reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2022

No boje się że będzie powyżej 100kg [emoji33][emoji33][emoji33] chodź mój mąż mówi że to co na zewnątrz i tak przemija ale człowiek już czuję się jak kluska... Mimo że aktualnie jem suchy chleb bo nie umiem z niczym zjeść jak myślę o serze, szynce, pasztecie, jajku to mnie mdli i jem tosty albo bułkę z masłem, miałam etap na owoce ale mi minęło, jem ale dużo mniej i w sumie flipsy. Od słodyczy dosłownie też mnie mdli mimo że calutkie życie uwielbialam chipsy słodkie żelki itp. a teraz nie ciągnie w ogóle i oby jak najdłużej waga aktualnie 85kg no ale mam nadzieję że się długo utrzyma.bo człowiek może depresji dostać, pamiętam po pierwszym porodzie jak było ważenie myślę ciekawe ile spadło 10-12kg? A tu tylko 3 [emoji1751] byłam załamana...
mi się po pierwszej ciąży tarczyca włączyła wiec tyle ile przytyłam tylw zostało [emoji25]
też się strasznie boje tej 100
czasami czuję się jakbym była w 6 mięsiącu już patrząc na mój brzuch
naszczęście zachcianek jeszcze brak na razie
ale mąż i tak to mi jakieś babeczki przywiezie to co innego a mnie od słodyczy nie odrzuca niestety [emoji24]
chodziłam do lekarza i jej mówie że schudnąć nie moge po ciąży że sport zdrowe jedzenie mało kalori nic nie pomaga że co schudne to zaraz dochodzi a ona do mnie że się unormuje ... no i po roku się unormowała tarczyca ale mówię do niej i co z tego jak po drugiej ciąży pewnie stówa będzie i niedajboże ta tarczyca wróci [emoji33]
 
reklama
A jak tak o spotkaniach rodzinnych gadamy to mam dylemat,bo w sobotę u nas spotkanie. Mam dylemat bo będzie wiadomo mój syn, który nie wie o rodzeństwie. Będą teściowie i moja mama i jak moja nie wygada to teściowa jak publiczkę poczuje to może błysnąć wiadomością.
Będzie jej siostra z mężem i już nastoletnimi 2 dziećmi. Siostra mojej teściowej 15 lat jest od niej młodsza,typ imprezowy i 10 zdań na minutę plus " a nie napijesz sie" itd...
I tak nie wiem czy im wcześniej dać znać i powiedzieć by się przed Szymkiem nie wygadali i mnie nie naciskali na jakieś tam kotlety czy drinka...
Co radzicie bo ona typ Anny Muchy z charakteru i jak zacznie drążyć to się nie odpędzisz
 
A jak tak o spotkaniach rodzinnych gadamy to mam dylemat,bo w sobotę u nas spotkanie. Mam dylemat bo będzie wiadomo mój syn, który nie wie o rodzeństwie. Będą teściowie i moja mama i jak moja nie wygada to teściowa jak publiczkę poczuje to może błysnąć wiadomością.
Będzie jej siostra z mężem i już nastoletnimi 2 dziećmi. Siostra mojej teściowej 15 lat jest od niej młodsza,typ imprezowy i 10 zdań na minutę plus " a nie napijesz sie" itd...
I tak nie wiem czy im wcześniej dać znać i powiedzieć by się przed Szymkiem nie wygadali i mnie nie naciskali na jakieś tam kotlety czy drinka...
Co radzicie bo ona typ Anny Muchy z charakteru i jak zacznie drążyć to się nie odpędzisz
Mój synu też nie wie i ten temat nie jest przy nim poruszany.

Ale np mąż odbierał gratulacje od ciotki (teściowa wagadała, a moim zdaniem nie powinna)

Powiedz z góry, że Szymek nie wie i że ma być cisza w tym temacie
 
Jestem po usg- wg usg 11t1d. Według doktora zdrowy bobas[emoji3059][emoji3059] serducho jak dzwon, przepływy ok, wody plodowe ok[emoji3059][emoji3059] pytał czy płeć chce znać. Mówię, że wiem chlopiec bo badalismy zarodki. " a jest Pani pewna? Bo poki co to dziewczynka ale zobaczymy pozniej" haha " zobaczymy kto lepszy genetyk" [emoji1787][emoji1787][emoji1787]

Teraz czekamy na prenatalne[emoji3059][emoji3059]
Śliczna dzidzia! Gratulacje!
 
Najważniejszy żę zdrowy!! [emoji3590] ja też chciałąbym córcie ale obawiam się że poczuję to samo jak usłyszę że syn - więc podchodzę kombinatorsko i nastawiam się na syna [emoji28] jak sie okaże żę córka to bede szczesliwa i miło zaskoczona. A jak syn to bede juz nastawiona :D Oczywiście najważniejsze zeby malenstwo było zdrowę, tez caly czas mysle o tym aby było zdrowiutkie i silne. Ale z tyłu głowy kibicuję by wyszła córcia [emoji3061][emoji3590]
Hahha! Piona! Mam dokładnie taki sam tok myślenia:p
 
reklama
Wow 4D niesamowite! ja sie umówiłam na 12tydz na prenatalne i pani na recepcji sie pytałam czy jest możliwość 3D a ona odpowiedziała ze na tym etapie to za wczesnie ale jesli lekarz tak zdecyduje to bedzie mozna. Myslicie ze 3D w 12tyg to za wczesnie? [emoji848]
Ja mam zdjęcia z prenatalnych 3d, ale mało na nich widac. Zdecydowanie lepsze widoki są koło 30 t.
 
Do góry