reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2014

Mój to wogóle nie chce spać na brzuchu,no chyba ze jest już zmęczony, zasypia i bym go na brzuszek odwrocila to się nie kapnie i śpi,a tak to wrzask
 
reklama
Moja też nie lubi leżeć na brzuchu a o spaniu nie ma mowy
Ja sprzedałam fp ta raifosest tylko taka mała wersję bo mojej ona nie kręciła;-)Matiego też nie, zobaczymy ta która zamówiłam
 
Domka - o, przy chłopcu przewijanie na łóżku jest ryzykowne. Nigdy nie wiadomo w którą stronę poleci. Adi dużo siusia i potrafi pod rząd ze 2 razy. Ale nieraz w nocy na śpiocha przebieram na łóżku.

Noc super jak dla mnie. Pobudki 0:40, 5, 7. Choć wydaje mi się, że było jeszcze karmienie ok. 2:30.
 
A ja mam mate tiny love i jesteśmy obie zachwycone. Ale nie mam porównania z innymi. Też jest pozytywka uruchamiana pacnieciem, ale Gabi jeszcze nie ogarnia. Za to kocha swojego slonika i może bawić sie z nim długo, czasem całą zmywarke rozpakuje.
Ma zdjęciu uwiecznilam jak go sama złapała za nogę. Przez przypadek, ale zawsze :-).

Wieszak tylko jedna zabawkę na raz, zeby oczoplasu nie dostała.
 

Załączniki

  • 1418115680182.jpg
    1418115680182.jpg
    23,4 KB · Wyświetleń: 38
hahah Cyntia na spiocha karmiałs;-)
U nas cyc 22 na spiocha potem 3 i 5.30.
Tera zbył cyc i poszłą spac.

Był temat karmienia ja na jednmo karminie dajue 1 cyca do oporu a jak pociumka aby troche to tez kolejne karmienie zaczynam, od tego cyca
 
Rjoanka ta sama mate zamowilam:-) kupowalas nowa czy uzywana?
Ostatnio zaczelam namiętnie korzystać z tych kuponow na 20zl z allegro, kupilam zestaw butelek tommee tippee 2x180ml, 2x260ml do tego smoczki o roznym przeplywie i kubek niekapek i z kuponem zaplacilam 38zl z wysylka. W tesco jedna butelka 30zl.
 
Co to była za noc. Do łóżeczka nie szło jej odłożyć. W końcu obje usunęlysmy w trakcie karmienia. Jak sie przebudzilam to odłożyłam do łóżeczka i znowu wrzask. Wzięłam na ręce spi, odkładam wrzask i tak do 6 rano. Poddałam się i wzięłam ją do swojego łóżka i spaliśmy tak do teraz. Grzecznie się obudziła i cała szczęśliwa. Juz o tej 6 straciłam cierpliwość położyłam ją w łóżeczku i wyszłam do kuchni. Pierwszy raz byłam tak wściekła. Nie wiem co jej odwaliło ale dzis miałam serdecznie dość wszystkiego. Szło oszaleć. Spac z nią nie chce. Boje sie ze ją przydusze itp a ta by ze mnie nie schodziła. Królestwo za sen.
 
Kotulcia, dostaliśmy nowa od siostr męża.
Pralam już dwa razy w pralce i świetnie to znosi.
Muszę sie przyjrzeć tym kuponom koniecznie.

OMG, moje dziecko ćwiczy siadanie. Wlasnie sie zorientowalam. Półleze z nia na kanapie, ona na mnie jak na lezaczku i spina mięśnie brzucha i cagnie głowę do przodu. Chyba jeśli robi to sama, nie pomagam jej to sobie krzywdy nie zrobi? Bo na siadanie przecież jeszcze bardzo za wcześnie.
 
reklama
Kotulica - no mi wlasnie powiedzieli aby malej nie wymuwac wszystkiego dokladnie, wiadomo jak kupka sie dostanie delikatnie oczyscic ale nie za kazdym razem. Tymoowi odciagalam po troszku ale jak piszesz sa sprzeczne opinie k co lekarz/polozna mowi inaczej

Domka - u nas tez Mala sama zasyoia coie bardzo cieszy bo starszaka na tym etapie tulic musialam ;)

Babina - u nas na odwrot tykko i wylacznie brzuszek :)

Ja dxis wyciagnelam mate ale baterii nie mamy woec tatus pozniej kupi. U nas ziab , wieje starsznie wiec 2 dzien siedzjmy w domu.
 
Do góry