reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2022

Mam dokładnie te same daty. Om 05.01 i tl na 12.10
Tylko ja się będę ciąć, więc pewnie chwilę wcześniej.
Moja lekarka prowadząca jest fanką tzw łagodnej cesarki i uważnego obserwowania ciężarnej w okolicy porodu, żeby to cięcie zrobić przed akcją porodową, ale możliwie najbliżej terminu. Bardzo mi się podoba ta filozofia, ale nie wiem czy znajdę miejsce do porodu, w którym będzie podobnie.
Na razie nikt nas nie chce:p
 
reklama
Mam pytanie o USG, bo wyszłam z wizyty z zaworami głowy ;)

Jak mam skierowanie na USG ciąży 1 trymestr (11-13) ale zaleciła mi zrobienie genetycznych i PAPPY co chce zrobić prywatnie to mam iść i na to USG ciąży podstawowe o na to genetyczne czy wystarczy samo genetyczne?
 
Oby ustało.. oby było dobrze.. od początku mam stres bo od początku "coś".. we wtorek wizyta.
Też mam takie obawy. Mam problemy z szyjka. Bardzo stresujący okres ze względu na donosy sąsiada i kontrole.
Czekam na piątek 25 marca i mam nadzieję że prenatalne wyjdą dobrze a szyjka zostanie bez zmian.
 
Mam pytanie o USG, bo wyszłam z wizyty z zaworami głowy ;)

Jak mam skierowanie na USG ciąży 1 trymestr (11-13) ale zaleciła mi zrobienie genetycznych i PAPPY co chce zrobić prywatnie to mam iść i na to USG ciąży podstawowe o na to genetyczne czy wystarczy samo genetyczne?
Już odpisałam na prywatnym ale nie ma sensu iść na dwa. Na zwyklym tylko ci zmierza dzieciaka i sprawdza z grubsza a na prenatalnych masz dokładne badanie.
 
Dzien dobry : )
Gratulacje dla wizytujacych wczoraj :)
Miiodzio dobrze, ze z dzidziusiem wsytko wporzadku :)
Aniiuusia1990 ja mam dwoch chlopcow i czulam sie rewelacyjnie bedac w ciazy, zadnych mdlosci, boli (poza piersiami) wiec to raczej nie regula :)
Aniach85 naprawde rodzice sie maja poskladac na podreczniki? Troche nieladnie, co jezeli kogos poprostu nie stac?
Wczoraj mialam pierwsza wizyte z polozna. 40 min odpowiadania na pytania. Wziela krew i mam czekac na list na usg. Powinnam go dostac dzis bo najpozniej do wtorku powinni mi usg zrobic bo bedzie 13+6 liczac od miesiaczki. Zapytala tez czy chce test pappa ale wg niej moja ciaza jest ciaza niskiego ryzyka nawet powmimo wieku :D test chce, dla swietego spokoju ducha, zeby sobie potem nie pluc w brode ze nie zrobilam.
Ja nie dostane zadnego becikowego, nalezec sie mi bedzie macierzynskie ok 150funtow na tydz, plus dodatkowe 14f tygodniowo rodzinnego na maluszka.
Znowu mnie mdli, kawy dzis nie dalo sie wypic, jestem od rana zmeczona :D wczoraj znowu drzemka po poludniu zaliczona.
Przynajmniej pogoda nam dopisuje to jakis plusik 😁
 
Hejka laseczki :)

Ależ mam dzisiaj dobry dzień :):)!

Poranek bez mdłości, bez boli, bez uczucia wykończenia, za oknem słońce swieci, ciepło jest wiec mogę porządnie wywietrzyć cały dom ❤️
Piersi dalej lekko bolą ale nie ma tragedii ;)
Tabletki przeciwwymiotne działają cuda, zjadłam śniadanie, wypiłam herbatę, sprzątam i jest mi dobrze ❤️❤️❤️❤️ w dodaku dzisiaj dostałam odpowiedz od klienta, dla którego z mężem robiliśmy wycenę przebudowy ogrodu - robota zaklepana, za miesiąc zaczynamy, piękne pieniądze się tam szykują, wiec mogę odetchnąć z ulga i skupić się na robieniu listy wyprawowej ❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Staram się nie panikować, ze nagle tak dobrze się czuje 😂 takie to aż podejrzane 😂😂
Dzisiaj wg usg mamy 9+2 ;)

Ja zaczęłam używać tabletek dopochwowych analnie - za duży stres był jak czopek coś podrażniło i zaczynało się plamienie 🤯
Lekarz się zgodził, pięknie się przyjmuje, nie ma „wycieków” i zero stresu ze coś podrażnie 👍
 
Tylko ja się będę ciąć, więc pewnie chwilę wcześniej.
Moja lekarka prowadząca jest fanką tzw łagodnej cesarki i uważnego obserwowania ciężarnej w okolicy porodu, żeby to cięcie zrobić przed akcją porodową, ale możliwie najbliżej terminu. Bardzo mi się podoba ta filozofia, ale nie wiem czy znajdę miejsce do porodu, w którym będzie podobnie.
Na razie nikt nas nie chce:p
Ja też bym bardzo chciała cesarkę, panicznie boję się porodu naturalnego. Mam zamiar wybrać się do psychiatry po zaświadczenie o tokofobii ale wiem, że u nas w szpitalu niezbyt chętnie robią cesarki.
 
reklama
Ja też bym bardzo chciała cesarkę, panicznie boję się porodu naturalnego. Mam zamiar wybrać się do psychiatry po zaświadczenie o tokofobii ale wiem, że u nas w szpitalu niezbyt chętnie robią cesarki.
Ja mam odwrotnie😉
Rodziłam 2x naturalnie na szczęście choć druga byla brana cesarka pod uwagę ale udało się SN. Paraliżuje mnie wizja znieczulenia chyba zawału bym dostała 😉😉😉😉😉
 
Do góry