reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Cześć dziewczyny! Spałam dziś do 14, bo mała nie dawała mi spać do 2 i musialam to odespać :D juz po obiedzie, barszczyk ukrainski i na drugie kotlety z ziemniakami i surowka. Jutro bede robic szarlotke bo jakos naszla mnie ochota po ostatnich postach i zdjeciach :D wiec zasypie was zdjeciami jak juz zrobie :D

Przegapiłam Dirty Dancing, uwielbiam ten film, no i moj cudowny aktor Patrick Swayze <3

Przeglądałam wlasnie z nudow ksiazke Moje dziecko, rozwoj dziecka 0-3 lat i znalazlam kilka fajnych tabelek wiec dodam ponizej, jedna byla juz tutaj dodawana ale dodam tez te swoja, moze sie komus przyda :)

To sa najbardziej powszechne dane dotyczace wymiarow dzieci w wieku 0-3.
1494776946-aaaaaa.jpeg


Tutaj apropo ubranek i rozmiarów
1494777012-aaaaaa.jpeg


Tutaj kalendarz szczepien maluszków do 18 miesiecy
1494777040-aaaaaa.jpeg


No i tutaj troszke zabawy :D jesli ktoras z was ciekawi jakiego wzrostu MOZE byc wasze malenstwo w przyszlosci :D
Ciekawe jak zrobili takie wzory :D
1494777082-aaaaaa.jpeg



Co do kopniaczkow i aktywnosci dzieci po narodzeniu, to mam nadzieje ze u mnie to sie nie sprawdzi, bo mala nie spi w nocy prawie w ogole :(

Milego dnia wszystkim :)

12.10.2017 [emoji480]
Z tej tabelki by wynikało, że ja i moja siostra powinnyśmy mieć ten sam wzrost. Ja mam 161 a ona 175 :D

Napisane na HTC Desire 610 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja nie dałam rady was doczytać z wczoraj, bo muszę się zbierać do lekarza na 11:30 a jeszcze muszę tam pół miasta przejść. Do tego potem muszę się pakować, bo o 16 jadę do Niemiec.
Już się stresuje wizyta. Chciałabym wiedzieć w końcu jaka płeć

Napisane na HTC Desire 610 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja jestem przerażona, bo lekarz po skończeniu ostatniego listka luteiny kazał ją odstawić, powiedział: spróbujemy odstawić, zobaczymy jak będzie :)


Ufam mu, a z drugiej strony jestem przerażona... cała ciąża na lutce i jak mam odstawić to się stresuję, że coś się może stać...

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom


Też byłabym przerażona ;-) jedno mówią, ze trzeba ja odstawić stopniowo, inni ze od razu...


Ja nie dałam rady was doczytać z wczoraj, bo muszę się zbierać do lekarza na 11:30 a jeszcze muszę tam pół miasta przejść. Do tego potem muszę się pakować, bo o 16 jadę do Niemiec.
Już się stresuje wizyta. Chciałabym wiedzieć w końcu jaka płeć

Napisane na HTC Desire 610 w aplikacji Forum BabyBoom


Nie stresuj się ;-) to czekamy na wieści po południu :-) może poznasz płeć :-)
 
A propo acardu, to ja biorę od poczatku ciąży zamiennik o nazwie acesan. Nie powiedział mi dlaczego, ale kazał brać...
 
Też byłabym przerażona ;-) jedno mówią, ze trzeba ja odstawić stopniowo, inni ze od razu...





Nie stresuj się ;-) to czekamy na wieści po południu :-) może poznasz płeć :-)
Już nadrobilam. Wyniki badań Mam zawsze super, cisnienie to mam niskie 110/70 czasem mniej. Przed ciążą to miewalam 100/50 czasami [emoji14]
Dziewczyny, o co zapytać lekarza, bo ja zapominam. Mam alergię, to Pani mówiła w aptece, żeby zapytać, czy coś można na to. Jeszcze o klocie brzucha zapytam i doradzcie mi co tam jeszcze pytacie Teraz. Ja mam 20 tydzien

Napisane na HTC Desire 610 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej [emoji5] nadrobilam wczorajsze wpisy ufff...

Wózek cudny [emoji6]

Gratuluję bliźniąt kolejnych na wątku [emoji5]

Hajmal trzymaj się tam i daj znać czy wracasz do domu. Wszystkie tu trzymamy kciuki

Ja rozstępy na udach mam od okresu dojrzewania Ale teraz się nowe pojawiły plus zaczynają na brzuchu... taka moja uroda albo jej brak [emoji23]

Wczoraj wieczorem moje Dziecie było tak aktywne ze pod ręką było czuć jak wariuje w brzuchu. Niestety mój nie mógł tego poczuć bo miał kiepski stan umysłu [emoji23][emoji23]

Trzymam kciuki za wizytujace [emoji110][emoji110] ja mam wizytę w środę Ale bez USG [emoji54][emoji54]

A Wy trzymajcie za mnie żebym wyszła z UP jeszcze z chomage [emoji6] mój mówi ze będzie co będzie i tak już nic nie zrobimy. Bo nawet do pracy nie pójdę teraz bo wyjeżdżam na stałe do Polski


Miłego dnia Wam życzę [emoji5]

Napisane na GT-I9060I w aplikacji Forum BabyBoom
Ja tez mam w srode rano :) i juz mnie sciska bo od 4tyg nie wiem co sie dzieje u dzidzi:(

Napisane na LG-K430 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny :-)
Ja zjadłam śniadanko i biorę sie za prace w domu :) dzisiaj rano czułam bardzo wyraźnie ruchy dzidziusia, nawet jak przyglądałam sie brzuchowi to było widać jak faluje ;) cudoooowne uczucie!
Dziwi mnie tylko jedno, czujecie ruchy w tym samym miejscu brzucha czy rożnie ? Bo ja mam wrażenie ze ciagle tylko u dołu pod pępkiem zaraz i może minimalnie z 2-3cm w lewo od tego miejsca....
AnSCarlett, HAjmal trzymam za Was kciuki ✊ bedzie dobrze :) i za wszystkie wizytujące dziś gdybym kogoś ominęła :)
 
Spark ja badam poziom progestetonu co 3tyg i jestem caly czas ponizej normy wiec mam lutke caly czas, balabym sie odstawic tak o! Lutka jest czesto podawana na wyrost, ale czasem jest konieczna, ja odstawilam w poprzednej ciazy, jak jeszcze nie wiedzialam ze poza niedomoga lutealna pozniej tez mam braki :( jak bedzie sie cos dzialo to pedem do lekarza po recepte:(


annscarlet a gdzie te klucia? Ja mam po bokach jakby od wiazadel czy cos:/

Ja rozstepow po ciazy nie mam,smarowalam sie caly czas maslem shea,na koniec kilka razy dziennie, zuzylam kilogramowe wiaderko:p teraz tez sie smaruje:)
 
Hejka. U mnie wczoraj hormony osiągnęły apogeum. Cały czas ryczałam. Potem pojechaliśmy do siostry na grilla to było trochę lepiej. Zaraz mam wizytę u położnej. Ale ona tylko serduszka słucha a to mogę robić kiedy chcę.
No ale w środę lecę do Polski. Już się nie mogę doczekać. Zamówię wózek, spotkam się z koleżankami z byłej pracy i w czwartek mam usg 3d. Na pocieszenie Wam powiem, że kolejne usg będę miała dopiero ok 32 tyg. Czyli 12 tyg czekania.
Kciuki za wizyty :-) oby same dobre dla Was wiadomości były

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry