reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2011

reklama
Dziewczyny!!!

Po nocce obudziłam sie z czystą wkłądką, @ sie skończyła i co?? Od rana dziecko cycka ciągnie :happy::happy::happy:!!!Trzeba było nad ranem powalczyć, żeby spróbował chwile a jak już spróbował to doi mnie regularnie co godzine i idzie spać :D! Coś pięknego! Oby wszytko już tak pozostało:-)

Bardzo Wam dziękuje wszystkim za rady. Nie wiem czy to powaznie związek z @, czy to ja zauważywszy że sie skończyła się odblokowałam, ale Malutka Bogu Bogu Bogu mój wielki ukłon w Twoją stronę! Walę czołem o posadzkę :) Dziękuje przestraszliwie:tak::-D




A z moim sie dalej nie odzywam...:dry::dry::dry::dry:
Cholera chyba urosłam!!!!:-D:-D:-D;-)
No to się bardzo cieszę :tak: Nie wiem jaki wpływ ma @ ale jednak ma, wczoraj przeczesywałam internet pod tym kontem i sporo się naczytałam, nie jedna się uskarżała na problemy z karmieniem podczas @, ale niektóre dzieci jedzą normalnie tylko strasznie ulewają... Hmmm...a specjaliści niby piszą ,że @ nie ma żadnego wpływu na pokarm :crazy:

Hej. Właśnie czekam na księdza po kolędzie, za nie długo powinien być. U nas dzisiaj taka zawierucha że nie byłam z Majką na dworze, chyba pierwszy raz od kiedy zaczeliśmy, no i musi spać w domu, ale to nie to samo i częściej się budzi.
mileczka jaka radość że znów cycujecie! Ciekawe czy sytuacja się powtórzy przy następnym okresie oby nie.
malutka nam też się nie ulewało, może to jednodniowy wybryk, bo chyba nie przestał tolerować tego mleka które mu podajesz?
Herbata pięknie Ci śpi, a jakim mlekiem karmisz, bo przeoczyłam?
Moja koleżanka jak urodziła, karmiła mlekiem mm, to równo jak dziecko skończyło miesiąc zaczeło przesypiać całe noce, tylko się cieszyć.

Mam nadzieję ,że nie bo jakoś nie bardzo mi się widzi znowu zmieniać mleko:crazy::no: Mam nadzieję ,że to jednodniowe jednak:tak:

Agadaria jeść je normalnie wręcz raczej nic takiego nie powinno mieć miejsca;-)
 
ja też się z moim nieodzywam a o co to niewiem najpierw burczał do mnie przedwczoraj od popołudnia a teraz drugi dzień prawie wogóle do siebie niemówimy,a co do spania to moja też ładnie śpi w nocy zasypia tak 23-24 a budzi się między 6-7 więc niejest źle.
 
Hej dziewuszki
Ja właśnie bo grypie żołądkowej, ledwo wczoraj nogami powłóczyłam :wściekła/y:Myślałam że zemre:-( Na szczęście jest mój m i wszystkim się zajął,ale dziś mówi że go coś plecy bolą i głowa, mam nadzieje że nic z tego nie będzie, byle by mi maleńki się nie zaraził, w prawdzie miał już jedno szczepienie na rota ale nie mam pojęcia czy to go uchroni:-(

Wasze dzieciaki ślicznie śpią , ja mojego kłade tak o 20tej to budzi się o 24, potem 3lub 4 i koło 8mej dodam że mój jest na mm więc moim zdaniem powinien z czasem spac więcej:tak:

Mileczka- z Tymi chłopami to zawsze przeboje:angry:
 
ja się chyba nie zgodzę że na mm dzieci lepiej i dłużej spią, Olka na mm budziła się w nocy równo co 3 godziny, a całą noc zaczęła przesypiać mając dopiero półtora roku, a Amelcia mi śpi teraz w nocy po 6, 7 godzin bez przerwy,potem do 9, 10 rano z przerwami cotrzygodzinnymi na żarełko, a jest karmiona moim. Wszystko zależy od dziecka, jak śpioch, to będzie spało i na wodzie.
 
Ostatnia edycja:
hej :)

u nas ok , tylko maly od rana zamiast spac jak czlowiek to wali kupale hehe
a ja przymulona jakas dzisiaj jestem :/ do tego wiatr jakis wieje wiec nie wide na spacer , bo znowu mi uszy przewieje :(


hej
Ewidentnie jakieś kryzysy nas dopadają. Coraz więcej nas jest. Ja dostałam z kolei jakiegoś dziwnego różowego plamienia i też się zastanawiałam czy to może mieć wpływ na ilość pokarmu. Ehhh chciałabym, żeby się to wszystko unormowało. Jeśli codzi o ściąganie pokarmu to ja nie ściągnę nic :) nawet wypasionym laktatorem elektrycznym. Ostatnio zaczęłam ściągnąć pokarm w trakcie karmienia bo tylko wtedy jest to możliwe. Mam nadzieję, że dzięki temu ilość pokarmu wzrośnie.

tez tak mi sie wydaje :)
masz to samo z tym sciaganiem co ja :/

halo ;-)

no ile można spać baby ;-)

my tylko po szczepieniu obowiązkowym, nie dostaliśmy zielonego światła na rota i pneumokoki mamy przyjść za 2 tygodnie :tak: mój klopsik waży już 5840g :-)

a czemu nie dostaliscie ??

Hejka,

Miłka- spoko ja nie śpie juz od 4 z reszta cala noc miałam sen przerywany wczoraj sie najadłam ciasteczek domowych takich na wagę i mała cała noc nie mogła bąka puscić w związku z tym tyłek zagazowany i sie rzucała po łóżku i stękała :-( boże jak ja juz chce zeby to sie skończyło te bąki itd wolę już zeby chyba :confused2:

no te gazy to masakra chociaz u nas jest w miare spokoj , czaami malego wybudza i pomarudzi , ale wkurza mnie to bo tak by sobie spal dluzej ... a tutaj albo kupa , albo baki i po spaniu :/

Karolina, no nie ukrywam ,że i ja się bardzo cieszę no i jestem z niego bardzo dumna:tak:
Skakał przy mnie całą ciążę, jak leżałam to już w ogóle, a odkąd mały się urodził to korzysta z wolnego ile tylko się da, przy Filipie robi już teraz tyle samo co i ja, bo wcześniej wiadomo, cyca by mu nie dał :-D Ale ogólnie każdą swoją wolną chwilę spędza ze mną i z małym, to jego pierwsze dziecko, a do tego jego klonik, to już w ogóle wniebowzięty i ma fioła na jego punkcie :-D A za każdym razem jak każdy mówi skóra zdjęta z tatusia to normalnie mam wrażenie ,że on jeszcze rośnie:-D

tylko pozazdroscic takiego tatusia zdolnego :)
moj niby sie zajmie malym , ale czasu nie ma i robi to bardzo zadko... a szkoda :)

Asionek ona przybiera okolo 250 g na tydzien. W 2 miesiacu wazyla 6kg i tyle powinna wazyc biorac pod uwage jej wage urodzeniowa, teraz powinna wazyc jakiec 6700, a wazy 7140, wiec mamy prawie pol kilo nadwagi :-D

to sporo :) moj ok 220g , a ostatnio jakos po 200g ciekawe ile wazy juz ?? idziemy sie szczepic 24ego to sie dowiem :)


maly spi ide nadrabiac dalej :)
 
heyahhh

moja niunia wczoraj kolkowała jak na początku- krzyk niesamowity, pierwszy raz sie popłakałam, bo z płaczu przestała oddychać na chwile- przez chwile myslałam że ją tracę... na samą mysl mnie ciary przechodzą...
te kolki są przeokropne!!!!
i wogóle mało sypiam bo malutka 2 dni pod rzad ok 4 budziła sie na kupe i straszny problem był, po 2h ćwiczeń i na koniec czop i dopiero spanie wiec w zasadzie sen po 4h, a tej nocy kupki były ok- ale po tej kolce obudzila sie o 3,30 i do 5,30 miala łózeczko w nosie, zaciesz, banan i zabawa w głowie! o 5,30 oddałam ja mamie 9 bo jestem jeszcze u rodziców aby sie poduczyć na examy sobotnie) i sama do 10 pospałam...
nie wiem o co chodzi z tym wstawianiem ok 4 rano ostatnio 3 dni pod rzad juz tak ma i nie wiem co z tym zrobić;/ chyba poprostu bede sie kładła szybciej spac no bo co?

biedna mala :( musialas sie wystraszyc ...
moze jej sie wodidzi i przestanie tak rano ( dla mnie w nocy hehe ) wstawac ? nie wiem czy wyciagasz ja z lozeczka czy jak , ale moze zostaw na jakis czas nie raguj na zabawy i jeszcze usnie ?

hej hej,

a ja mam jakieś ciche dni mimo że @ nie widać :-( pewnie przez ciśnienie. Głowa mnie boli od kilku dni i chodzę rozdrażniona. Czasem mam ochotę wyjść i zostawić dom i wrócić jak mały uśnie:-:)zawstydzona/y: Wczoraj cholernik poszedł spać o 00.30, mimo że położyłam go spać po kąpieli o 9 to podrzemał do 10 i jazda. Zabawy mu w glowie, a ja nie mam siły:-:)-( mąż teraz na dwójkach i cały dzień sama :-:)-( Teściowa przyjdzie pobawić godzinę ale ja wtedy zazwyczaj uczę albo latam i załatwiam sprawy. Nie mam kiedy odpocząć, nie mówiąc o porobieniu czegoś w domu, jeszcze ten łeb!!!:crazy:. Muszę go przestawić z tym spaniem zanim pójdę do pracy bo nie wyrobię. Dziś go obudziłam o 10 (zazwyczaj śpi do południa) to koło 11 padł i dospał do 12.
.

moze za duzo w dzien spi ?albo za dlugo rano ? oby szybko zaczal chodzic wczesniej spac :)

hej
my dziś po szczepieniu szczepionką skojarzoną narazie mała śpi mam nadzieję że przejdzie tak jak poprzednio i niebędzie płaczu,w dodatku mleko które je niejest już refundowane i płace 100 % :wściekła/y:

i jak po szczepieniu ?
kurcze lipa z tym mlekiem :/

Dziewczyny!!!

Po nocce obudziłam sie z czystą wkłądką, @ sie skończyła i co?? Od rana dziecko cycka ciągnie :happy::happy::happy:!!!Trzeba było nad ranem powalczyć, żeby spróbował chwile a jak już spróbował to doi mnie regularnie co godzine i idzie spać :D! Coś pięknego! Oby wszytko już tak pozostało:-)





A z moim sie dalej nie odzywam...:dry::dry::dry::dry:

czyli jednak cos jest na rzeczy z tym @ :szok:
obym za szybko nie dostala !!
dlugo sie nie odzywacie :) ja to gadula max 1h dam rade hehe , a zawsze sobie obiecuje , ze go przetrzymam ...

łeb mnie boli k****
żołądek boli,bebech na dole,nawet czuje ze "mam" jednego zęba....<nie boli ale czuje jakby mi puchł>
dobrze że dupa mnie nie boli<jeszcze>:-D:-D:-D:confused2::confused2::confused2:

hehe mnie czasami wlosy bola , a mowia , ze niemozliwe ... :)

Hej dziewuszki
Ja właśnie bo grypie żołądkowej, ledwo wczoraj nogami powłóczyłam :wściekła/y:Myślałam że zemre:-( Na szczęście jest mój m i wszystkim się zajął,ale dziś mówi że go coś plecy bolą i głowa, mam nadzieje że nic z tego nie będzie, byle by mi maleńki się nie zaraził, w prawdzie miał już jedno szczepienie na rota ale nie mam pojęcia czy to go uchroni:-(

Wasze dzieciaki ślicznie śpią , ja mojego kłade tak o 20tej to budzi się o 24, potem 3lub 4 i koło 8mej dodam że mój jest na mm więc moim zdaniem powinien z czasem spac więcej:tak:

myjcie lapki czesto i wietrzcie mieszkanie i maly nie powinien nic zalapac
widze twoj spi bardzo podobnie do mojego :) u nas tylko z 20 przesunelo sie na 19 :)

Justys moj podobnie wstaje w nocy ale ja karmie naturalnie chociaz dzisiaj tragedia mleka prawie wogole ledwo co usnał no bo glodny aaa co sie dzieje???

moze kryzys 3ego miesiaca ??
 
Malutka a to ulewanie to może po wczorajszym cycku skoro mówisz, że jadłaś same zakazane rzeczy. Moja tak właśnie reaguje na alergeny. Może to przypadkiem zbiegło się ze szczepieniem.

Mileczka to świetnie, że bez problemów wróciłaś do karmienia, mi pozostaje mieć nadzieje, że też przejdzie.
 
reklama
asionek
kochana ja ja wyciągam bo chce jeść, ale po jedzeniu spac nie chce tylko sie rogląda śmieje itd.

kur...
moja Emilka przestała doić cycka... ostatni raz zjadła ok 12. potem o 15 łykła ze 3 razy i teraz przed chwilą tez;/
a ja 2 nie mam;/ i czym to wytłumaczyć? pierwszy raz nam sie takie coś dzieje... a jeszcze rano myslalam że ciesze sie ze mnie nie dotyczą te sprawy...
 
Do góry