reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2014

Cześć Dziewczyny

Monia a ile ma Twoja córcia? Podobno po 3 miesiącu dzieci już mniej przybierają. 150 to jest całkiem dobrze wychodzi 600 gram na cztery tygodnie.

Kacha u nas naczyniak jest z tyłu główki spory taki 3x3 cm ale włoski będą go zakrywać jak urosną. Ale z węzłami chłonnymi to nie pomogę.

My kąpiemy się co dwa dni, mała śpi w nocy tak samo po kąpieli jaki i w dniach bez kąpieli. fotelik używamy bez wkładki, bo ta wkładka mała taka, miałam wrażenie że nic nie daje, a i młoda z racji wagi dobrze go wypełnia :)

Fajna pogoda dziś u nas. My już po spacerku i po szczepieniu. Mała.. .nie jest mała. Waży 7800 a ma 12 tygodni. W przychodni lekarka śmiała się że mam 6 - cio miesięczne dziecko. Ale nic nie mówiły, że za dużo. Powiedziały, że skoro kp to jest ok.

Ja również polecam kołysanki Turnau i Umer. Mój syn dalej ich słucha i wierze że Łucja też polubi.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Betti jest co nosić ...dlatego staram się często tego nie robić:)

Askar doczytałam o historii z fotelikiem... straszne, wyobrażam sobie jak musieliście się wystraszyć.

Dostałam już zamówione z Empiku kalendarze ze zdjęciami moich pociech dla dziadka i dla babć. Staram się co roku coś nowego kupić, były już kubki ze zdjęciem, magnesy foto na lodówkę to teraz kalendarze ze zdjęciami.
 
Ostatnia edycja:
Nina kawał kobitki z Twojej Lusi. :) Moja też ma naczyniaka, ale na plecach. Niestety jest dość spory ok.7cm na 5cm. Troszkę jaśnieje od środka także mam nadzieję, że zblednie tudzież zniknie...
 
nina noo spora moj tez spory ma 6700 i 68 cm !!! ja juz z ciuszkami nie wyrabiam miesiac temu mu dopiero wkładałam te 68 i miał luz a teraz !! ehh w takim tepie za miesiac bede mu 74 zakładac a miałam nadzieje ze to bedzie rozmiar na lato:-D
 
Wow duże macie te pociechy ;-)moja ma już ponad 3.5 miesiąca a waży nim całe 6 kg -30.12 ważyła 5300 ale jest długa ;-)

Witam nowe mamusie
 
Betti jest co nosić ...dlatego staram się często tego nie robić:)

Askar doczytałam o historii z fotelikiem... straszne, wyobrażam sobie jak musieliście się wystraszyć.

Dostałam już zamówione z Empiku kalendarze ze zdjęciami moich pociech dla dziadka i dla babć. Staram się co roku coś nowego kupić, były już kubki ze zdjęciem, magnesy foto na lodówkę to teraz kalendarze ze zdjęciami.

całe szczęście mój mąż wykazał się spokojem i opanowaniem, bo ja jak tylko krzyknął żeby dzwonić na pogotowie, to zaczęłam ryczeć i się cała trząść- jakoś udało mi się wykręcić numer
i porozmawiać z dyspozytorką- najlepsze było to że to ona kazała mi decydowac czy wysyłać karetkę czy nie- to ciekawe po co bym miała do nich dzwonić... :/
 
nina noo spora moj tez spory ma 6700 i 68 cm !!! ja juz z ciuszkami nie wyrabiam miesiac temu mu dopiero wkładałam te 68 i miał luz a teraz !! ehh w takim tepie za miesiac bede mu 74 zakładac a miałam nadzieje ze to bedzie rozmiar na lato:-D

Kacha to Twój długi jest naprawdę, ja też ciuchy na 68 już zakładam hihi . Mam nadzieje ze z waga trochę przystopuje ta moja panna a zacznie wzdłuż rosnąć ( nie wszerz)

Askar nie dziwie się, ja też bym spanikowała. A dyspozytorka chyba sama powinna decydować. to jednak nie to, co pokazują w amerykańskich programach, że instruują co robić a karetka już jedzie w tym czasie.

Monia ważne że przybiera. Co ile ważysz?

betti to dmuchanie w buźke się sprawdza, testowałam na poprzednim szczepieniu niestety.

tutu też mam taką nadzieje co do naczyniaka. Spory u Twojej niuni jest. Moja Lusia ma dwa . Ten drugi też na główce wyżej, ale mniejszy i już trochę blednie.
 
reklama
dziewczyny moj ma rumień nad noskiem na czubku glowy i na karku;/:( słyszalam ze to po jakims czasie ma zniknąć ponoć!?!;/ u mnie mały spi pod kolderka przez caly czas wstaje do niego 5 x w nocy wiec nadzór jest :))
Mamuśki czy Wasze dzieci po szczpieniu tez sie zrobiły takie straszne marudy???;//:((
 
Do góry