reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2015

reklama
Hej dziewczyny :-)

Dawno mnie tu nie było, ale dzieci, dom i tak w koło. Teraz jeszcze chrzciny ogarniam i szczepienie odraczam.

A Wy jak tam szczepiłyście już ? I czym pentaxim czy infarnix ?

Pozdrawiam i ściskam każdą z osobna :-) :tak:
 
So_happy oo kurcze super ci spi maluch :) nasz w dzień spi już bardzo mało, w sumie trochę się dziwię, no ale chociaż jest w miarę spokojny i nie trzeba go nosić. Niko do żłobka nie chodzi odkąd urodził się Dominik. I obaj są zdrowi, w końcu :)

My jutro idziemy na szczepionkę.

Nie wiem co jest ale pisałam już jakiś czas temu że mały dostał plesniawek. Dostałam nystatyne na receptę i wszystko ładnie zeszło, ale pojawiła się jedną jeszcze i ciągle smaruje i nic, cały czas jest :/ nie mam pojęcia czemu tak jest. Babka w aptece mi mówiła, że jej synek miał plesniawki od refluksu u ciągle mu wracamy, wieci tak się zastanawiam czy mój nie ma, bo cały czas mu się coś tam wraca :/

Eli a na co ten antybiotyk? I czemu boisz się iść do lekarza?
 
Isabela ja nawet nie wiem jak nasza szczepionka się nazywa ale szczepimy 6w1 pneumokoki i rota.

Dolga a ile śpi w dzień ? Mój dzisiaj wstał o 9 i fi tej pory miał dwie drzemki w domu po 40 min i jedna na spacerze ok godziny.
 
Evula u nas dokładnie tak samo wyglądają nocki. Pobudki punktualnie 1,3,5 w nocy i 7 rano. I nieważne kiedy wcześniej zje czy o 22 czy o 24 i tak o 1 sie obudzi. Ja spór z małym bo bym nie wyrobiła.

Dreamgirl współczuje kołek oby szybko przeszly
 
Kasik no kurcze nie liczę ile trwają, w każdym bądź razie spi już krociutko i rzadko, na spacerze spał godzinę i to najdłuższa drzemka była, wcześniej jak starszy spał to i on sue chwilę zdrzemnal, no i wieczorem że 40 min. Tylko często niby Przysypia, ale zaraz się budzi. MoE Niko go budzi ciągle, no ale niestety nie da się go uciszyc. Czyli w sumie wychodzi podobnie jak u ciebie
 
Hej dziewczyny:)

u Nas w miare okej,mały dostał alergii i wyskoczyły mu krostki na policzkach.Na szczęście nie dużo.Myślę,że to od pomidorów a raczej od oprysków,które na nich były zapewne.Na razie rezygnuję z ich jedzenia. Mały ma też katarek,zasychają mu glutki w nosie.Chyba mam za suche powietrze w mieszkaniu.. Pupa niestety nadal odparzona..Ja karmię tylko piersią i przyznaję,że noce to są ciężkie..Mały budzi się co dwie godziny. Za to w dzień jest już bardziej aktywny. Wasze maluszki też są takie silne? Mój tak kręci mocno główką,podnosi ją.Wydawało mi się,że 3 tygodniowe dziecko potrafi mniej;)

Pozdrawiam i życzę przespanej nocy;)
 
Dolga czyli na razie odpuszczenie żłobek, najważniejsze zęby chłopcy byli zdrowi
Kasia mój też bardzo mocno trzyma główkę i współczuję alergii

Dziewczyny powiem wam ze Mój ma rewelacyjne spanie noc całą śpi do 9 rano później przerwa w spaniu i koło 9,30 już śpi przed 12 się budzi zje pogarda z nami i za pół godzinki śpi później ma krótsze drzemki i tak po 17 już śpi do rana z 1 przerwĄ a mały już ma 2 miesiące i nie przeszkadza mu nawet jak bracia biegają koło niego i halasuja
 
reklama
Do góry