reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2014

reklama
6800 to jest masakra. ja się wystraszyłam jak miałam opcje że będę rodzić naturalnie po cesarce.

pscolka bardzo mi przykro, że macie skazę białkową. Czy Twój starszy syn też miał? Jak poznajesz że mało mleka wieczorem - mały płacze?
 
Pscolka dostalas jakies zalecenia od lekarza odnosnientej skazy? Bo moj tylko powiedzial, ze mam nie pic mleka i tyle. Bedziesz na diecie? Czy oprocz mleka i pochodnych bedziesz eliminowala cos jeszcze? Moja malucha chyba nie toleruje tez jajek. Do tej pory unikalam ale zrobilam ciasto z szescioma jajami i tak sobie podjadalam i dzisiaj juz kupa ze sluzem.
 
Dobry wieczor Kochane ... Wkoncu sytuacja opa nowana to jestem z wami ... Juz tesknilam za wami ... A wiec tak podroz do pl z Malutka byla super prawie cala droge spala cale auto to prawie wszystko jej bylo s ja siedzac z tylu bylam mama I kucharka hihi najlepsze bylo jak na pargingu zmienialam pieluche z zawartoscia dwojki a moj jadl na przodzie bule z kotletem heheheh jak rumuni w tym aucie wygladalismy stawAlismy co 2 godz zeby mala sobie kosci rozprostowala ... Swieta I caly pobyt w pl bylo ok ale na Sam koniec Tesciowa nas juz wkurzala( matka mego ) mieszkaliśmy u niej i co chwile za przeproszeniem wpierda. Ła sie i te jej tak nietrzymaj, połóż główkę wyżej i tak wkoło a jak brała ja na ręce to śpiewała jej kościelne piosenki szlak mnie trafiał ... Dobrze ze tylko 2 tyg bo można zwariować .... Potem Jak za bardzo nam sie wtrącała dostała okrzan to walla focha na 3 dni to wtedy był spokój ... Bo bardzo chciała żebyśmy pojechali z mała na swieta do kościoła mróz -10 a ja mam siedzieć a chodziło o to by sie pokazać na wsi wtedy sie obraziła ... Moi rodzice zakochani w wnuczce w końcu pierwsza i tylko chcieli by ja zostawiać nawet wyszliśmy do pubu i pow wam ze po 2 godz ja juz tęskniłam za mała ... A jak sie było w domu chcieliśmy wyjsć choc na chwile :-))( sylwester z moim w tym roku prZespalismy o 22 razem z mała zasnęłyśmy hihi. 4 stycznia mieliśmy chrZest wszystko odbyło sie ok tylko malutka na sam koniec mszy zaczęła płakać chyba ju miała dość bedzie miała po rodZicach ze wierzaca ale nie praktykująca ;-)) i zaraz po weekendzie wracaliśmy do uk ta droga była straszna mała cała drogę płakała a nam sie trasa tak dłużyła ze myśleliśmy ze niedojedziemy ... Strasznie niema była zmęczona az było mi jej żal tak siedziała w tym foteliku ... Zapomniałam jeszcze opowiedzieć wam ze bylismy u pediatry ktory leczył mnie jako malutka i mego tak by ja obejrzał No i po dokładnym zbadaniu pow ze wysypka ktora miała na racZkach i nóżkach to nie skaza tylko bakteria ale nie pow dokładnie co i jak ??? No to my na następny dzien z mała na pobranie krwi i moczu i jesZcE tego samego dnia do niego po wynikach pow ze ma bakterie w sobie ( ze niby załapała go w szpitalu)trzeba podać antybiotyki dwie serie po 7 dni pierwsza jeszcze zaliczyliśmy w Polsce druga akurat w uk i jak zaczęliśmy ta druga na drugi dzien dostała gorączki 39.4 to my odrazu do gp a ten oczywiście No co popatrzył i pow zeby okłady na główkę dawać dobrze ze miałam czopki z pl obniżyliśmy temperaturę ale jeszcze tego samego wieczoru dostała takiej wysypki Jagby milion igieł wbite było w jej ciałko cały dzien niechacila jejsc dobrze ze Piła wodę wygladała strasznie ...nietrzekalosmh pojechaliśmy do Londynu z nią a tam lekarz pow ze wyniki ma ok jest zdrowa jak ryba i był Zszokowany po co tyle lekow dla tak małej istotki ... A ta cała wysypka to potym anty i jakbyśmy jesCE z 2 dni zwlekali to miałaby problemy z oddychaniem ... Dostała leki i. Każdym dniem czuje sie lepiej jeszcE tylko kaszelek został i katarek ... To jest straszne naprawde jak dziecko płacze i wije sie z bólu a ty niemozesz mu pomoc płakałam raZem z nią .... Ale jak widzę E od kilku dni uśmiech na jej twarzy gęba odrazu mi sie uśmiecha .... O to by było na tyle juz jestem z wami i spróbuje was nadrobić by wiedzieć o co chodzi ..... Zycze wam w nowym roku duZo zdrowkA dla waszych pociech i uśmiechu na twarzy .... A moja juz ma 3 Msc i 11 dni wazy 5 kg :-))))
 
Pscółka ojj a Szymka ile karmiłaś?? Dokarmianie to jeszcze nie koniec świata! A ze skazy można wyrosnąc :) Głowa do góry kochana!

Ja przy starszej chodziłam półtorej doby z regularnymi co ok pol godziny a potem juz 15 min bolami krzyzowymi. W szpitalu bylam do porodu dobre 3 godziny. Córa też urodziła sie "na generała". A przy mlodym lekkie skurcze od 12. Kolo 21 zaczely sie skurcze co 15 minut a o 5.10 urodziłam. Tu z kolei synek byl dośc mocno owiniety pempowiną. Tej nocy zaliczyłam dwa wesela i nikt nie zauważył że rodze;) (prócz ciotki położnej) hehh

Wawka moja ma problem aby się sama zająć temu od września poszła do przedszkola.

Też sobie nie wyobrażam jak babcia to zrobiła. Kiedyś były inne czasy i nawet nie wiem jak było z cesarkami. Przed tym wujkiem babcia niestety miała jeszcze ciut większego synka i nie udało się go urodzić żywego.:(

Byłam dziś ze starszą na kontroli i zapalenie oskrzeli już przechodzi. Ale sie cieszę! ! Hania moze isc na dwór a od pon do przedszkola. Jutro chyba nawet jak będzie lało wyjde z dziećmi na spacer. Mam juz dość siedzenia w domu.

Dziewczyny czy Wam też aż tak strasznie wypadają włosy?? Bo ja dużo ich nigdy nie miałam a w ostatnich dwóch tygodniach straciłam chyba połowę. :( A dodam, że witaminy biorę.
 
Dzien dobry.:)
Ja juz nie spie, ale leze sobie z niunia w lozku. Nocks super spala od 21 do 5 zjadla i spi dalej, ale zostawilam ja sobie w lozku:)

Nianiusia, mi strasznir wlosy wypadsja, normalnie garsciami ale witaminy tak niezbyt refularnie przyjmowalam. Teraz juz sie pilnuje i moj mnie goni tez z witaminami. Ja tez chudne moj maly krwiopijca ze mnie wszystko wysysa. Mam juz -4kg od wagi przed ciaza, waze 60kg a wzrost 170.

Milego i spokojnego dnia zycze :)

Pscolka a jakie objawy skazy bislkowej ma maly?
 
Ostatnia edycja:
A moja najbardziej lubi leżak, siedzi tam i patrzy co ja robię. W ogóle ostatnio to ja ją najbardziej interesuje.
Karuzela jest ciekawa max 10 min, mata moze 5min. Na leżaku siędzi nawet godzinę.
Ale koleżanka przyszła ze swoją 7 miesięczna córeczka i dla tamtej mata to był hit. Dopiero zobaczyłam, jak sie można mata bawić :D
 
reklama
tata wybudzony dzis z nim min rozmawialam bo na wiecej nie mial sil .Dziekuje Wam dziewczyny ogromnie za wsparcie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

tutu-dziekuje !no moj synio pucek jak nie wiem co ale niech mu tam sluzy mleczko mamy;))) ze szczepieniem bedzie dobrze ! to my mamy boimy sie go bardziej od naszych pociech:):**

Domka12- kochana sciskam mocno i dziekuje. Domka ja ze swoim bylam tylko na bioderkach u ortopedy ;/ myslisz ze powinnam pojsc jeszcze na zwykla kontrole ? bo ta wiotka glowka i to opadanie na bok troche mnie nie pokoja;/

nina2003, betti88, monia090 Dziekuje !!!!!

IzabellaM 3mam kciuki za obrone

pscólka ,mroczko218 zdrówka dla Waszych pociech !!!

Moj Kubuś po szczepieniu pewnie mial tem ale nie mierzylam mu jej;/:( myslalam ze ma gorszy dzien i sie tak tuli i spi ze zmeczenia :(( wczoraj juz mi sie nie podobal i dalam mu paracetamol :( kiepska ze mnie matka ale w tym młynie zwiazanym z tata i nieprzespanych nocach juz sama nie wiem jak sie nazywam :/ w nocy wstawal mi juz tylko 2x a od kilku dni znowu co godz pobudka dzis to chyba nie spalam w ogóle;/
buziaki dziewczyny :))
 
Do góry