reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2014

Garmelko to dla Ciebie
______ $$$_____$$$
_____ $$__$$$$$__$$
___ $$$_____$_____$$$
_ $$____$___$___$____$$
_ $_______$$$$$_______$
__ $$$$$_$$$$$$$_$$$$$
_ $_______$$$$$_______$
_ $$$$_$____$____$_$$$$
____ $$_____$_____$
___ $__$$$$$$$$$$$
__ $
__ $
___ $
____ $_____________$$
_____ $$__________$$_$
_______ $_______$$___$
________ $____$$____$$
_________ $__$$____$$
__________ $$____$$
___________ $__$$
___________ $_$$
___________ $$
___________ $$
_____OOOOOOOOOOOOOOO
______OOOOOOOOOOOOO
________OOOOOOOOOO
_________OOOOOOOO
__________OOOOOOO
________OOOOOOOOOO
_______OOOOOOOOOOOO
______OOOOOOOOOOOOOO
_____OOOOOOOOOOOOOOO
_____OOOOOOOOOOOOOOO
______OOOOOOOOOOOOOO
_______OOOOOOOOOOOO
________OOOOOOOOOO
 
reklama
Marrika moze juz teraz i mozna stosowac w obu przypadkach.

Wiecie co, dzisiaj jak spacerowalam z mloda to zaczelam wspominac ciaze. Ten caly strach ktory czulam przez caly czas. I doszlam do wniosku ze chyba nie zdecyduje sie na drugie dziecko.
 
Domka ja uwielbiam czytać Norę Roberts , polecam też Sandrę Brown w wersji romantyczno-obyczajowej ,jak i kryminalnej.

Ja teraz czytam "Wizje Śmierci " N. Roberts -piszącej jako J.D. Robb,
 
Witajcie!

Garmelka: najlepszego

Marika ja greya przerabialam i polecam rowniez crosa :) wlasnie musze sie wziac ponownie za lekture bo 3czesc mi zostala ;)
Moja podczas jedzenia ugniata mi cyca albo trzyma za bluzke. :)

Mizah posikalam sie z sergeya :D

Agaa dzieki, bede musiala porozmawiac z lekarzem o tym, bo i ulewania sa czasami i teraz mamy troche poliki szorstkie i kupy tez wodniste, ale przy kp slyszalam ze moga byc. Wogole zawsze sie stresuje tymi kupkami nigdy nie wiem czy jaka powinna byc prawidlowa.

Czarna- ja mam tak samo. Hania sama sie soba zajmie max 5min, najdluzej jeszcze wytrzymuje sama patrzac na karuzele. Mysle zeby kupic chuste to chociaz beda wolne rece. Spac tez w dzien za bardzo nie chce, jedynie przy cycu spi, odkladam ja do lozeczka to zaraz sie budzi. A ostatnio nie chciala byc u nikogo innego na rekach jak u mnie. Za to nocki sa spoko.

Babina; slodziak, moja wczoraj co chwile jezyk wystawiala, smiesznie to wygladalo;)

Sunovia: ja dzisiaj tez dzisiaj nikogo nie spotkalam,ale pogoda nie zachecala do spacerow. Mzawka okropna, ale ok 1h pospacerowalysmy.
 
Ja z książek polecam wszystko J.L.Wiśniewskiego. W szczególności "Samotność w sieci" ale też "Miłość i inne dysonanse". Ogólnie wszystko co ten pan napiszę pochłaniam na raz :-D
 
MArika ja ten film widziałam na fb;-) wzruszajacy;-)

Sandy ja tyle juz przeczytałam ze juz nie pamietam co;-)

Sunovia ja byłam dzis 2 godz ana dworku;-)
 
Czy ja wcześniej pisałam że nie mam jak ugotować obiadu? Odwołuję to! Nie mam nawet jak odgrzać i zjeść już gotowego obiadu!!! Ja pierdziele nie wiem co temu małemu dziś jest, wszystko na nie, że wyje przed jedzeniem to rozumiem, ale po jedzeniu też. Na rękach źle, odłożę to jeszcze gorzej, no już mam dość... Wiecie co teraz zrobiłam żeby chociaż wstawić na kuchnię coś do jedzenia? Włączyłam mu tvn24 i posadziłam przed tv... Wiem, nie najmądrzejszy pomysł ale przynajmniej patrzy i siedzi chwilę cicho. Matko niech ten dzień już się skończy...
 
Sunovia spotykam mamy z wózkami ale większość jest z Afryki ;) Dania powoli robi się jak gorące obce kraje. Wczoraj byłam w kościele ( tu kościół to usc) i pastor za mną wybiegł bo chcą od marca zorganizować grupę młodych mam przy kościele i mnie zapraszają. Wzioł mój numer i ma dzwonić. Moje wyznanie mu wisi i powiewa poprostu tu kościół jest tez centrum kulturalnym i duzo wydarzeń organizują. Pójdę tam tak z ciekawości.
Renisus bałaś sie ale moze z drugą ciążą było by łatwiej? Bez takiego ciśnienia. O Martynę się trzęsłam a jak myśle o drugim to myśle sobie że jedno już mam jak z drugim się nie uda to trudno. Nie oznacza to ze jak bym znowu straciła ciąże to by mnie nie zabolało tylko o pierwsze dziecko to była gra o wszystko. Czy wogole kiedys bede miała dziecko itp teraz mnie by to mniej stresowało bo zawsze jest juz Martyna. Czuje ze z drugą ciążą była bym spokojniejsza.
Mizzah ja tez używałam tej maści i nawet nie zwróciłam uwagi zeby była od 1 rż .
Martyna dziś obudziła sie tak przestraszona ze aż mi jej żal. Przeniosłam ją jak juz ją ululałam i włączyłam lampki choinki. Jak sie obudziła i zobaczyła tę choinkę to bidula się wystraszyła a ja głupia się śmiałam z tej jej miny przerażenia. Ale ze mnie matka ;)
Marrika tez uwielbiam Wiśniewskiego ;) wszystkie książki mam i przeczytałam. Lubię tez sparksa i Jodi picoult
 
Ostatnia edycja:
reklama
Oh, widzę, ze impreza na forum! Garmelka - sto lat!! Powiedz jak świętujesz?

Dzien jak codzień :) był spacerek a teraz rodzice z
Tortem wpadli:)

Mizzah- wariatko!!! :) ale swoja droga pociąga mnie to odciśnięcie od skarpetki na lewej łydce... Mhrrrr!!!
Renisus- pakuj sie z Kulka do samolotu i czekam ba was z torcikiem!! :)
Aga- ja mam sterylizator z aventu taki dwupoziomowy -podgrzewacza nie ma ale jestem zadowolona.
Czarna- jeszcze nic nie dostałam:( tzn rodzice przynieśli mi piekny pierścionek z szafirem i brylantami :) z okazji urodzin i przy okazji ze im wnusie urodziłam hehe a co do Greya to ja mam to samo zdanie- jakoś mnie nie wciągnął :)
Renisus- cieżko powiedziec co to jest. Musiałbyś wrzucić fotę:) ale jak taki frendzel bliżej odbytu to pewnie hemor.

Dziekuje dziewczęta za zyczenia!!!
Największy prezent juz jest ze mna i na prawie 3 miechy:)
 
Do góry