reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🍂🍂🍁Październikowe kreski🍁🍂🍂- aby kolorowe na drzewach liście zwiastowały Nam ciąże - OCZYWIŚCIE 😍😍

Ja też chciałabym Ci podziękować za wspaniałe prowadzenie wątku. Byłaś bardzo uważna i bardzo wspierająca dla nas wszystkich ❤️ Trzymam za Ciebie kciuki z całych sił 🍀✊🏻. Coraz więcej mam tu na forum osób, na których kreseczki czekam z taką niecierpliwością i nadzieją, jak na własne i sorry, ale zamierzam Was monitorować zza krzaka ;)
💜 dziękuję bardzo, powiem Ci, że też tak mam, im bardziej się tu poznajemy i dzielimy wszystkim, tym bardziej nawiązuje się tą magicznA, niewidzialna więź- i czeka się na kreski innych jak na własne i to na prawdę jest piękne😊
Jeżeli o mnie chodzi, to monitoruj ile chcesz i jak chcesz 😘
 
reklama
Moje drogie, dziękuję bardzo każdej z Was za uczestnictwo w październikowym wątku.💜 Jesteście wspaniałe 😊
Nieoceniona pomoc, nieocenione źródło dobra, wiedzy i wsparcia😘

Serdecznie raz jeszcze gratuluję wymarzonych 2 kreseczek Wam dziewczyny 😊:
@Lilayne
@Sunflowerxxx
@Sanderson
@WildestDreams
@Piq
@Gwen89
@Martxx1
@bleucoco
@Olgamat180
@Aksamitka28
Życzę Wam nudnych 9ciu miesięcy ciąży, żeby to był wspaniały i szczęśliwy czas oczekiwania na wymarzone pociechy🥰🥰🥰
Bardzo mocno tule też te z Was, które doświadczyły w tym miesiącu strat i ogromnego smutku, którego nawet nie jestem w stanie sobie wyobrazić 💔😔
@Myszko
@Bolilol
@Avy
Głęboko wierzę, że los uśmiechnie się już niedługo do Was i wynagrodzi z nawiązką wylane łzy 🙏🤞🤞🤞jesteście wojowniczkami i przykładami godnymi naśladowania a Wasze zmagania w końcu muszą zakończyć się happy endem, nie widzę innej opcji! 💜💜💜

Gratuluję też kobietkom, które przeżyły w tym miesiącu drożność jajowodów
@amusedxxx
@nieznośne_poplątanie
Jesteście dzielne i silne🙂, życzę Wam, żeby w przeciągu 3 miesięcy udało się zajść w ciąże i te katusze nie poszły na marne🤞🤞 , nie chce widzieć innego scenariusza!🙂

Z wszystkimi z Was, które zobaczyły te koszmarne białe testy, albo nadeszła znienawidzona @ łączę się w bólu i smutku, i z nadzieją liczę na to, że następny cykl będzie Nasz🤞🤞🥰🥰
Dzięki 😍 w nagrodę za taki udany wątek wnioskuję o dwie kreski dla Ciebie w listopadzie 😏😁
 
💜 dziękuję bardzo, powiem Ci, że też tak mam, im bardziej się tu poznajemy i dzielimy wszystkim, tym bardziej nawiązuje się tą magicznA, niewidzialna więź- i czeka się na kreski innych jak na własne i to na prawdę jest piękne😊
Jeżeli o mnie chodzi, to monitoruj ile chcesz i jak chcesz 😘
Też lubię tą atmosferę i Was :) Monitorujmy co u nas, utrzymujmy ze sobą kontakt, ale może idźmy już z tych kresek, co? 🙈
 
reklama
Do góry