reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2022

Pęcherz powinien być pusty, bo wypełniony może uciskać i zasłaniać obraz ;)
Przy transwaginalnym szczególnie jest to istotne, ale przez powłoki brzuszne tez lepiej.
Pełny pęcherz to do inseminacji jest potrzebny ;)
 
reklama
Pęcherz powinien być pusty, bo wypełniony może uciskać i zasłaniać obraz ;)
Przy transwaginalnym szczególnie jest to istotne, ale przez powłoki brzuszne tez lepiej.
Pełny pęcherz to do inseminacji jest potrzebny ;)
Też mi się tak wydaje, że powinien być pusty.

U mnie w Gdańsku piękne słonko. Pojechaliśmy do Sopotu, a tam mgła [emoji28] no ale przeszliśmy się po molo, poszliśmy na pizzę i zalegamy w domu :)
 
Ja mam to prenatalne we środę. Nie wiem czy lepiej iść z pustym pęcherzem czy ma to znaczenie?
O znalazłam to...ale lepiej iść do wc bo nie strzymam ;)Zobacz załącznik 1381097
mi dr przy którymś usg powiedział " o pęcherz pelny" 🤣🤣 pełny pęcherz potrzebny do inseminacji i transferu A na usg lepiej pusty🙂
Przed ktoryms usg w klinice wysikalam sie, dr włożyła sondę i mówi że mam pójść odróżnić pęcherz... Ale ja sikalam ... ale widzę że nie wszystko 🤣🤣 ledwo dosikalam sie hahah
 
Jak Wasze cieśninie dziewczyny?
Ja już przed ciążą leczyłam nadciśnienie 😔 Teraz mam zmienione leki (Dopegyt, Betaloc). Pierwszy miesiąc wszystko było dobrze ale w w piątek i wczoraj miałam duże skoki (160/110). Strasznie się martwię 😩 Wzięłam dodatkową tabletkę i po dłuższym czasie ciśnienie spadło. Nie wiem co robić. W czwartek mam wizyte u ginekologa, chce już iść na zwolnienie bo przez ciśnienie mam ciąże wysokiego ryzyka. Wiecie przy jakim nadciśnieniu powinno się jechać do szpitala?
 
Jak Wasze cieśninie dziewczyny?
Ja już przed ciążą leczyłam nadciśnienie 😔 Teraz mam zmienione leki (Dopegyt, Betaloc). Pierwszy miesiąc wszystko było dobrze ale w w piątek i wczoraj miałam duże skoki (160/110). Strasznie się martwię 😩 Wzięłam dodatkową tabletkę i po dłuższym czasie ciśnienie spadło. Nie wiem co robić. W czwartek mam wizyte u ginekologa, chce już iść na zwolnienie bo przez ciśnienie mam ciąże wysokiego ryzyka. Wiecie przy jakim nadciśnieniu powinno się jechać do szpitala?
Mnie kierował powyżej 140 na obserwację
 
reklama
Do góry