reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2015

Każdy dzień jest dla mnie straszny, stres, nerwy i zastanawianie się czy jest wszystko oki. Staram się zająć głowe czymś innym ale to jest ciężkie, wiem że teraz się uda bo musi się udać, choćbym miała leżeć do końca ciąży plackiem z podkładanym basenem pod tyłek. Zawsze pierwsze co robię jak mam usg to patrzę czy serduszko bije.
Nie dziwię Ci się po takim doświadczeniu. Oby tym razem wszystko się dobrze ułożyło - ja też mam niepokój po poronieniu w grudniu, ale zmniejsza się on z każdym rozpoczętym tygodniem. Trzeba być dobrej myśli.

za tydzień kończymy I trymestr, dla mnie magiczny schodek... oby tylko z Maleństwem było oki...
Faktycznie - bo I trymestr trwa dokładnie 12 tygodni... Mi koniec I trymestru wypadnie za tydzień w piątek :) A początek II dokładnie w sobotę 28 marca. Szybko leci...
 
reklama
Blair to już lada dzień do tego genetycznego :-) super, na pewno będzie wszystko dobrze :-)

Kurcze to chyba ja jednak odwolam to usg... Nie chce przesadzać :-(
 
Ale pierwszy trymestr się kończy zaczynając 13t0d (czyli zaczynając 14 tydz). 12tyg6d to nadal pierwszy trymestr. Widzę, że ty dreamgirl jesteś w 11 dopiero, więc jeszcze 2 tyg.
 
Faktycznie - bo I trymestr trwa dokładnie 12 tygodni... Mi koniec I trymestru wypadnie za tydzień w piątek :) A początek II dokładnie w sobotę 28 marca. Szybko leci...
u Ciebie jeszcze dwa tygodnie, II trymestr zaczyna się od 13t 0d, szybko zleci :)
Blair to już lada dzień do tego genetycznego :-) super, na pewno będzie wszystko dobrze :-)
no mam nadzieję, coś ostatnio mówił że to będzie za wcześnie, ale ja będę akurat w 13tc a to usg robi się od 11 do końca 14tc więc nie wiem na co mu za wcześnie...
 
a ja wracam z pracy. mamy ospę znowu i to w moim pokoju. ręce mi opadają. jak tak dalej pójdzie to mnie wywala za te l4 lepiej pogadam dziś z lekarzem i tym...
 
siemanko w czwarteczek....jeszcze tylko jutro i weekend :)
we wtorek byłam na badaniach - krew, mocz (wyniki odbieram w piątek), a w poniedziałek na wizytę do gina.
Biorę ze sobą mojego chłopa...będziemy podglądać maleństwo co tam u niego. już nie mogę się doczekać :D

coś o mnie/nas. Jesteśmy razem 1,5 roku. oboje po przejściach. od stycznia jeszcze zanim dowiedziałam się o ciąży wałkujemy temat ślubu cywilnego (ja bardzo chcę...on.....sam nie wie czego chce ;) ). Nie jest specjalnie przekonany do tego pomysłu....mówi że "wszystko w swoim czasie". Jednak jak sobie wyobrażę tą papierkologię w USC by zarejestrować dziecko i fakt że On jak "nie mąż" chce być przy porodzie....to skłaniam się ku temu by ten ślub wziąć przed rozwiązaniem. nic. zobaczymy..
moja wielka pasja to motocykle ale jak wiadomo na jakiś czas mój rumak będzie musiał na mnie w garażu poczekać....może w przyszłym sezonie przy dobrych wiatrach pojeżdżę conieco (pomiędzy pobudkami na karmienie i spanie :)
co jeszcze...mamy w sumie 4 dzieci - jedno "moje ;) i " trójkę "jego" ;) teraz będzie piąte "nasze":D

Skończyłam Politechnikę na wydziale Ochrony Środowiska. pracuję w urzędzie w swoim fachu.Lubię swoją pracę,do końca maja planuję chodzić do pracy a potem na L4. a potem zobaczymy....macierzyński, wychowawczy.....

Zastanawiam się nad badaniami prenatalnymi....ale tyle się o nich pisze że bardziej jestem za tym żeby je zrobić i być spokojniejszą.

miłego dnia dziewczyny....i udanych wizyt...:D
 
Rejestracja i bycie przy porodzie "nie-męża" nie jest niczym niezwykłym i trudnym do załatwienia. Osoba towarzyszącą ci przy porodzie to nie musi być żaden członek rodziny (przecież można mieć i doulę przy sobie ;)

5 dzieci - woow! Ile macie lat, jeśli można wiedzieć :)? No i gratulacje ciaży oczywiście!
 
reklama
Witam was dziewczyny :)
Ja dzisiaj wstalam w stanie fatalnym mdlosci nie chca mnie od puscic a juz bylo pare dni dobrze :/
Ale chociaz przeziebienie przechodzi to jeden plus :D
Ja juz sie ciesze bo juz za 2tygodnie o tej porze bede siedziec i pic herbatke z rodzicami :D :D mysla ze bede dopiero 4 kwietnia, a ze mam spotanie 31marca w biurze w sprawie dowodu Belgijskiego to pozniej po szkole jedziemy od razu kierunek Pl :D:D:D:D:D

Ja te usg mam srednio co 4/5 tygodni fakt ze moglabym co tydzien podgladac ale wiem, ze to jest szkodliwe i ze nie moge przesadzac :)

To ja drugi trymestr zaczne rowno za tydzien :D ale ten czas szybko leci :)
 
Do góry