reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

reklama
O właśnie! Też mam takie pudełko, ale zapomniałam tam wrzucić zdjęć z usg synka. Dla córki jeszcze nie kupiłam. Mi to pudełko "założyła" koleżanka, gdy tylko dowiedziała się, że rodzę. Wyrzuciła też skrawki gazet, stronę z onetu itp. Informacje, co się tego dnia działo:)
Odnośnie gazet, mi tak do głowy po porodzie przyszło. Mąż pyta 'coś Ci kupić'? A ja, gazetę! Dzisiejszą! Mąż lekkie zdziwko, pyta jaką? A ja, że jedna cholera jaka! Dzisiejszą z wiadomościami! :D
 
A wy wysocy jesteście? My się z mężem smialiśmy wczoraj że nasza corka jak będzie wychodzić że szpitala to wyskoczy w 74 i będzie z 7kg miała . Ja mam 176 a moj maz 188.
Koleżanka ma 188 a jej facet 186 a jej dzidzia urodziła sie okolo 2 tygodni przed terminem, moze 2,5 tygodnia i wazyla niecałe 2700g :)
 
Filipow za dużo nie znam, ale Bartki to kochane chlopaki. I imie samo w sobie mi sie podoba [emoji4] tradycyjne ale nie jakies popularne mega.
A Filip ładne imie, ale dla mnie za bardzo popularne, a tym sie sugeruje, ale nie dla wszystkich jest to wazne :)
Wybierz co Ci serce podpowiada :)

Moj Bartek to akurat Bartłomiej, złoty chlop [emoji3][emoji3][emoji173] pasowalby do Twoich chlopcow, bo z tego co piszesz to tez tacy kochani :) moi bracia to Tomek i Wojtek i to tez dobrzy faceci. Tomek bardziej uczuciowy, moze Ty tez podobnie odczuwasz u swoich dzieci [emoji4] czy moze Wojtuś u Ciebie bardziej uczuciowy? Taki do przytulania itp? :)
I @Szalona 29 mój mąż ma dwa imiona Bartek Filip ;)
Ale właśnie Bartosz, a nie Bartłomiej.
 
reklama
Do góry