reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2022

reklama
@Sajfik Potwierdzam, ta zielona nebudose, ja od wczoraj też robię, bo mi młody coś sprzedał.
Jest jeszcze syrop bez dodatku cukru p.r.e.n.a.l.e.n
 

Załączniki

  • 16474312226002120397111686700869.jpg
    16474312226002120397111686700869.jpg
    767,9 KB · Wyświetleń: 35
Z usg 8tydzień, mowil że powinien urosnac ale ze różnie bywa. Wizyta dopiero za 2tyg i się martwię
Musisz poczekać... To wczesna ciąża, więc może być błąd w wyliczeniu jej wieku. Ja tak miałam. Na ostatniej wizycie było serduszko, a na poprzedniej ledwo pęcherzyk był widoczny :)

Ale dziewczyny, ja też się trochę martwię :( przeczytalam tu historię jednej straty i nie daje mi to spokoju :(
 
Musisz poczekać... To wczesna ciąża, więc może być błąd w wyliczeniu jej wieku. Ja tak miałam. Na ostatniej wizycie było serduszko, a na poprzedniej ledwo pęcherzyk był widoczny :)

Ale dziewczyny, ja też się trochę martwię :( przeczytalam tu historię jednej straty i nie daje mi to spokoju :(
Ja jestem w sumie Świezo po... I było ciężko... Ale to że teraz znowu jestem mimo że nie planowalam podnosi mnie na duchu. I w grudniu jak dowiedziałam się że jestem w ciąży to byly negatywne myśli... W sensie chcieliśmy, staraliśmy się ale bałam się mówić bo to wcześnie bo różnie bywa itp. a teraz mimo że dowiedziałam się o ciąży dokładnie 6 tyg po zabiegu pierwsza moja myśl była że będzie dobrze. Wstałam z moim mężem do pracy rano ja miałam iść na bete potwierdzi. I mówię mu zobaczysz to jest ciąża i będzie dobrze i na razie jest wszystko dobrze i dalej mam takie myśli. Wiadomo czekając w przychodni na wizytę dopada mnie stres ale nie mam tego co miałam w grudniu...
 
Musisz poczekać... To wczesna ciąża, więc może być błąd w wyliczeniu jej wieku. Ja tak miałam. Na ostatniej wizycie było serduszko, a na poprzedniej ledwo pęcherzyk był widoczny :)

Ale dziewczyny, ja też się trochę martwię :( przeczytalam tu historię jednej straty i nie daje mi to spokoju :(
U mnie jest zarodek I bijące serce. Chodzi o to, że w pęcherzyk w którym jest dziecko jest mały widoczne na usg którym dodalam
 
reklama
@Sajfik Potwierdzam, ta zielona nebudose, ja od wczoraj też robię, bo mi młody coś sprzedał.
Jest jeszcze syrop bez dodatku cukru p.r.e.n.a.l.e.n
Dziękuję, zapisze i zakupie ❤️ narazie kaszel ustał i nie wiem czy brac syrop czy nie. Zalatwilam sie jedząc wczoraj mrozone owoce i chyba gardlo podrażniłam... Moze miejmy nadzieje ze samo przejdzie do dwoch dni🤔 poki co cisza i czekam..
 
Do góry