reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe brzuszki <3

Gnida pewnie z uwagi na dwójkę dzieci będziesz bardziej odczuwała takie bóle :-( może jakieś wkładki do butów poszukaj, które odciążą pewne partie?

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom

Wiesz co to sie dzieje juz od jakichś 2-3 tygodni. Jade do Dublina - w drodze powrotnej juz mnie bolą. Wyjdę na miasto - to samo. Testowałam wszystkie buty jakie mam. Baleriny, adidasy, japonki, trampki i tylko jedne jedyne adidasy, w których mało chodziłam, bo sa białe, a na deszczową Irlandię nie bardzo pasują to potrafią mnie w nich te nogi az tak nie boleć, ale i tak nie da się tego uniknąć. Mozliwe, ze jakieś wkładki by pomogły, bo te moje rozchodzone buty najwygodniejsze w normalnej sytuacji teraz są po prostu torturą. Nawet na bosaka źle się chodzi. Na krótkie dystanse moge chodzić ile chcę i w czym chcę, tylko właśnie na dłuższe wyprawy jest ciężko. Może w szpitalu we wtorek coś też doradzą - w końcu specjaliści tam siedzą :p
 
reklama
@Tola81 , najważniejsze że jesteście razem. Ja się z moim staram dogadać tak aby dwie strony były zadowolone. Ale on jest starszy ode mnie (mimo wszystko nie zwracam na to uwagi) to on jakoś wybiera tak , że ciągle mnie zaskakuje. Bo namawiam żeby poszedł z kimś się napić , albo się spotkać z kolegami to woli zostać przy mnie haha

@PerseaNigra , oj też bym poszła napić się mojito albo zimną whisky z pepsi i lodem . A za 4 dni mam urodziny i jest tak bardzo słonecznie w Galway że aż marudzę mojemu przez jakieś 15 min. Ale po chwili myślę sobie że lepiej nie, nie chce mieć żadnych problemów z ciążą i nie chce żeby mój maluch miał jakieś 'ale' na to co robię, wtedy dostaję od niego kopniaki w prawy jajnik przez prawie 2-3 dni.


PS: Miłego dzionka wszystkim mamusiom i tym przyszłym , lecę korzystać z słonecznego dnia. Bo później znowu mam deszcz w moim mieście przez bodajże 2 tygodnie i znowu depresji dostanę że siędzę w mieszkaniu. A tak bym chciała żeby dłużej było słonecznie, ponieważ w Galway 300 dni w roku pada a przez 60 następnych jest słonecznie.

Do usłyszenia piękne istoty ;)
 
Alice92 - przez 4 lata mieszkałam w Galway :) korzystaj :) my wczoraj sie posmażylismy się po drugiej stronie wyspy :)

Ja właśnie w tym roku w grudniu też będę mieszkała 4 lata w Galway :D
Oj będę , będę chociaż na 1-2 h a później wracam do mieszkania bo słyszałam że opalanie się jest niewskazane. Ale co mi tam haha
 
A tu mój brzucholek 22t4d
IMG_20160605_163935645.jpg
 

Załączniki

  • IMG_20160605_163935645.jpg
    IMG_20160605_163935645.jpg
    524,9 KB · Wyświetleń: 578
reklama
Do góry