reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2015

reklama
W sumie nasz niuniek ma tak, że od 6 rano do 18 śpi tak ze 3 razy po 15-30 min, a od 18 do 21 i tu jedzenie i kąpanie i później sen od 22-23 do 6 więc nawet fajnie wychodzi, bo wieczory mamy dla siebie z mężem, fajnie by było jakby tak się utrzymało :yes: Te drzemki to raczej na rękach czy na kanapie, a wieczorem i w nocy w łóżeczku.
Pozdrówki :blink:
 
Ola w dzień śpi w łóżeczku. Drzemki trwają od godziny do trzech. Po kapaniu tez w łóżeczku a jak się obudzi to zabieram ja do siebie do łóżka. Ale powoli dojrzewam do decyzji o odkladaniu jej w nocy do łóżeczka.
 
Hej...w ten ostatni dzień 2015 roku.
Nie umiem odnaleŹĆ naszej grupy na fb. Jaka jest nazwa?

Widzę że temat spania na tapecie. Natalia w dzień śpi mało....zwykle przy piersi. Czasem na rękach. W łóżeczku rzadko. W nocy lepiej. Zasypia ok 23ej. Czasem obudzi się na jedzenie o 2:30 a czasem przespi całą noc i obudzi sie dopiero o 5tej. Wtedy zoataje u nas w łóżku i śpimy razem do 7-8.
 
Antek w łóżeczku nie chce spac. Teraz już nawet nie próbuje go tam kłaść. W dzien cały czas na rekach trzeba go nosić. Czasem już nie mam siły waży 7200. Myślę o zakupie chusty albo jakiegoś nosidła. Może coś polecicie?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry