reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2014

Mój maluszek tez często robil kupke co kilka dni. Prezyl się,widac było ze boli go brzuszek.
Kupilam priobiotyk najpierw biogaje,potem dicoflor,może i kupka poszla od razu ale bole brzuszka się nasilily. Robilam herbartke koperkowa to bole były tez chyba większe.
Uznalam ze nie daje nic bo nie będę go meczyc. Zaczelam podawac mu wode, chociaż czasem nie chce to na sile probuje mu podac żeby chociaż trochę wypil i kupki się unormowaly do jednej,dwie dziennie.
W prawdzie raz sa zolte raz zielone ale karmie mm wiec to może być z mleka. No i często na brzuszek go klade. Jak tylko go obroce na brzusio od razu ida baczki.
Wiec pozostaje chyba tylko metoda prob i bledow
 
reklama
Marrika, nie jem nabialu bo maly ma chyba skaze- jak cos zjem to ma na twarzy czerwone, swiecace plamy, ale zapomnialam o tym powiedziec.Kupa tez smierdzi, ale nie az tak jak baki i raczej kwasno.Jest gesta, klejaca jak budyń.Sluzu brak.
Slonko dawalam mu biogaje, ale boli go po niej brzuch, dwa podejscia robilam i to samo.I ten lekarz powiedzial zeby mu narazie innych nie dawac i nie meczyc dodatkowo tym brzuszka.
 
Marrika dawałam odrobinę startego surowego jabłuszka:-)
Izabella nie dziwię się że dziecko bebilonu pepti nie chciało bo to mleko jest straszne w smaku, spróbuj sama. Nasz młody był na tym mleku i mieliśmy je na receptę. Raz wynikała dziwna historia, nie wiem czy o tym już pisałam czy nie, jeśli tak to wybaczcie. Ale ngle po otwarciu nowej puszki młody po łyku mleka zwracał - ale wręcz takimi chlustami. Zachodzilam w głowę od czego i wyszło że tylko przy jedzeniu na wymioty go bierze. Wiec ja próbuje mleka a ono było gorzkie - ogólnie jest paskudne ale było dziwne. Otworzyłam nową puszkę i to mleko było już normalne w smaku... Zadzwoniłam na infolinię i okazało się ze przyjedzie do nas pani po puszeczke i zebrać informacje... Przyjechała, była przesadnie miła, przywiozła zabawkę, próbki i zabrała mleko. Po jakimś czasie dostaliśmy list że to nic groźnego, najwyraźniej opakowanie było uszkodzone i białka się utlenily zmieniając lekko smak. A ja zawsze dokładnie sprawdzałam puszki i te sreberka... Zalowalam że nie zostawiłam sobie części mleka i nie zbadalam go na własną rękę bo sytuacja była dziwna no i na koniec jeszcze dostałam próbki, sliniaczki, i całą zgrzewke obiadkow i deserkow oraz kaszek... Zrazilam się wtedy do firmy Bebilon. I na problemy z brzuszkiem szczerze mówiąc nie pomagał, żałuję że nie przepisali nam humany która mamy przy młodej bo zaoszczedziloby nam to bólu mlodego, nerwow i nieprzespanych nocy i biegania po lelarzach...
 
Kotulcia no niezła akcja z tym mlekiem ;/ dobrze, że się zorientowałaś, że coś nie tak. Nasza Lusia jest na enfamilu i odpukać problemów żadnych nie mamy...
No poza mega ulewaniem, ale nie wiąże tego raczej z mlekiem. Obawiam się, że Młoda może mieć refluks. Będę musiała porozmawiać o tym z naszą pediatrą, bo chyba ulewanie od karmienia do karmienia normalne nie jest...
 
Cześć dziewczyny ja juz wrocilam z pl i mała sie rozchorowała okazało sie ze bedą w szpitalu Łapała jakaś bakterie ma mega silne leki a teraz jesCE po powrocie z polski sie rozchorowała ma gorączkę ciagle tylko na rączkach niemam czasu na nic jak tylko wszystko sie unormuje wrócę do was i wam wszystko opowiem pozdrawiam i zycE każdej z was wszystkiego naj w nowym roku 2015
 
Kotulcia szkoda że nie zostawilas trochę tego mleka bo faktycznie podejrzanie to wygląda. Ale najważniejsze że Małemu to bardzo nie zaszkodziło. Starszy syn był na bebiku i ono w smaku jest ok. Teraz też słyszałam że bebiko jakaś serię dla alergików wypuscilo więc będę chciała mu kupić i spróbować bo masz rację że ten bebilon to ochydny jest.
 
Cześć dziewczyny ja juz wrocilam z pl i mała sie rozchorowała okazało sie ze bedą w szpitalu Łapała jakaś bakterie ma mega silne leki a teraz jesCE po powrocie z polski sie rozchorowała ma gorączkę ciagle tylko na rączkach niemam czasu na nic jak tylko wszystko sie unormuje wrócę do was i wam wszystko opowiem pozdrawiam i zycE każdej z was wszystkiego naj w nowym roku 2015

Mroczko mimo, że się nie znamy i jestem tu nowa życzę dużo zdrówka dla Twojej córeczki. Ech tak to jest z tymi szpitalami, że najczęściej coś się stamtąd wyniesie w bonusie... :/
 
reklama
Domka ja uwielbiam czytać Norę Roberts , polecam też Sandrę Brown w wersji romantyczno-obyczajowej ,jak i kryminalnej.

Ja teraz czytam "Wizje Śmierci " N. Roberts -piszącej jako J.D. Robb,



Ja właśnie skończyłam lekturę N. Roberts '"lasy w płomieniach" Bardzo polecam

Mi nareszcie udało się ustalić termin przyjęcia małego do szpitala. Masakra po prostu ile można czekać.
 
Do góry