reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Uffffff to dobrze uspokoilas mnie dziękuję :)

Miękka od tego jest ta moja szyjka tak mi tłumaczył że miałam dużo skurczy i dużo twardego brzuszka i dziecko się wiercilo i mi że przez to się taka zrobiła .... w sensie że od dawna już 22 TC a pierwsze skurcze miałam uwaga w 13 TC !!!!
Ja miałam od 17 tygodnia, a od 25go gdzieś zdarzają się takie naprawdę bolesne. Ostatnio nawet takie z bólami krzyża i parciem na nie powiem co... Ale szyjka ma dalej ponad 4 cm i jest twarda, więc co szyjka, to inna historia. Niestety ginekolog mi powiedziała, że któryś z tych silnych skurczów może spowodować rozpoczęcie akcji porodowej... Pocieszam się tym, że piszą, że w drugiej ciąży skurcze Braxtona-Hicksa są silniejsze niż w pierwszej ciąży.
 
reklama
Nie no Ty z 2 szufladami 56 to zaszalalas :)

Ja 56 to mam 3 komplety ( bodziaki i spodenki..) uzywane tylko w szpitalu....
no a jak wczesniak by mi wyszedl....
to męza posle na szybkie zakupy..pod nosem mamy. pepco, h&m, auchan...gdzies cos znajdzie...
A na 1 dobe 3 komplety mi starcza...najwyzej 62 zaloze...
..a w 1 dzien to mąż.. dokupi i wypierze
.wysuszy..zelazkiem wyprasuje. i mi przywiezie.... szybka akcja najwyzej bedzie...
Hehe.... mój mąż by nie ogarnął takiego zadania. Zakup, upierz, uprasuj -no way!:p
Na szczęście mam dwie siostry rozgarnięte. Jedna pracuje w szpitalu w którym planuję CC. W razie gdyby coś mi brakowało to wiem, że w moment mi podrzuci.
Ha ha ha [emoji1] [emoji1] ja tam też orłem nie jestem w kuchni ale lubię gotować. M mi dużo pomógł ale dopiero wczoraj bo w poniedziałek był w pracy. Mi by nawet do głowy nie przyszło żeby sobie teraz gości spraszać na kilka dni. Sami się wprosili bo mieszkają za granicą i tylko na urlop przyjechali. Ale przeżyłam to jakoś i teraz leżę dupą do góry (A raczej nogami) Adasiek też się chyba cieszy ze spokoju bo sobie fika radośnie [emoji4] [emoji4]
Dla mnie ich zachowanie nie na miejscu ale skoro młodzi i bezdzietni jeszcze to nie wiedzą, że takich odwiedzin się komuś nie funduje.
Ja się zawsze staram i dużo przygotowuję jak ma ktoś przyjechać ale szczerze to tego nie lubię...i nie przepadam szczególnie jeżeli są to znajomi K. którzy nigdy nawet na herbatę nie zaproszą a jak do nas wpadają to wymyślają a wody, soku innego nie macie? A chleb bezglutenowy może. A mleko bez laktozy. A skarpetki dla Ani bo nóżki zmarzły (Ania-lat 35!)
 
Hej Dziewczyny. Nadrobiłam Was A trochę mi się tego nazbierało [emoji6] jestem wykończona. W niedzielę pół dnia przy garach bo gości mieliśmy i od poniedziałku powtórka z rozrywki. Znajomi przyjechali i dopiero dziś rano wyjechali [emoji15] powiem Wam szczerze że już mnie cholera brała. Zanim przyjechali to się zarzekali że ja będę leżeć jak księżniczka A oni będą wszystko ogarniać. Ahaaaaaa tu mi jedzie czołg i strzela. Latałam jak dziki wół. I jeszcze usłyszałam tekst że tak świetnie wyglądam że zapominają że w ciąży jestem [emoji15] [emoji15] Aż wczoraj jak robiłam obiad zrobiło mi się tak słabo że myślałam że fikne. I się chyba wszyscy ockneli i przypomniało im się że w ciąży jestem. Jeszcze tylko w weekend przeżyć najazd teściów i zamykam dom na klucz i mnie kur## nie ma.

Do mnie tesciowa w niedziele przyjezdza... na 4 dni.....
a za 3 tyg moja 30stka..wiec najazd rodzinny imprezka bedzie :) gotowanie na 9 osób
Ja mam plan rpbic dania co prawie same sie robią..... zamiast jakichs schabowych czy dewolajow, gdzie trzeba stac nad kazdym kotletem z osobna... to cala pieczen z szynki czy schabu wstawiam..... duuuzo mniej roboty... od razu pieczone ziemniaki do tego..zeby wszystko w piekarniku bylo... smacznie i bez stania w garach i smazenia i gotowania....
Zrobie pewnie blache tego ciasta pod chmurka z malinami co polecalyscie :)
A na swoje urodziny robie tort gruszkowy :)
A masa bedzie pomaranczowa i biszkopt czekoladowy... nie moge sie doczekać :)
 
[emoji1] [emoji1] [emoji1] chciałam napisać że po sikaniu przechodzi. Może to wielki pęcherz uciska jakiś nerw [emoji12]
Mi ginekolog mówiła, że to normalne, że pełen pęcherz, pełen żołądek lub ruchy dziecka mogą wywołać skurcze. W końcu to jest ucisk macicy.
 
Nie no Ty z 2 szufladami 56 to zaszalalas :)

Ja 56 to mam 3 komplety ( bodziaki i spodenki..) uzywane tylko w szpitalu....
no a jak wczesniak by mi wyszedl....
to męza posle na szybkie zakupy..pod nosem mamy. pepco, h&m, auchan...gdzies cos znajdzie...
A na 1 dobe 3 komplety mi starcza...najwyzej 62 zaloze...
..a w 1 dzien to mąż.. dokupi i wypierze
.wysuszy..zelazkiem wyprasuje. i mi przywiezie.... szybka akcja najwyzej bedzie...
Duzo mam pożyczonych od kuzynki i w tych 2 szufladach jest kombinezon jesienny co duzo miejsca zajmuje. Takze spokojnie to nie sa tez wielkie szuflady, bo kolo 50cm szerokie moze nawet nie
 
Nie zjadl ani jednej rybki, potem ja je wyjadalam i mu sie nie dziwie, mnie te rybki tez nie smakuja ;) Zelki Alaskan daja rade, ale w sumie dawanie tego w imie walki z adhd ;) to troche dziwne jest ze wzgledu na dodatki,ktore tam sa - i tak kilka preparatow przerabialiśmy, ale nic z dobrym skladem sie nie przyjelo. Moze jak nauczy się lykac kapsulki? Smakowy tran moellersa nie ma zapachu ryby przy piciu, ale nam odbija sie sążnie.

To jeszcze jest Omegamed? Syrop.
 
reklama
Do góry