reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2019

No to po sąsiedzku, bo ja pochodzę z Gorlic :) mam koleżankę z Nowego Targu, z rodziny góralskiej z tradycjami ;) co roku organizuje imprezę dla naszej paczki i co roku są moskole :D do tego bryndza, oscypki i cytrynówka :D
Pewnie z tej dzielnicy, o której wspominałam [emoji1787] Raczej na blokach nie mieszka.
 
reklama
A jeszcze może być tak, że specjalnie dla ceprów, raz w roku, wystawia specjały góralskie, a na codzień tego w ogóle nie je [emoji16]

Moi rodzice są z okolic Limanowej, to w drugą stronę od Nowego Sącza, co Ty, ale rzeczywiście blisko.
 
@Keejti-93 hehe aż ciężko mi uwierzyć :D no to może faktycznie jakieś tabsy się przydadzą. Choć akurat na żelazo wołowina chyba jest dobra? My właśnie jemy mało mięsa. Gotuje głównie wege, ale w ciąży mam ochotę na mięso i chyba będę sobie raz w tygodniu robić. Wczoraj np pojechałam o 20:30 do sklepu po pieczony pasztet bo mnie tak naszło :D

@JoaSaw82 wspaniale, zazdroszczę pozytywnie :) pozdrów ode mnie ukochaną Barcelonę :) to miasto darzę szczególnym sentymentem :) w czasach studenckich pojechaliśmy tam z moim wtedy jeszcze nie mężem, a świeżym chłopakiem autostopem :D szwędaliśmy się nocami po mieście, piliśmy sangrię i spaliśmy na plaży. Co za czasy... :)
Przybij pionę! Autostopem na lazurowe wybrzeże we Francji aż do Hiszpanii Spanie na plaży.... To były czasy Też z moim obecnym mężem i jeszxze cała ekipa jeździliśmy I to tak kilka lat z rzędu Cudownie to wspominam
 
Przybij pionę! Autostopem na lazurowe wybrzeże we Francji aż do Hiszpanii Spanie na plaży.... To były czasy Też z moim obecnym mężem i jeszxze cała ekipa jeździliśmy I to tak kilka lat z rzędu Cudownie to wspominam
O proszę! Piona autostopowa siostro :D Hiszpania to moja najdłuższa wyprawa stopem. Ale jeździłam po Polsce, Norwegii, Tasmanii, Włoszech :)
 
Podziwiam za jazdę autostopem. Ja tylko autobusem/samochodem(swoim lub wypożyczonym)/samolotem. W czwartek rano odbieramy vana i pakujemy się w ciepłe miejsce [emoji7] zaspamuję was widokiem plam [emoji12]
 
8+3

Hej, znów bezsenność, przychodzi 1-2 i się budzę :( teraz maz do pracy pojechał i też zasnąć nie mogeb:sad:

Z witamin to tylko kwas foliowy biorę, pewnie teraz jak przyniosę wyniki krwi itd zdecydujemy czy będę coś brać, przyznam że w ostatniej ciąży nic nie brałam, wyniki idealne, ale ja dużo warzyw i owoców jadam to pewnie dlatego :)

@25_pixels napisałaś plam, zamiast palm :laugh2::laugh2::laugh2::p

Edit. Wiadomość z listą poszła do aniaslu musialam wszystkie wymienić, także dziś pewnie wątek utworzy :)
 
Ostatnia edycja:
Witam z rana! Bardzo chciałabym być tutaj regularnie ale czasu mi brakuje. Postaram się częściej. Dzisiaj po pracy mam wizytę i jak będzie wszystko ok to mam ambitny plan w poniedziałek ogłosić nowinę dyr. Liza współczuję bezsenności. Co do listy to ja chciałbym ją po dzisiejszej wizycie edytować. Można jeszcze?
 
Witam się i ja :)

@25_pixels i @JoaSaw82 zazdraszczam wyjazdów, zwiedzania, pięknych widoków :)

A może pixels właśnie będzie wrzucać zdjęcia plam z ubrań a nie jakis tam palm co to każda chociaż na obrazku widziała :D

Super, że udało się z tym wątkiem zamkniętym :)

@Baeda kciuki za wizytę :)

Ja dzisiaj jadę na kontrol do pulmonologa.
 
9+6
Cześć dziewczyny!
Liza współczuję bezsenności, ja dzisiaj jak zabita spałam.
Udanych wyjazdów życzę i odpoczynku. :)
Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty.
 
reklama
Ja tez ide w rownym 13 ale z miesiaczki a dzidzia z usg ostatnio o tydzien starsza byla czyli byloby 14 tydz i to za pozno? bo sie zestresowalam
Teoretycznie usg w I trymestrze jest do 13+6 ( pewnie dlatego ze później II tryneatr się zaczyna) właśnie tez nie wiem czy to ma jakiś wpływ na badanie i jego wyniki.
@JoSaw82 super wyjazd. Zycze żeby był udany dwa tygodnie to już da się odpoczac
 
Do góry