reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2015

Dream kciuki moze cos sie ruszy.
Buba - swietny prezent nic tylko pozazdroscic
Normatywna - zdrowka dla corki , ja bym jechala do szpitala bo jak pojawila sie krew to cos nie tak chyba
Dbdg powodzenia za cc

U mnie noc taka sobie, skurczybykow kilka bylo ale nieregularnych. Ok 4-5 sie obudzilam z bolem brzucha tak na srodku takie ciagniecie jakby rozrywanie ehh dziwne to bylo.
 
reklama
Witajcie dziewczyny :-)

Przepraszam, że się nie odzywałam ale napajałam się szczęściem :-) :tak:

No więc poród jak wiecie szybki miałam, a skurcze pojawiły się koło 20.00 w domu, ósemki na piłce porobiłam, m jak miłosć obejrzałam, kolacje zjadłam wykąpałam się i mieliśmy jechać do znajomych. Wcale się nie nastawiałam, że to to. No ale koło 21.30 skurcze co 2,5 minuty. W mówi zawieźmy Antoninę do babci, no to jak ok ale do szpitala mnie nie wieź (on ok ok). Wróciliśmy do domu i koło 22,30 W mówi szpital juuuuużżż.... ja nie nie fałszywy alarm na pewno (przerażała mnie wizja ocp do terminu). Ale siła mnie zebrał, a że szpital mamy 5 minut drogi. Byliśmy w szpitalu 22,40 izba dokumenty, na porodówkę wkroczyłam o 23. Badanie 5cm połowa porodu, ktg założone, wkucie zdążyła zrobić leki naszykowała i instrumenta wszelkie. 3 skurcze się zdążyły napisać,a ja że czuje parcie. Badanie i okrzyk PORÓD !!! Proszę do porodu, lekarz nie zdążył dolecieć ledwo druga położna. Pierwszy party główka drugi reszta. Lekarze dobiegli dopiero jak mała u mnie na brzuchu leżała, dzięki temu miałyśmy 10 minut dla siebie. Jest piękna wcale nie sina ani brudna. 55cm 3350 szczęścia. W nawet nie zdążył ogarnąć co się dzieje. Potem poszedł z mała a ja w ciągu dwóch poporodowych godzin wypełniałam dokumenty z położną. A po przewiezieniu na sale cyc i poszłam sama się umyć i ganiałam po korytarzu. Dostałam pieszczotliwy przydomek szybka i taki piękny poród miałam oo !! :tak:;-);-)

Mała Frania jest grzeczniutka śpi po 3,4 h w dzień i w nocy 5-5,5. Wszyscy są w niej po uszy zakochani. Siostra starsza przeszczęśliwa chodzi całuje przytula. Ja czuje się świetnie. Tfu tfu żeby nie zapeszyć. Idyllo trwaj.

Waga 9 dni po porodzie pokazuje -1 kg sprzed ciązy, brzuch płaski da się da się :-) :tak:

Widzę, że coś u Was się przystopowało, a poźniej jak będzie bum to na całęgo.

Buba piękny prezent, mój dał i dwa tysie na rozdysponowanie na co chce, plus bukiet kwiatów. DAł mi chociaż konto wspólne bo wie, że mi samej to zawsze szkoda i w ogóle a tu mam rozkaz wydania. I co i pierwszy zakup to była torba La Milou feeria taki ot zakupy dla mnie :-D:-D Resztę wydam jak Franka podrośnie i pojedziemy do Wa-wy, swoje ulubione butiki odwiedzę.

Resztę nadrobię poźniej, cycownik się obudził.

Miłego dnia :-)
 
No i jestem na oddziale, robią badania w kierunku zatrucia ciążowego.
Dziś po przebudzeniu miałam 140/93 a już przy przyjeciu 120/80. Jakieś czary, albo mój nowiutki ciśnieniomierz robi sobie ze mnie jaja. Głupio mi jak nie wiem, ale lekarz zdecydował, że będzie nas obserwował.

To na pewno moja zryta, potargana psycha :/

Dziewczyny, tylko pozazdrościć takich mężów :) Mój mam nadzieje tez zabłyśnie ale pewności nie mam ;)
 
Dream odezwij się jak tam sytuacja:)

Buba ohoho mężuś przyszalal, śliczne, wreszcie sobie odpoczywaj, należało ci się :)

Normatywna ojej nieciekawie z córeczka, zdrówka dla niej

Isabela hoho niezły poród, ja choć przyszłam do szpitala z 7 cm to na.poród musiałam poczekać jeszcze godzinkę hehe
 
Dream daj znac co u Ciebie.

Isabela wow jaki porod :) no i plaskiego brzucha to zazdroszcze.

Lilolo trzymam kciuki za dziewczynki zeby ladnie jadly i przybierały.

Buba super prezent, ja w sume tez dostane przyzwoity, bo torebke na ktora sie czailam, wiec super :)

Normatywna zdrowka dla coreczki.

Milego dnia dziewczyny :)
 
Kasik jak tam twój maluch z tymi nocami?

tragedi nie ma, ale nocki sa rozne. W dzien napradwe przyzwoicie spi, ale mamy taki problem, ze po kapieli zasypia okolo polnocy dopiero. Wczoraj o dziwo zasnal od razu, ale jak obudzil sie po 23 to zasnal dopiero o 1 :( no ale jak zasnie o polnicy to budzi sie kolo 3 i kolo 6.
A Twój?
 
Buba ładny push prezent ; P mój też uwielbia biżuterię ale za Nelke dostałam na prawdę fajny prezent :p zestaw do astrofotografii oraz filtr do mglawic dzięki któremu można wyciągać kolory w teleskopie (oko ludzkie jest nie wrażliwe przez co wszystkie mglawice widać w odcieniu szarości). Do tego montaż na mój aparat I obręcze do podłączenia obiektywu kikiki
Za Lari dostałam torebkę CK i £100 na ciuchy :]
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry