reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2021

A co te opinie mówią? Wiesz, czasami ludzie piszą opinie TYLKO negatywne. Zwłaszcza restaruracji i lekarzy... Ja mam swojego lekarza prywt. od lat, ale na znanym lekarzu wcale nie ma tak super opinii. Moim zdaniem to jest lekarz konkretny, bardzo dokładny, staromodny, z szacunkiem do kobiet. A na portalu np. moge przecztac ze jest bezczelny bo powiedzial kobiecie wprost, ze jej ciaza sie niestety nie utrzyma i ze to 'cham' bo jak moze tak mowic (chociaz sie niestety nie utrzymala, co ta pani potwierdzila w opinii), albo ze jest beznadzijeny bo bada piersi i cisnienie, a one nie po to tam ida... no takze wiesz :) Moze daj mu szanse, zawsze mozesz zrobic dodatkowe badania.
Też ma takiego lekarza co jest już wiek swój ma, ale odpowie na wszystkie moje pytania jest cierpliwy i szczery, jeżeli widzi, że coś jest nie tak z ciąża to powie. Ale jeżeli na temat tego od prenatalnych nawet Pani doktor się negatywnie wypowiada i nie tylko ona, bo np. Tekst do pacjentki "A Pani przed wszystkimi facetami tak się rozbiera ?" I nie chodzi tylko o teksty, ale tam każda kobieta wychodzi z gabinetu, jak by jej ciąża była za karę.
 
reklama
Test mam jutro, nie wiem od kogo. Pewnie coś w pracy złapałam...
Przede wszystkim - na spokojnie, tylko spokój nas uratuje. Postaraj się wymęczyć choróbsko pod kołdrą, póki co domowe sposoby, a jakby się coś działo to od razu atakuj lekarza przez teleporadę albo swojego ginekologa! Kilka dziewczyn tu na forum przechodziło Covida na początku ciąży i udało im się wykaraskać dość sprawnie. Trzymam za Ciebie kciuki ✊
 
Też ma takiego lekarza co jest już wiek swój ma, ale odpowie na wszystkie moje pytania jest cierpliwy i szczery, jeżeli widzi, że coś jest nie tak z ciąża to powie. Ale jeżeli na temat tego od prenatalnych nawet Pani doktor się negatywnie wypowiada i nie tylko ona, bo np. Tekst do pacjentki "A Pani przed wszystkimi facetami tak się rozbiera ?" I nie chodzi tylko o teksty, ale tam każda kobieta wychodzi z gabinetu, jak by jej ciąża była za karę.
Ty jak pamietam jesteś z okolic Bydgoszczy. Masz to genetyczne usg i Pappa? Ja robiłam w Miejskim Szpitalu i byłam zadowolona i wszyscy mili.
 
Ty jak pamietam jesteś z okolic Bydgoszczy. Masz to genetyczne usg i Pappa? Ja robiłam w Miejskim Szpitalu i byłam zadowolona i wszyscy mili.
Tak, jestem z okolic Bydgoszczy a w bizielu miałam mieć badania, bo skierowanie na ten szpital było wystawiane. Teraz jestem umowiona do dr. Skórczewskiego
 
reklama
A co te opinie mówią? Wiesz, czasami ludzie piszą opinie TYLKO negatywne. Zwłaszcza restaruracji i lekarzy... Ja mam swojego lekarza prywt. od lat, ale na znanym lekarzu wcale nie ma tak super opinii. Moim zdaniem to jest lekarz konkretny, bardzo dokładny, staromodny, z szacunkiem do kobiet. A na portalu np. moge przecztac ze jest bezczelny bo powiedzial kobiecie wprost, ze jej ciaza sie niestety nie utrzyma i ze to 'cham' bo jak moze tak mowic (chociaz sie niestety nie utrzymala, co ta pani potwierdzila w opinii), albo ze jest beznadzijeny bo bada piersi i cisnienie, a one nie po to tam ida... no takze wiesz :) Moze daj mu szanse, zawsze mozesz zrobic dodatkowe badania.
Wiesz niektórzy winią lekarzy za to że ciążę stracą, mój mi dał do zrozumienia, że do 12tc jesteśmy zdani na mój organizm, nie jest za podtrzymywaniem ciąży, bo później jest płacz, że jednak zarodek był tak słaby, że okazuje się, że dziecko chore itd ale jeśli pacjentka przyjeżdża do niego, to oczywiście robi to co trzeba, wdraża progesteron itd, ja mu rację przyznaje, ale wiem że znalazłyby sie kobiety, które by się tym oburzyły i też by taka nagadała że to jego wina
 
Do góry