reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2014

reklama
Asiulka - kciuki zaciśnięte:tak:. ja też w poprzedniej ciąży miałam plamienie na przełomie 8/9 tygodnia, to nie musi być nic złego.

Ja dzisiaj byłam na kolejnej wizycie, ale nie u mojego prowadzącego tylko na NFZ bo liczyłam na skierowanie na genetyczne z racji wieku, no i się przeliczyłam. Zabrakło pół roku:-( Tak więc trzeba będzie wyłożyć 350 zł:-(
 
Dziewczeta zegnam sie z wami.moja fasoleczka jest chora.wczoraj mialam robione usg i wyszlo ze moj skarb nie ma wogole wyksztalconych konczyn,ani gornych ani dolnych.jest tylko glowka i cialko.nie bede skazywac moje dziecko na zycie w kalectwie i na wozku do konca jego dni.kto sie nim zajmie jak mnie i meza zabraknie?w piatek mam zabieg przerwania ciazy.mam nadzzieje ze nie bedzie mnie sadzily zle,ja to robie dla dobra mojej fasolki.
Zegnajcie i zycze kazdej z was powodzenia i nudnej ciazy bez problemow.
 
Agatka13- a czy konsultowałaś to z kilkoma lekarzami??My kochana nie jesteśmy tutaj od osądzania Ciebie, przytulam i wspieram- trzymaj się mocno kochana
 
reklama
Niestety potwierdzona.usg wykonywal profesor u mnie w szpitalu.jest najlepszym specjalistom w wojewodztwie.na konsultacje poprosil 3 swoich kolegow i oni potwierdzili diagnoze.malenstwo nadrobilo zaleglosci wedlug om ale nie ma konczyn.
 
Do góry