reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2021

reklama
Mam 110/68, puls 73, to dobrze? 😅
tez masz niskie ;p ale chyba lepiej w te strone niz w druga zwlaszcza w ciazy. Wysokie cisnienie moze swiadczyc o gestosie a wtedy robi sie nie fajnie. :p nam to nie grozi. Ale mnie nastraszyl lekarz mowiac ze jakie wysokie cisnienie i czy mam problemy :D zwlaszcza ze w grudniu jak mnie wzieli na wycinki to mialam 140 XD to jakby normalny czlowiek mial ze 180-200 XD
 
To chyba faktycznie stres u lekarza. Kurna, faktycznie masz niskie cisnienie
:D syndrom bialego fartucha jak nic. On wie ze zawsze jak do niego przyjde to az sie o meble z wrazenia obijam. No ale ja nie tylko te przyjemne sprawy typu ciaza prowadze tylko juz ponad roczna walke zeby cytologia wrocila do normy. Dzis po roku czasu asc us wydaje mi sie rewelacyjnym wynikiem :D Wrecz marze teraz o takim, jesli ma odbiegac od normy.
 
No i mamy już. 2,85 cm i 9 tydz + 3 z miesiaczki z usg 9 tydz +5
 

Załączniki

  • received_276649174009887.jpeg
    received_276649174009887.jpeg
    421,8 KB · Wyświetleń: 59
reklama
Do góry