reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2014

Marrika: nie wiem czy pisałam ale to starszą córkę diagnozowali na hirszprunga. Ostatecznie stwierdzili, że córa ma zaparcia :szok: Pół roku wyciągania kupy każdego dnia i taka diagnoza. Na szczęście leki zdziałały cuda. A ty widzę, że też w tym wszystkim miałaś sporo szczęścia, że się zainteresowali w szpitalu jej brzuszkiem i, że będąc w szpitalu a nie w domu, wdrożyłaś karmienie mm i objawy wyszły.

Sunovia
: też mi się obiło o uszy o takiej chorobie, która wychodzi jak się zdjęcie robi. Do okulisty nie zaszkodzi iść i sprawdzić niż się martwić.

Garmelka
: no to teraz dziecko Tobie wynagradza te początkowe stresy i zmęczenie.
 
reklama
Sunovia moja też ma anemie. Bierze Ferrum w syropie. A twoja coś dostaje?
Ja tam bym poszła do okulisty. Ciągle oglądam zdjęcia małej tyle słyszałam o tym siatkowczaku.
Tylko ja to chyba jestem hipochondryczka. A jeśli chodzi o małą to już wogole masakra. Ciągle ją obserwuje. Już umierałam ze strachu przed padaczka czy neuroblastomą :-/ ciągle dzwonię do tej mojej koleżanki pediatry, ona ciągle mi mówi żebym dała dziecku spokój bo jest pod nadzorem świetnych lekarzy. Oj zwariować idzie :-(
 
Katinka ja też wysyłam smsa raz w miesiącu. Na rachunku nie czuje a zawsze coś.

Wawka miałyśmy bardzo dużo szczęścia! Szczęście w nieszczęściu można powiedzieć! Mogło byc tak że z domu nie zdążylibysmy dojechać :-( naprawdę przeżyliśmy takie chwile grozy ze aż się dziwię że nie wylądowałam na jakimś oddziale psychiatrycznym. Ciągle mnie takie załamki łapią jakie to niesprawiedliwe że nas to spotkało. Ze to akurat ona musi być chora :-( bo nie dość że to bardzo rzadka choroba 1 na 5000urodzeń to jeszcze w większości chorują chłopcy na 10 dzieci tylko 2 dziewczynki. No jakiego musiała mieć pecha :-(
A dlaczego aż dwie manometrie robili?
 
A kuku! :-)
 

Załączniki

  • IMG_20141216_190005.jpg
    IMG_20141216_190005.jpg
    15,4 KB · Wyświetleń: 51
Marrika: musieli zrobić drugą manometrię, ponieważ pierwsza nie wykluczyła choroby. Na drugie badanie musieliśmy czekać miesiąc, to jesteś sobie w stanie wyobrazić, co przez ten miesiąc się ze mną działo. Drugie badanie robił najlepszy specjalista w kraju od manometrii i wykluczył chorobę. U nas też brali pod uwagę hirsprunga na krótkim odcinku jelit. Ja też miałam bardzo dużo szczęścia, że udało mi się bardzo szybko do CZD dostać i mieć tą manometrię zrobioną. Zanim trafiłam do CZD to córkę widziało tylu lekarzy i żaden nie potrafił pomóc. Dopiero tam zalecili leki, które na drugi dzień po podaniu zdziałał cuda. Jak córka zrobiła sama kupkę to się poryczałam ze szczęścia.

Sunovia: ale pyzulka. Śliczna.
 
Pscolka zle zrozumialas albo ja zle napislalam. Kitajec twierdzil jak zapytalam sie o ulewanie i czeste jedzenie, ze ulewanie to norma a ona jest przez to ciagle glodna. A jak przetrzymalam ja wczoraj i dzisiaj te 2,5 - 3 godziny miedzy posilkami to prawie wcale nie ulala. Czyli wychodzi na to ze ulewala z przejedzenia a ze ulewala to byla ciagle glodna i takie bledne kolo.

Czym zastapic dziecku cumaknie reki?

Sunovia, Marrika cudne Wasze sa pociechy:)
 
Ciumkanie ręki jest chyba obowiązkowe na tym etapie. Obawiam sie, ze to jest tylko rozgrzewka przed ciumkaniem wszystkiego, co nie ucieka dostatecznie szybko :-))
 
reklama
Do góry