reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2020

reklama
@Tasza to chyba nazwa konkretnego rodzaju/modelu wózka, ale jak patrzę w google to nie mam pojęcia czemu to się tak nazywa 😂
🤷‍♀️ ja też nie wiem. Po prostu, taka nazwa. Ale uwielbiałam ten wózek. Koła pompowane. I był ciężki więc nie dla osób, ktore musiałyby go wnosić na któreś tam piętro w bloku. W sumie poza wagą to był też duży więc z przechowywaniem też ciężko przy małym metrażu. Ale co kto lubi 😉
 
Jaka piękna pogoda!! U Was także? Ciesze się że mieszkam w domku i mogę wyjść na ogródek bozamknieta w 4 ścianach chyba bym oszalała wraz z trzylatką 😜
 
W ogóle zaczynam mieć schiza bo nie odczuwam jakichkolwiek symptomów ciąży i że w poniedziałek usłyszę złe wieści...

Serio, lepsza była pierwsza ciąża-za dużo nie wiedziałam i tak się nie denerwowalam.
 
W ogóle zaczynam mieć schiza bo nie odczuwam jakichkolwiek symptomów ciąży i że w poniedziałek usłyszę złe wieści...

Serio, lepsza była pierwsza ciąża-za dużo nie wiedziałam i tak się nie denerwowalam.
Ja też nie miałam żadnych dolegliwości a na każdym USG dziecię zdrowe :) Ale spokojnie, to uczucie niepokoju stopniowo maleje :) Ale nie znika :D Ja przez ten brak objawów teraz wystarczy, że mnie brzuch zaboli to już się zastanawiam.
 
Ostatnia edycja:
reklama
W ogóle zaczynam mieć schiza bo nie odczuwam jakichkolwiek symptomów ciąży i że w poniedziałek usłyszę złe wieści...

Serio, lepsza była pierwsza ciąża-za dużo nie wiedziałam i tak się nie denerwowalam.
Ale ogolnie wcale nie masz mdłości zawrotów ani nic? Zdarzają się też kobiety które żadnych objawów nie mają a ciąża się normalnie rozwija
 
Do góry