reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernik 2016

Wiktorka o dobrze, że napisałaś o tym znieczuleniu ale to nie trzeba w szpitalu powiedzieć przed porodem? ale zapytam mojej gin w pt też jak nie zapomnę:)
 
reklama
Betka zależy od szpitala, moj gin sam zsczyna temat po 30 tyg, ale ja oczywiście nie wytrzymalam :p zglaszasz w szpitalu kilka tyg wcześniej, masz spotkanie z anestezjologiem za ktore placisz 30 zl i juz. Przynajmniej u nas tak jest
 
eh ... zamawiałam grzejnik w sklepie internetowym i chcieli mnie oszukać i tak się zdenerwowałam , że teraz aż się martwię żeby nic złego się nie stało . Macie jakieś dobre sposoby na uspokojenie ? :-)
 
Joani - czekamy na córcię :) Prawdopodobnie będzie Melania albo Helenka - mąż się nie może zdecydować i twierdzi że jeszcze dużo czasu mamy :D

Ja mam część rzeczy takich maleńkich po synku jeszcze - ale to jakieś dresiki, śpioszki ogólnie mało, będę musiała dokupić. Wózka i łóżeczka też nie mam jeszcze tzn. mam samą gondolę ale bez nosidła a fotelik mam niby taki 0-18 kg ale wg mnie to bardziej 3msc+ :p mąż czeka na ostatnią chwilę z zakupami a samej nie chce mi się po sklepach latać, jakoś ja zakupów nie lubię. Wózek wstępnie wybrałam, gdyby się okazało że do mojego stelaża od wózka już nie da się dokupić nosidła.
 
Cześć i czołem :-)
Właśnie wróciłam od fryzjera i zajadam się rogalem :-) Jej trzy godziny aż mnie kość ogonowa boli :-)
Właśnie czy też tak macie, że siedząc na twardym i w ogóle dużo siedząc macie z nią problemu?? Bo ja po grillu w sobotę u Szwagierki prawie wyłam z bólu jak wstawałam i siadałam...

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
tekila - ja leżę na plecach całą noc to mam taki problem, ale ja mam problem z biodrem i coś mi na nerw w kręgosłupie uciska jeszcze w ciąży.
 
reklama
Do góry