reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2015

Witam z rana
Wrócę jeszcze do tej spirali. Tak przeszłam swoje, poronienia, ciąża pozamaciczna ( mało brakowało a bym umarła, straciłam jeden jajowod, miałam transfuzje krwi, o psychice nie wspomnę) ale nie chcę nikomu narzucać mojego zdania na ten temat. Jak pisałam to było prawie 10 lat temu, czasy się zmieniają, metody, środki itd. Jedna przechodzi tak, druga siak... Ja byłam zadowolona do momentu.... Moje koleżanki nie były, wiec radzę tylko się dobrze nad tym zastanowić....
U mnie nocka taka sobie, wstawałam chyba z 5 razy.. Jestem jeszcze przed terminem ale powiem szczerze że więcej się u mnie działo w zeszłym tygodniu niż w tym. Miałam jakieś skurcze, bóle, a teraz cisza!!!
Tez jestem jak buba myśle juz o następnym dziecku mimo że pierwsze jeszcze na świat nie przyszło...:) ja chce mieć co najmniej ze trójeczka, a najlepiej w niewielkim odstępie wiekowym :-)
Miłego dnia
 
reklama
nie pametam co mialam odpisac :/ ech.. jednak i bez ciazy moja pamiec szwankuje ;)

u nas ostatnio piekne nocki starszak spi do 7, a mlodszy nie budzi sie tak czesto, ale spi ze mna i nie wiem czy dobrze robie, boje sie ze za bardzo go do tego przyzwyczaje, wiec chyba musze zaczac go odkladac do kolsyki i sie troche pomeczyc w nocy. Narazie nie jest zle z Dominikiem, tylko juz dzien ma dosyc dlugie przerwy, ale i tak lezy sobie w miare grzecznie.

dbdg podejrzewam, ze moze brzuszek, moze malej nie pasuje mleko ktorej jej dajesz? jak z kupkami? układaj ją na brzuszku to sie troche odgazuje

a dziwne z ta zgaga, ja juz ostatnie dni jak mi sie brzuch opuscil to zgagi za bardzo nie mialam

dream noo juz blizej niz dalej, oby samo sie zaczelo tak jak u mnie przy poprzednim porodzie, pojechalam na wywolanie a tu ciach wyszlo, ze za 2 godzinki urodzilam hehe :)
 
Witam porannie dziewczyny,

Panna eF śpi, pierwsza 4 godzinna drzemka czas start :tak: A ja siedzę i się nudzę, temperatura na dworze rośnie, ale szaro uro. W weekend zapowiadają 18 stopni, będzie pierwszy dłuższy wózkowy spacer. Ogarnę jeszcze obiad, prasowanie dokumenty do becikowego (chociaż już miałam z niego rezygnować tyle jest papierów..) i mam wolne :-) Nic tylko na W i Tosię czekać.

Krewetka- mój sam się na wazektomie pisze, ale ja nie jestem przekonana... Wole chyba tę spirale.

Chybra- ja biorę Prenatal Classic lekarz w szpitalu polecił na anemie, ponoć najwięcej żelaza dobrze wchłanialnego ma.

Dream- ja pierwszą zgagę dzień przed porodem dostałam, ale to może dlatego, że mała szalała jak szlona hihi :-D

So_happy- bierz witaminy bo to Twoje zdrowie, anemie, wypadanie włosów, małe ssaki z nas wszystkie wyssają wit.

Mrówka- haha, historia z dywanem wymiata :-D:-D, mój to znów straszny czyścioch i zanim coś zrobi to przygotowania są poczyniane ostre jak przed bitwa. folie rozkłądane itp itd.. wkurza mnie i to czasem.

Miłego dnia kobiety :tak:;-)
 
(...) Noc koszmar. Ani się obrócić, żadna pozycja mi nie pasowała. Brzuchol twardy jak kamień i co godzinę siku. Nogi i krocze jakby ktoś mnie skopal. Prawie nic nie spałam. A gdy zasnęłam budził mnie bolesny kopniak. Rano budzik o 7mej mnie obudził. I co??!brzuch twardy, wysoko , przeczyscilo mnie. ale nic specjalnego się nie dzieje.
Oj, ale kiszka. Nogi i krocze mamy takie same :-D Na szczęście Olek mnie nie budzi kopniakami :-)

Witam porannie dziewczyny,

Panna eF śpi, pierwsza 4 godzinna drzemka czas start :tak: A ja siedzę i się nudzę, temperatura na dworze rośnie, ale szaro uro. W weekend zapowiadają 18 stopni, będzie pierwszy dłuższy wózkowy spacer. Ogarnę jeszcze obiad, prasowanie dokumenty do becikowego (chociaż już miałam z niego rezygnować tyle jest papierów..) i mam wolne :-) Nic tylko na W i Tosię czekać.
A gdzie masz laski? Szkoły dzisiaj nie ma...
 
Moj maly przysnal, ja sie ogarniam, pije kawe bezkofeinowa :-)pozniej na jakis spacerek wyjdziemy, chcoiaz pogoda jakas kiepska, pochmurno strasznie :(

u nas ostatnio piekne nocki starszak spi do 7, a mlodszy nie budzi sie tak czesto, ale spi ze mna i nie wiem czy dobrze robie, boje sie ze za bardzo go do tego przyzwyczaje, wiec chyba musze zaczac go odkladac do kolsyki i sie troche pomeczyc w nocy. Narazie nie jest zle z Dominikiem, tylko juz dzien ma dosyc dlugie przerwy, ale i tak lezy sobie w miare grzecznie.

Ja starszego tak przyzwyczailam spac z Nami w lozku, bo on bardzo zle spal, czesto sie budzil wiec najzwyczajniej w swiecie nie mialam juz sily go odnosic. No i on caly czas, a ma przeciez 3,5 roku, w nocy budzi sie i przychodzi do Nas do lozka. No i z tego powodu ja poki co młodego zawsze odkladam do lozeczka, bo nie chce go przyzwyczajac a po drugie boje sie, ze jak starszy w nocy przyjdzie to sie polozy na mloego i cos mu zrobi :szok:

Zakupy z grubsza porobione, nawet mam do szpitala kupione płatki na śniadanie, ja lubię :-) Jakieś owoce to już dowiezie mi M. Lista zrobiona co gdzie i jak z Różą podczas mojej nieobecności, więc w zasadzie jestem przygotowana. Nic tylko rodzić :rofl2:

powodzenia, bede trzymała kciuki za szybką akcję :) i pamietaj przekaz na zywo musi byc :)

Zwariuję chyba. Młoda ryczy już 3h. Nakarmiona, przewinięta, wykąpana, utulona... Mam ochotę ryczeć razem z nią... [emoji24]

Moze to od zmiany otoczenia? Moj maly przez pierwsze 2 doby w domu tez jakis niespokojny byl, budzil sie co chwile i plakal.



Cześć kochane,
Julisia- nie ma reguły z tym spaniem....synek siostry o miesiąc starszy od porodu cały xzas na czuwaniu i wrzasku. Są wykończeni... :( już im nie dokładam muwiąc jak jest u nas ;)


Ela- oj to miałaś kobitko przejścia....mogło być od spirali bo jak piszesz każdy organizm inaczej reaguje.....my chyba 3 będziemy jeszcze mieć więc dobrze że ostrzegasz bo myślałam o spirali.

Miłego dnia dziewczynki!

Masz racje,nie ma reguły. Moj starszy taki był. W nocy jako tako spal, a w dzien to pol godziny to max i takich drzemek mial 3-4 w ciagu dnia. Takze wspolczuje bo wiem co to znaczy :(

3 dziecko ?? :)
 
HEJ LASECZKI

Widze ze kolorowo tu nie jest kazda z nas ma juz dosyc, ja dzis w nocy nie moglam spac maly mnie kopal jak szalony na dodatek skurcze i silne bole i ta rwa kulszowa:crazy: pisalam o 5 rano ale zawsze jak pisze z tel to mnie wyrzuca i nigdy nie zdarze wstawic postu, Dzisiejsza noc dala mi do myslenia stwierdzilam ze chce cc zadzwonilam rano do mojej gin i naswietlilam sprawe ze juz nie moge wytrzymac z ta moja girą jak mnie skurcze lapia to promieniuje na brzuch i kregoslup mi rozrywa :no::no::no::no: takie sa uroki rwy niestety a termin jeszcze 2 tyg. Kazala mi dzis przyjechac pogadac wiem ze w piatek ma dyzur to moze juz bedzie po wszystkim:szok: boje sie jak cholera ale ile mozna lezec,czekac i cierpiec a pewnie jak dojdzie do porodu to i tak by mnie wymeczyli i cieli.

o 14 mam KTG zeby czasem skurcze nie wyszly :angry:

Milego dnia dziewczyny..... ja juz mam dosyc chyba bede okropna matka egoistka :crazy:
 
Witam!
Przepraszam, że nie nadrobię. Ale nie wiem czy u mnie się coś nie zaczyna. Całą noc było mi strasznie niedobrze. Po 4 rano miałam bardzo wilgotną wkładkę i zaczęło mnie czyścić. Później poleciały mi po jednym i drugim udzie pojedyncze strużki. A później przy podcieraniu kilka kropelek krwi. Nie wiem czy to to. Nie jestem pewna. Chodź zaczyna mnie boleć krzyż i podbrzusze. Mąż zaraz będzie mnie golił i chyba pojedziemy zobaczyć co jest grane. Jestem trochę skołowana bo przy poprzednich porodach byłam pewna, że to wody, a teraz nie mam pojęcia. No nic. Jak coś to dam Wam znać.
 
reklama
Do góry