reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2015

reklama
Witam się i ja dzisiaj test pozytywny termin mniej więcej 08.10 miałam być sierpniowy ale się okazało ze to była ciąża biochemiczna, trochę starań i chyba sie udało mam nadzieję że tym razem szczęśliwie się skończy, mam już synka z września 2012:-)
 
Gratulacje Ewa :)

No co raz nas więcej :)!

Czy któraś z was kojarzy coś takiego jak "Pamiętnik ciąży"? Szukam takiej "książki", gdzie mogłabym zapisywać moje odczucia itd dzień po dniu/tydz po tyg związane z ciążą, wszystkie ważne daty itd.
 
Witam :-)

kilka dni temu zrobiłam test no i pojawiły się 2 upragnione kreseczki, termin wg OM 1 października.
Mrówkaa wydaje mi się że Ciebie kojarzę ze staraczek majowych 2013??

(Niewiem czemu ten post mi się nie pokazał i założyłam kolejny i niewiem jak usunąć :p)
 
Ostatnia edycja:
Witam :-)

kilka dni temu zrobiłam test no i pojawiły się 2 upragnione kreseczki, termin wg OM 1 października.
Mrówkaa wydaje mi się że Ciebie kojarzę ze staraczek majowych 2013??

(Niewiem czemu ten post mi się nie pokazał i założyłam kolejny i niewiem jak usunąć :p)
HA! ja właśnie patrzę i myślę skąd znam ten nick i avatar....i mi przypomniałaś :-) rzeczywiście byłam staraczką majową 2013...ale nie wyszło wtedy - za to poszczęściło się w czerwcu 2013 czego efektem jest moja córka z marca 2014 (jak widzę po suwaczku niewiele młodsza od Twojego brzdąca). Fajnie :-) Miło znowu Cię widzieć!
 
Witam wszystkie dziewczyny, wprawdzie jeszcze nie nie wiem czy jestem w ciąży, ale mam nadzieję, że tak jest. Czekam do przyszłego tygodnia i testuję :-) Mam nadzieję, że jesteś tam bąbelku <3 To byłaby moja pierwsza ciąża, świadoma, ale po wielu wątpliwościach...
 
Witam wszystkie nowe przyszłe mamusie,
tanczzemna napewno się uda bądz dobrej myśli,
a wy dziewczyny macie już terminy wyznaczone do lekarza? tak sie zastanawiam że chyba czas zadzwonic i sie umówić:-) miłego dnia
 
reklama
Do góry