reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2014

Izabella razem z lozeczkiem turystycznym £40. Jak pisalam wczesniej uzywki ale prawie ze w nowym stanie.
A lozeczko takie zwykle image.jpg
Ostatnia noc cala przeslala, jedna wada bardzo ciezkie jest:
 

Załączniki

  • image.jpg
    image.jpg
    21 KB · Wyświetleń: 36
reklama
Witajcie mamuski!
Przez weekend nie zagladalam bo ciagle cos. W sobote pierwszy raz z mala bylismy w galeri i dobrze to zniosla, zasnela sobie ladnie.

Ale u nas tragiczna pogoda caly weekend wichura i nie pospacerowaliamy. Wczoraj musielismy mala do auta zapakowac zeby sobie pospala, bo w domu nie chciala spac i strasznie marudzila ze zmeczenia.

Musze sie wam pochwalic,:) moja corcia zasnela dzisiaj sama na macie! Najpierw sie bawila grzecznie a pozniej przychodze bo taka podejrzana cisza patrze a ona spi:) szok!
A i od wczoraj nie spi juz z nami w sypialni w kolysce, tylko przenieslismy ja do lozeczka w jej pokoiku i dobrze to zniosla:)

Milego dnia zycze wszystkim.

Cyntia uzywalas juz to kolko do kapieli? Jestem ciekawa reakcji malego.
 
Dzien dobry :-)

Betti nas tez niedlugo czekaja przenosiny do "duzego" lozeczka. Na razie spi z nami w pokoju w koszu, ale juz robi sie ciasno. Troche boje sie tych przenosin, bo czesto w nocy zagladam do kosza, a jak mala bedzie w drugim pokoju to nie wiem czy bede spokojnie spala :-\

U nas nocka fajna 21-3-6-9. O 7 jakies baczki ja obudzily, ale jeszcze zasnela. Rano znow nie chciala jesc. Podnioslam ja i chcialam zaniesc do sypialni zeby sprobowac karmic na lezaco a ona po drodze zalapala cyca i sobie jadla. A wczoraj wieczorem maz karmil ja w lezaczku, bo na rekach ryczala. Jakies dziwne te moje dziecko ;-)

Wszystkie dziewczyny pouciekaly i teraz pustka straszna :-(
 
Monia ja Kulke przenioslam jak miala 6 tygodni, w koszu miala za malo miejsca i spac niechciala. Przezylam to strasznie a ona zaraz po przeniesieniu zaczela noce przesypiac:) Glowa do gory, wyjdzie to na dobre.
 
reklama
Ja psikam merimer baby ale rzadko. Częściej zakraplam solą fizjologiczną.

Ale jestem dziś niewyspana. Choć mały spał od 20 do 8 rano bez pobudki to ja chodzę jak zombi. Muszę chyba wcześniej chodzić spać.
 
Do góry