reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernik 2016

reklama
Dzidzia np dziecko lubi wybór tracy mulrat czy jakos tak. Na okladce jest dziecko ktore je jabklo. Dzidzia dużo tez w necie czytalam.
Mom w kazdym razie dobrze to przemysl :) są wytyczne who które mówią o pokarmach od 6 mca. Natomiast znajoma dietetyk mówi, że juz od 5'5 można próbować.
 
W sumie pokarmy inne niż mleko powinno się niby dawać kiedy dziecko stabilnie siedzi samo bez podparcia, wykazuje chęć jedzenia czyli sięga po nasze jedzenie itp i coś jeszcze tylko mi teraz z pamięci wyleciało :-)

Mom wiadomo, że zrobisz jak uważasz, że jest najlepiej dla Twojego dziecka :-) kiedyś dziecko faktycznie dostawały już po 4ms życia i żyją.
Ale z tym mięsem ja bym bardzo długo czekała mimo wszystko... nawet kiedyś mięsa nie dawno przez długi czas.. Tylko owoce i warzywa...

Napisane na C6903 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzidzia js na telefon ściągnęłam aplikacje moje dziecko i tam miesiąc po miesiącu mam wypisane jakie produkty mogę podawać a wiec jak wiele osób już napisało za miesiąc pojawi się dynia marchew ziemniak i jabłko w diecie mojego synka.soli chyba się nie używa ani żadnych przypraw wiec aby ziemniaczki miały smak planuje podać z masłem bo tez można dziecia w tym wieku podać tak samo ryż jak papką nie będzie smakować to planuje podać z warzywkiem
 
Patrish z maselkiem spokojnie można. Ostrożnie z marchewka może uczulac, brokuł moze powodowac wzdecia wiec tez ostrożnie i bataty są fajne na początek :) my zaczynamy kolo 5.5/6 miesiąca.
 
Ja też przymierzam się do lektury "Bobas lubi wybór", ale rozszerzać będę dopiero po ukończeniu 6 miesiąca. Poza tym w wielu książkach o dzieciach wspominają o rozszerzaniu. Ja teraz czytam Tracy Hogg i tam cały rozdział o tym jest.

Napisane na MotoG3 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry