
Mariolciaa jak ci czop zaczął odchodzić, bo sądząc po opisie na to wygląda to znaczy, ze szyjka przygotowuje się do porodu. Z tego co czytałam czop może odchodzić na parę godzin przed porodem, dni a nawet tygodni, więc ciężko stwierdzić jak będzie w twoim przypadku, ale w razie jakby co spakowałabym torbę i miała pod ręką :-)
 
No żescie się rozpisały na temat tego kolczykowania. Dzięki za opinie.

Z tym czopem to nie mam pojecia jak to jest bo nigdy mi nie odchodził i właśnie wczoraj sobie pomyślałam, ze musze sobie wygooglować co to takiego i jak wyglada :-)
 
na razie dużo tego nie wyszło, ale jest to już jakiś znak...
właśnie widzę że nie ma co czekać tylko trzeba być na zaś spakowanym...

jakby co to może mnie już dzisiaj cały dzień nie być.
 
Ostatnia edycja:
siemaaaaneczko!

dziś mam siestę- tylko siedze w domq i odpoczywam. Wczoraj wieczorem sie tak kijowo czułam ze myslałam że urodze;]

co do kolczyków ja wciąż nie mam zdania na ten temat. będę to musiała poważnie z mężem rozważyć.

ja to chyba czopa chyba nawet nie zauważe u siebie bo dostałam clotrimazol dopochwowo (ch. wie po co;/) i ciagle mi sie sączy lek, więc nie rozpoznam nie ma bata.
u mojego męża jutro otwarte drzwi koszar i uroczystości, m.in. mój dostał awans wiec będzie fanie, a ja sie zastanawiam czy iśc czy nie. mogłabym podjechać sobie trwamwajami pod jednostkę i zobaczyć ( taka jestem ciekawa!) a z drugiej strony to ten pieprzony poznań rozkopany cały remonty wszedzie i sąkorasy takie że tlyko tramwajem- autem to bym ze 3h wcześniej musiała wyjechać... mysle żeby choć na 2 godzinki skoczyć, bo znowu nie wiadomo kiedy sie nastepna taka okazja trafi...
 
reklama
Do góry