reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2022

reklama
U mnie na szczęście mąż i na normalną wizytę może przyjść i na prenatalne i lekarz uprzedził żeby wziąć pendrive'a bo wszystko nagra.

A tak w ogóle dziewczyny ile u was wizyta prywatną i ile prenatalne?
Za wizytę u mojej gin płace 180 zł. Prenatalne tym razem mam na NFZ.
Ostatnim razem za USG I trymestru płaciłam 320.
 
Dziewczyny, co proponujecie na kaszel? Bo mnie dziś też wzięło :( polecacie cos? Gardlo nie boli ale czuje jakby mi cos stalo w gardle i tak odktuszam. Nie chce zeby sie rozwinęło... Syrop z cebuli pewnie odpada bo cukier 😥 sa jakies syropki dla kobiet w ciąży?
 
Ja ostatnio za wizytę,założenie karty płaciłam 350 zł plus 40 zł za progesteron
O kurcze dużo ja teraz place 160zl, w tym mam USG no i na pierwszej wizycie jeszcze płaciłam 150zl i założył mi kartę ciąży bezpłatnie jakieś próbki dostałam itp, ostatnio tylko doplacalam 40zl za cytologię ... Ale w grudniu zanim obumarła mi druga ciąża to płaciłam 240 u innej pani doktor a potem 200zl na wizycie kontrolnej po zabiegu u lekarza który robił mi zabieg.

Za prenatalne będę płacić 250zł
 
Dziewczyny, co proponujecie na kaszel? Bo mnie dziś też wzięło :( polecacie cos? Gardlo nie boli ale czuje jakby mi cos stalo w gardle i tak odktuszam. Nie chce zeby sie rozwinęło... Syrop z cebuli pewnie odpada bo cukier [emoji26] sa jakies syropki dla kobiet w ciąży?
Syrop z sosny. Najlepszy i niezastąpiony
 
reklama
Do góry