reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2015

Witam poniedziałkowo, ale wolałabym już środowo, bo się doczekać nie mogę

Witam nowe mamusie :) Wesołych miesięcy które przed nami :)

Zalgol
a jaką miałaś bętę ?

Miłego dnia
 
reklama
Witaj :) tez dopiero co walczyłam z suwaczkami. :)

Musimy być dobrej myśli. Początki są trudne i ekscytujące. Tez bym chciała zajrzeć do maluszka ale czekam cierpliwie jeszcze tydzień dwa i znów - mam nadzieję - poplakac na dźwięk serduszka... póki co głaszcze i mmówię "siedź tam i rośnij bo na Ciebie czekamy". No i co? Mamy nie posłucha? ;)
 
Izabela wynik pierwszej z 28/01, to był 4 tc i 5 dzien 2937, po 48h 5714 ;-).

Zaraz powalczę z tymi suwakami..

Adaśkowa jak dodałas ten drugi?? No nie wychodzi mi :-/
 
Ostatnia edycja:
Dokleilam do pierwszego. Tylko mi się skleily i mmusiałam znaleźć gdzie się kończy pierwszy, rozdzielić i dodać zjedzony nawias kwadratowy przed url. I jakoś poszło :)
 
Witam oczywiście nowe mamusie:-) z tym brzuszkiem to różnie bywa ponoć w drugiej ciąży szybciej widac:-) u mnie w pracy wie tylko parę osób ale mi sie wydaje że już widać brzuszek trochę odstaje nigdy nie był super płaski a teraz już wszystkie spodnie cisna a praca siedząca i nie fajnie się robi na koniec dnia ale na ciążowe trochę wcześnie jak myślicie?
 
(...Druga ciąża niestety zakończyła się niepowodzeniem we wrześniu zeszłego roku. Poronienie chybione... (...) W środę ide na kolejne badania tsh i ft4 a wizytę u gina mam 16.02.
Miło mi się witac z Wami i mam nadzieję, że się jednak zasiedzę tu do końca. Czego sobie i Wam życzę.
Hej :) Ja też pod koniec 2014 byłam w ciąży i ją straciłam, także u mnie było poronienie zatrzymane.
Ja mam wizytę 17/02, ale sporo nas ma albo 16 albo 17, albo 18 lutego :) Więc będzie wysyp zdjęć usg :D

(...) wszystkie spodnie cisna a praca siedząca i nie fajnie się robi na koniec dnia ale na ciążowe trochę wcześnie jak myślicie?
Mnie też cisną i ja sobie kupiłam spodnie i spódnicę ciążową, ma mi być wygodnie, a nie że "za szybko" :)
I jest mi wygodnie!

Aaaaa, odliczam te niemiłosiernie wolno płynące godziny do wizyty... Jeszcze dokładnie 192 godziny :-D hehehe
Pozdrawiam!
 
Tez słyszałam że w drugiej ciąży szybciej widać ale nie wiem czy aż tak szybko.
W pierwszej ciąży mnie gin "oswiecil" ze maluch w tym okresie ma dopiero kilka milimetrówa macica jest jeszcze nisko wiec jedynie w podbrzuszu mmogę czuć....hmmm...spuchniecie? A na ciążowy musze poczekać aż się macica zacznie podnosić. A potem przy badaniach juz mi tłumaczył czy i ggdzie się podniosła :D hihi i powiedział mi, że to wzdęcia a ja już się tak głaskalam :D
ale jak nosimy spodnie biodrowki to myślęzże powoli może cm brakować :) zależy od figury. Ja suchar to u mnie i ciążowy było moment widać a potem miałam wieeeelka piłkę :)
Aż się boje znów taka targać.
 
reklama
Do góry