reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2015

reklama
Jestem w waszym gronie Kochane :-) Aleksander ur. 9.11.2015 3630, 57cm cc poród opiszę później ale nie był łatwy mały się obrócił w ostatniej chwili.

Boli jak cholera dajcie mamuśki rady po cc

Jedyna rada to CZAS. Jutro już będzie lepiej... :) Niech Ci dają ketonal, proś jak Cię boli. Mi zaczęli od parscetamolu ale to nic nie dało. Jak już wstaniesz po 12h to będzie tylko lepiej. ;)
Gratulacje!!!
 
Hej!

iga gratulacje :tak:

dream a jakieś prognozy na zabieg są? Jak możesz to dopisz do tabelki 3655g i 51cm

chybra na pewno kiedyś się odwróci i będzie lepiej. Początki są zawsze trudne.



U nas jakoś leci. Aleksandra dzisiaj ma 2 tyg. Nawet nie wiem kiedy to zleciało i mogę powiedzieć, że nie było tak najgorzej. Ostatnio co pochwalę moje dzieci, to dają mi później popis, więc chyba nie powinnam tego robić ;-)
Karmienie piersią mnie denerwuje. Ciągle się ze mnie leje, wkładki przeciekają. Mama ostatnio jak jej powiedziałam, że muszę dokarmiać, bo za mało przybiera na wadze i ogólnie to denerwuje mnie karmienie piersią powiedziała "no ale karm ją, ona taka malutka jeszcze jest". Nie no, będę głodzić dziecko, nic jej jeść nie dam. A mąż za to ma podejście inne, mówi nie chcesz to nie karm. Dzisiaj idziemy na ważenie i zobaczymy ile przybrała.
 
Iga gratulacje ! Dojdziesz do siebie szybciutko.

To już wszystkie nasze dxiewczyny rozpakowane czy czekamy jeszcze na kogoś?

Dreamgirl :( strasznie to brzmi... A jaki plan działania? Biedny mały...

Chyba a jak mały nie śpi to co sie dzieje płacze cały czas czy jak? Mój teoretycznie grzeczny ale grzeczny na rękach nie poleży sam tylko trzeba go nosic
 
Szczesliwa mnie tez wkurza kp :p i tak jak u ciebie non stop leci mi mleko wkladki przeciekajaa cycki bola brodawki bolą :/ nie wiem kto zachwyca sie kp ja nie lubie :p ale karmie bo wiem ze to dobre i juz kiedys pisalam wole kupic cos sobie niz kupic mm co malo nie kosztuje ;)

Irytuja mnie pytania czy dokarmiam bo trzeba :/ i pytania czy karmie piersią. Niech sie ludzie zdecyduja czy kp czy mm :) i pytanie od obcej baby w szatni w szkole czy rodzila pani sama? A nacinali? Cholera moze jeszcze krocze jej pokazac :/

U nas przyrost okolo 100-120g tygodniowo u malutkich dzieci to dobry przyrost(wychodzilismy z waga 2700)

Dream a co mowia lekarze jest szansa na zabieg jakis?

Chybra u mnie mlody tez czasem w nocy nie chce spac odkladam po karmieniu gasze swiatlo on tam cos steka wierci sie jak placze to go poglaskam przytule. Nie mowie do niego :) zeby go nie rozbudzac nie pokazywac ze to czas na zabawy i aktywnosc. Czasem drzemie a on w llozeczku cos steka.
:)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry