reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernik 2016

Wózek wybrałam 2 w 1 po pierwszym dziecku wiedziałam ze wygląd to nie wszystko. Ja niska jestem wiec ja musze mieć mały, lekki wózek z regulowana wysokością rączki i koszykiem na zakupy, no i zeby sie go lekko prowadziło:)
 
reklama
A mam prośbę do tych mam co już mają dzieci, zwłaszcza zimowe :-) bo tak wyprawka wyprawką, ale możecie mi napisać co dziecko nosi zwykłe w domu, a co się ubiera na spacer? Czy np w domu body z długim rękawem i śpiochy czy te takie spodenki? Czy na wyjście body i na to pajac i kombinezon czy jeszcze coś.... bo ja nadal nie umiem sobie wyobrazić czego ile mam kupić :-) :-) :-) :-) :-)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Ciężko odpowiedzieć na to pytanie bo w każdym domu są inne warunki. U mnie np. W zimie było.dosyx chłodno bo mam narażone mieszkanie i zawsze były body z długim i pajac albo bluzeczka. U mojej teściowej zawsze było gorąco i już same body wystarczyły.

Co do powrotu do pracy się nie wypowiadam bo będzie gownoburza[emoji14]planów zlobkowych też nie robię bo poprzednio wszystko miałam zaplanowane a życie napisało własny scenariusz.

Napisane na D5803 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Tak Wiktoria zmieniam tylko nie wiem który...jutro mam zadzwonić i powiedzieć. Macie może jakieś doświadczenie z maxi cosi? Który wybrać i dlaczego? :-)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jak urodziłam córkę wróciłam do pracy po pół roku. Teraz planuje wykorzystać cały ale to dlatego że to bliźniaki i nie zostawię dwójki mojej mamie a opiekunki za dwójkę +starsze chcą majątek. :)

Napisane na GT-I9305 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Tekila ja mam Cabriofix, nie wiezlam City ze względu na gorsze moim zdaniem pokrycie fotelika bo chyba tylko tym się różnią te dwa modele.
Peble podobno to taki sam jak Cabriofix nie wiem czy jest lepszy, ale na pewno droższy. No i każdy powinien być tak samo bezpieczny, a jak masz bazę to jiz na pewno.

 
Nie no parę lat siedzieć w domu to bym zwariowała, ja też z tych pracusiow jestem i ciężko mi było na początku w domu. Rok macierzyńskiego rozumiem, bo to mimo wszystko najlepszy okres z dzieckiem. Potem wracam do pracy ale myślę czy nie na cześć etatu bo nue chce, żeby dzieci całe dnie spędzały gdzieś tam. Czas pokaże, bo jak wiadomo planować to jedno a żyć to drugie... [emoji6]

Dzisiaj się przyjrzałam wózkowi sąsiadki i to jest barletta o której piszecie. Ona ma na białej ramie, z takimi tłoczeniami Ala prążki a buda biało - granatowa jakby pikowana ale u góry w koło misy jest białe i już widać że się brudzi, a wózek ma 2 miesiące. Więc póki macie wybór, zwróćcie na to uwagę.

eNortjKzUjIyMjU1MFOyBlwwFXoC0Q,,37.png


1usa3e5eqna1rleq.png
 
reklama
Gryyyy :-) Kurczę blade drugi dzień z rzędu budzi mnie nagła wręcz dzika chęć zjedzenia nektarynki :-) Dobrze, że mam je w kuchni :-) szok, że w ciągu sekund chce się nagle zjeść coś akurat to :-)!!

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry