reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2021

Dziewczyny, dzisiaj mialam bardzo dobrą noc, wyspalam się. Ale jak się obudziłam pierwsza mysl jaka mi się pojawiła w głowie to, ze coś jest nie tak. Mam jakieś dziwne uczucie ze brzuch jest dziwnie płaski, piersi w ogóle nie bolą, nie powiem nawet ze w weekend czułam się „tak jakbym w ogóle nie była w ciąży” . Jestem w 11+1. Czy to możliwe ze na tym etapie te pierwsze objawy ciąży już się wyciszyły? Obiecałam sobie, ze nie będę panikować, wizytę mam dopiero 31.03 - czekac czy iść wcześniej? Co robić? 😰😰😰😰Nie mam plamien ani krwawień ale biorę 2x dziennie luteinę.
Nie stresuj się kochana to normalne. Ja już od kilku dni nic nie czuję. Szłam na usg w piatek to też zwątpiłam na moment :p Dziecko jest tam gdzie było :D
 
reklama
Wyszłam po prenatalnych :))) Usg bardzo dobre, kostnienie nosa prawidłowe, NT 1,3 mm. Tylko jakiś duży ten mój Bobo;) co usg mam wcześniejszy termin porodu. Już na 26.09;))) i doktor stwierdził że jest niegrzecznym łobuzem i ucieka mu cały czas na badaniu. Płci nie chciał powiedzieć. Za tydzień będzie dzwoniła Pani genetyk z wynikami skorelowanymi. Tak się cieszę ;)
 
Super! Właśnie o Tobie myślałam! Szybko poszło widzę. Jak wrażenia? Lekarz ok czy małomówny? Cieszę się bardzo że wyniki takie dobre [emoji8][emoji8][emoji8]
Wyszłam po prenatalnych :))) Usg bardzo dobre, kostnienie nosa prawidłowe, NT 1,3 mm. Tylko jakiś duży ten mój Bobo;) co usg mam wcześniejszy termin porodu. Już na 26.09;))) i doktor stwierdził że jest niegrzecznym łobuzem i ucieka mu cały czas na badaniu. Płci nie chciał powiedzieć. Za tydzień będzie dzwoniła Pani genetyk z wynikami skorelowanymi. Tak się cieszę ;)
 
Super! Właśnie o Tobie myślałam! Szybko poszło widzę. Jak wrażenia? Lekarz ok czy małomówny? Cieszę się bardzo że wyniki takie dobre [emoji8][emoji8][emoji8]
Akurat miałam szczęście bo przyszłam i weszłam do doktora:)) Po mnie doktor szedł na oddział na nagłą cesarkę i dziewczyny musiały czekać . Doktor sympatyczny , trochę go ciągnęłam za język :) ale dało się pogadać . Oczywiście zdjęcia już nie dostałam . Później pobranie krwi i wywiad w poradni genetycznej.
 
Akurat miałam szczęście bo przyszłam i weszłam do doktora:)) Po mnie doktor szedł na oddział na nagłą cesarkę i dziewczyny musiały czekać . Doktor sympatyczny , trochę go ciągnęłam za język :) ale dało się pogadać . Oczywiście zdjęcia już nie dostałam . Później pobranie krwi i wywiad w poradni genetycznej.
Na czym polega ten wywiad? Zdradzisz coś więcej? Ja mam prenatalne 1.04 to może jakos się przygotuje na ten wywiad 😃
 
Na czym polega ten wywiad? Zdradzisz coś więcej? Ja mam prenatalne 1.04 to może jakos się przygotuje na ten wywiad 😃
Pytają o całe drzewo genealogiczne. Kto ile ma dzieci z kim ;)) czy zdrowe. Czy w rodzinie Twojej, partnera są jakieś choroby genetyczne. Czego nie wiedziałam to pytała o poronienia mojej mamy i teściowej . Pewnie chodziło o nasze ewentualne rodzeństwo z wadami . Pytała o ciążę, czy naturalna, ile cykli starań , poronienia, leki w ciąży , przed ... Choroby partnera, leki, nasze nałogi ewentualne ;)
 
No to super [emoji4] A wiesz jak się nazywa ten lekarz? Mnie zastanawia czy tam badania robi ktoś kto jest specjalistą w diagnostyce płodu (z tej listy) czy ktoś bez tych kwalifikacji ? [emoji57]
Akurat miałam szczęście bo przyszłam i weszłam do doktora:)) Po mnie doktor szedł na oddział na nagłą cesarkę i dziewczyny musiały czekać . Doktor sympatyczny , trochę go ciągnęłam za język :) ale dało się pogadać . Oczywiście zdjęcia już nie dostałam . Później pobranie krwi i wywiad w poradni genetycznej.
 
reklama
Do góry