reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2014

Zadzwoń do pediatry i się umów na wizytę. Nie wiem jak wizyta w szpitalu u ciebie ale u mnie bez gorączki nawet nie bedą chcieli spojrzeć bo to moze obejrzeć lekarz pierwszego kontaktu a sor tylko w nagłych wypadkach. Tylko ze to wszystko zależy od ludzi i gdzie indziej moze nawet bez gorączki obejrzą maluszka. Inhalacje nie zaszkodzą ale pediatra niech na to spojrzy.
 
reklama
Madziula: a na doraźną pomoc jeszcze możesz podjechać, by pediatra osluchal. U takich maluszków zapalenie oskrzeli i płuc bardzo szybko się rozwija. U którejś mamuśki na forum tak było. Był kaszel i okazało się, ze zapalenie oskrzeli jest.
 
Peluches uśmiałam sie z wstrząśnietego. Moja Łucja chyba też takie preferuje. Ja też bym pojechała żeby osłuchali dziecko przy kaszlu.
U nas w dzień sama zasypia ze smokiem lub bez albo w wózku na spacerku, ale najgorsze są wieczory bo gdyby nie przy piersi to usnęła by o 24 już kilka razy sprawdzałam. Ale nocki są super bo 9-10 godzin śpi.
Mój starszak budził sie po 7 razy albo po 3 godziny nie spał i to prawie dwa lata zanim zaczął ładnie spać, wiec nie narzekam. A dodam że starszego uczyłam samodzielnego zasypianie jak miał 6 miesięcy i tak to nic nie dało w kwestii budzenia.
 
Madziula - ja bym się nie zastanawiała i pojechała do lekarza, ale nie na opiekę nocną, bo tam lekarze ogólni, tylko na IP pediatryczna. Tak nam radziła w razie co nasza pediatra.

Magda - podaj małemu Espumisan. Ja mam zwykły (nie ten 100) i daję 2x dziennie po 10 kropelek. I Dicoflor 5 kropelek. Ale to dopiero od paru dni. Nie wiem czy przyspiesza kupkę, ale jakiś czas po podaniu Adi robi się spokojniejszy. Jestem przeciwniczką kropelek, a już w ogóle podawania ich na zwykłe pierdki, ale są sytuacje, że dziecko naprawdę ich potrzebuje.

Byliśmy w Smyku. Ah, te wyprzedaże :D
 
Ostatnia edycja:
Troche lipa z tym zamknietym watkiem :(
My wlasnie wrocilismy z wycieczki, mala dobrze zniosla i podroz i tlok. Teraz sobie odpoczywa po podrozy a mi peka glowa.
Na wyjezdzie zalatwilam sobie nianie dla Kulki od wrzesnia :)
Cyntia kiedy robicie ponowne badania? Robisz w tym samym miejscu czy gdzies indziej?
 
reklama
Do góry